Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie sposoby stosujecie by zbajerowac dziewczyne i poderwac ja?

pytasz dziewczyn jak podrywaja dziewczyny? facetow tu malutko, poszukaj rad na innym forum :)

jaaaaa..znów ty...nie masz jakichś forów o grach albo autach? bo tu ciuchy głównie są...

nigdy dziewczyny nie podrywałam więc nie wiem, większość z nas tutaj pewnie ma to samo zdanie.

ja nie stosuje żadnych, same do mnie lgną;p

zapraszam ją na nk, a później proponuję cybersex...

o matko to co z Ciebie za facet że podrywać nie umie:)

i w ogóle to zależy jaka dziewczynę, nie wolno generalizować

zweryfikowana
Posty: 1.037
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
beatrx
ja nie stosuje żadnych, same do mnie lgną;p

haha, dokładnie :D

Ja nie podrywam niestety dziewczyn,więc nie pomogę;)

niezły cienias z Ciebie jak sie musisz o to na forum pytać :P Kazdy prawdziwy facet potrafi poderwać dziewczyne bez pytania o rady w dodatku na babskim forum :D

zweryfikowana
Posty: 579
Ostrzeżenia: 1/5

Kup dziewczynie pierscionek i powiedz ze chcesz sie z nia ozenic! Podryw jak sie patrzy:P Napewno bedzie zachwycona:p heh

nie mów nic patrz jej głęboko w oczy...
i mów bądz szczery dziewczyny maja dośc bajerowania.
tzn przynaj mniej ja nie lubie jak facet coś udaje i co 2 minuty komplementy mowi bo to widać, ze tylko chce wyrwać laskę na .....

A wogóle to zależy na jak długo chcesz zapoznać ta dziewczynę :D

Na głupie pytania najlepsze są głupie odpowiedzi. Więc działaj jak z dowcipu:

Facet na dyskotece mówi do kolegi:
-Patrz, jaka fajna laska. Podszedłbym, zagadał, ale nie wiem jak, no wstydzę się... na pewno mnie spławi...
-Stary, najlepiej działać z zaskoczenia. Idź za nią jak pójdzie do toalety, czekaj pod drzwiami i jak będzie wychodzić zaskocz ją jakimś fajnym tekstem.
No to koleś idzie, czeka pod toaletą, czeka, czeka... w końcu dziewczyna wychodzi a on:
-Siema... srałaś?

jeeeny xD podrywacze od siedmiu bolesci xD najlepiej jest normalnie zagadac jak do kolezanki zeby wgl zobaczyc czy fajna jest i warto sie starac :)

Cytat
leia
Na głupie pytania najlepsze są głupie odpowiedzi. Więc działaj jak z dowcipu:

Facet na dyskotece mówi do kolegi:
-Patrz, jaka fajna laska. Podszedłbym, zagadał, ale nie wiem jak, no wstydzę się... na pewno mnie spławi...
-Stary, najlepiej działać z zaskoczenia. Idź za nią jak pójdzie do toalety, czekaj pod drzwiami i jak będzie wychodzić zaskocz ją jakimś fajnym tekstem.
No to koleś idzie, czeka pod toaletą, czeka, czeka... w końcu dziewczyna wychodzi a on:
-Siema... srałaś?

:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakochalam sie w chlopaku ruszajacym sie jak baba