Obecnie rozmawiamy o:

dieta wskazówki

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezent dla rodziców

14 gru 2010 - 21:15:45

dziewczyny co kupujecie rodzicom na swięta?
ja nie mam zadnego pomysłu ;/
help

prezent dla rodziców

14 gru 2010 - 21:18:52

tatusiek- papierośnica (kręci sobie papierosy :) ) perfumy + wyciągam go do sklepu po spodnie
mama- komplet perfumy + balsam do ciała, koszula + zamierzam jeszcze kupić jej pudła do pokoju na duperele, bo wspominała że by się przydały ;]

prezent dla rodziców

14 gru 2010 - 21:20:19

tata- kupiłam juz dwie gry na pc:) zrzedzi ciagle ze juz nie ma w co grac wiec od 24.12 na jakis czas powinno byc po problemie;)

mama- perfumy+biżuteria

prezent dla rodziców

14 gru 2010 - 21:34:53

tata- pokrowiec na kij bilardowy, oraz taka gra, cos jak kostka rubika w 3d- uwielbia takie logiczne,matematyczne gry
mama- zawieszki do bransaletki,bo kolekcjonuje do swojej bazy plus tunika z new looka, plus zestaw kosmetyków ziaja med.


myśle ze fajnymi prezentami są

Mama- zestaw lazienkowy ceramiczny(mydelniczka,kubek na szczoteczki itp), filizanka z zaparzaczem np, zestaw do czekoladowego fondi( juz od 30 zł są super), kosmetyki do cery dojrzałej,przeciwzmarszczkowe,perfumy o ile wiesz jakie lubi, paleta cieni do powiek, jakaś ciekawa ksiązka, szalik np z kapturem są super, fajne np futerkowe lub skórzane rękawiczki, coś do ubrania jesli znasz jej gust, fajna koszulka nocna, bizuteria- pierscionki,korale,kolczyki, jakieś zdjęcie rodzinne jeśli lubi takie rzeczy, ozdobny album na zdjęcia, coś do domu- wazon, świecznik, ciepły koc- np taki z misia genialne, sól czy perełki do kąpieli.


Tata- fajny korkociag do wina, jakas gra logiczna, breloczek do kluczyków, jesli ma samochod fajne na allegro są takie naklejki ze przyklejasz do panelu i przyklejasz tam kubek, telefon i sie trzyma(20 zł), szlafrok, zapalniczka ozdobna lub popielniczka jesli pali, wielki kubek na kawkę, szalik lub rekawiczki,spinki do mankietow,krawat, jesli trenuje jakis sport fajna torba sportowa, płyta z muzyką, zestaw kosmetykow do golenia,maszynka elektryczna.



Mam ogolnie mnostwo pomysłów wiec jakby ktoś pytał walcie!:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

doradźcie mąż obcy człowiek