Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki prezent na mikołajki ?

27 lis 2010 - 11:18:43

Ja polecam pakiety prezentowe, widziałam w sieci takie prezenty na magic-box.pl. Sama kupuję te pakiety dla mojego faceta.

Jaki prezent na mikołajki ?

27 lis 2010 - 11:24:43

brelok z grawerem, kamasutra z ponaklejanymi karteczkami na wybranych pozycjach z napisami np "tak mi rób" itp., kufel albo ładny słoik a w nim żelki lub jakieś dobre cuksy a w tym wszystkim schowane kupony w totka... mozliwości jest dużo

Jaki prezent na mikołajki ?

27 lis 2010 - 15:27:01

dalej nie zainspirowałyście mnie :( co kupić facetowi (starszak, 26 lat) po 5miesiącach razem?

Jaki prezent na mikołajki ?

27 lis 2010 - 15:36:59

Mikołajki to żadna okazja.
Pewnie kupię czipsy i czekoladę. :P No i może bokserki, bo ma za mało, ale to raczej bez okazji.

Jaki prezent na mikołajki ?

27 lis 2010 - 15:43:03

ja chyba tego ocieplacza kupię tylko sie zastanawiam czy kuraka czy słonika:



bo z jednej strony kurak i jajeczka to pasuje
a z drugiej słoń z życzeniem żeby trąba zawsze do góry na szczęście :D:D

Jaki prezent na mikołajki ?

28 lis 2010 - 21:28:30

Najlepiej jakiś drobiazg, ale taki, który mu się przyda. Praktyczne prezenty najlepiej się sprawdzają :-)
Jak się interesuje komputerami, to może coś w tym kierunku mu kup. Jakieś akcesoria, gadżety do komputera. Jak ma być coś oryginalnego, to może takie radio na usb? http://allegro.pl/radio-fm-na-usb-digitus-do-komputera-laptopa-lodz-i1339896957.html do laptopa :D

Jaki prezent na mikołajki ?

28 lis 2010 - 21:44:54

mój dostanie taką koszulkę (:
lubi takie klimaty więc pewnie będzie zadowolony ^^


Jaki prezent na mikołajki ?

28 lis 2010 - 21:46:29

Ja mam super paski HUGO BOSS męskie idealne na prezent są w mojej szafie NOWE! ;)

Jaki prezent na mikołajki ?

12 lis 2012 - 19:54:36

jeśli jest facetem gazdżeciażem to looknij na stronkę ToysForBoys ja tam dla mojego mózgowca zawsze coś znajdę ciekawego i niebanalnego:) ostatnio na Mikołajki kupiłam mu tam taką fajną łamigowókę do składania, ale kiedyś też kupiłam mu koszulke z wykrywaczem WIFI i otwieracz do butelek z piwem, kóry sam liczy ile piw się otworzyło- fajne i śmieszne rzeczy można tam dorwać

niezweryfikowana
Posty: 529
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki prezent na mikołajki ?

12 lis 2012 - 20:03:54

też mam z tym zawsze problem...

ja kiedyś na mikołajki dostałam puste PUDEŁKO od pierścionka i usłyszałam,że kiedyś będzie tam pierścionek, no ale okazało się że facet mnie w ogóle nie kochał, byłam dla niego jedynie pocieszeniem po bardzo długim związku...
ale to było dawno i nie prawda :)

z aktualnym jestem 4 lata i planuję oprócz normalnego prezentu zrobić jeszcze foto książkę z jego zdjęciami, jest piłkarzem z zamiłowania i swoje wszystkie zdjęcia trzyma w telefonie, dodatkowo byłaby tam kolekcja jego butów sportowych a ma ich naprawdę wiele i każdą parę kocha i kolekcjonuje, więc wpadłam na taki pomysł myślę że to miłe, takie od serca, a nie kolejne skarpetki hehe :D


jak myślicie ? ucieszyłybyście się z takiego prezentu?

Jaki prezent na mikołajki ?

14 lis 2012 - 10:36:33

Cytat
xjaga
też mam z tym zawsze problem...

ja kiedyś na mikołajki dostałam puste PUDEŁKO od pierścionka i usłyszałam,że kiedyś będzie tam pierścionek, no ale okazało się że facet mnie w ogóle nie kochał, byłam dla niego jedynie pocieszeniem po bardzo długim związku...
ale to było dawno i nie prawda :)

z aktualnym jestem 4 lata i planuję oprócz normalnego prezentu zrobić jeszcze foto książkę z jego zdjęciami, jest piłkarzem z zamiłowania i swoje wszystkie zdjęcia trzyma w telefonie, dodatkowo byłaby tam kolekcja jego butów sportowych a ma ich naprawdę wiele i każdą parę kocha i kolekcjonuje, więc wpadłam na taki pomysł myślę że to miłe, takie od serca, a nie kolejne skarpetki hehe :D


jak myślicie ? ucieszyłybyście się z takiego prezentu?

Jasne, fajny pomysł, powinien mu się spodobać :)

Ja stawiam na jakieś drobiazgi i raczej śmieszne prezenty na mikołajki, w tym roku kupiłam taki kubek http://4gift.pl/nastrojowy-kubek-wesolek.html Coś bardziej konkretnego planuję na gwiazdkę :)

zweryfikowana
Posty: 567
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki prezent na mikołajki ?

14 lis 2012 - 10:41:00

Cytat
6MoNi9
ja chyba tego ocieplacza kupię tylko sie zastanawiam czy kuraka czy słonika:



bo z jednej strony kurak i jajeczka to pasuje
a z drugiej słoń z życzeniem żeby trąba zawsze do góry na szczęście :D:D

kurczaczeeek! słodszy jest ;)

Jaki prezent na mikołajki ?

14 lis 2012 - 10:43:33

przebiez sie za mikolaja :D



Jaki prezent na mikołajki ?

14 lis 2012 - 10:43:50

ja mojemu kupiłąm bongo msake, zestaw plenerowy i książke ale to dlatego że w tym samym czasie ma urodziny i trochce mnie to szarpło ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rocznica