Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
leia
Na głupie pytania najlepsze są głupie odpowiedzi. Więc działaj jak z dowcipu:

Facet na dyskotece mówi do kolegi:
-Patrz, jaka fajna laska. Podszedłbym, zagadał, ale nie wiem jak, no wstydzę się... na pewno mnie spławi...
-Stary, najlepiej działać z zaskoczenia. Idź za nią jak pójdzie do toalety, czekaj pod drzwiami i jak będzie wychodzić zaskocz ją jakimś fajnym tekstem.
No to koleś idzie, czeka pod toaletą, czeka, czeka... w końcu dziewczyna wychodzi a on:
-Siema... srałaś?
:D:D:D:D:D

to ja się odwdzięczę dowcipem ale nie na temat :D

-Wnusiu, wnusiu, włóż babci czopek
-Dobrze babciu. A gdzie? W to wypalone czy między te dwie szmaty?

Cytat
leia
Na głupie pytania najlepsze są głupie odpowiedzi. Więc działaj jak z dowcipu:

Facet na dyskotece mówi do kolegi:
-Patrz, jaka fajna laska. Podszedłbym, zagadał, ale nie wiem jak, no wstydzę się... na pewno mnie spławi...
-Stary, najlepiej działać z zaskoczenia. Idź za nią jak pójdzie do toalety, czekaj pod drzwiami i jak będzie wychodzić zaskocz ją jakimś fajnym tekstem.
No to koleś idzie, czeka pod toaletą, czeka, czeka... w końcu dziewczyna wychodzi a on:
-Siema... srałaś?

dobre:p

Cytat
mario55
Jakie sposoby stosujecie by zbajerowac dziewczyne i poderwac ja?

pytam czy chce nowe jeansy

Cytat
wysoki_lot
Cytat
leia
Na głupie pytania najlepsze są głupie odpowiedzi. Więc działaj jak z dowcipu:

Facet na dyskotece mówi do kolegi:
-Patrz, jaka fajna laska. Podszedłbym, zagadał, ale nie wiem jak, no wstydzę się... na pewno mnie spławi...
-Stary, najlepiej działać z zaskoczenia. Idź za nią jak pójdzie do toalety, czekaj pod drzwiami i jak będzie wychodzić zaskocz ją jakimś fajnym tekstem.
No to koleś idzie, czeka pod toaletą, czeka, czeka... w końcu dziewczyna wychodzi a on:
-Siema... srałaś?

dobre:p

ahahaha rozpłakałam się na zakończenie dnia ze śmiechu :D

Cytat
lajza13
Cytat
mario55
Jakie sposoby stosujecie by zbajerowac dziewczyne i poderwac ja?

pytam czy chce nowe jeansy


:D:D:D kolejny cięty jezor na szafie :) buziaczki

Dobry bajer to połowa sukcesu... Lubię odważnych facetów, mężczyzn- nie chłopców. Pewnych siebie, kulturalnych, zadbanych- nie cwaniaków. Musi mnie traktować z szacunkiem. Lubię dostawać kwiaty, czekoladki, lubię gdy dzwoni, by usłyszeć mój głos i zapytać jak minął mi dzień. Gdy jestem pewna że facetowi na mnie zależy, wtedy mogę się zaangażować. A gdy rżnie niedostępnego cwaniaka, casanovę, który ma wszystko w d**** i myśli że może mieć każdą- jest spalony.

Ps. Ale gdy facet mi nie pasuje z wyglądu, to nic nie pomoże...

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 2/5

Ja nie jestem EL więc nie wiem boo nie próbowałam.! :D

co za facet że dziewczyny nie umie zbajerowac.! ;]]

Cytat
milusss
Cytat
wysoki_lot
Cytat
leia
Na głupie pytania najlepsze są głupie odpowiedzi. Więc działaj jak z dowcipu:

Facet na dyskotece mówi do kolegi:
-Patrz, jaka fajna laska. Podszedłbym, zagadał, ale nie wiem jak, no wstydzę się... na pewno mnie spławi...
-Stary, najlepiej działać z zaskoczenia. Idź za nią jak pójdzie do toalety, czekaj pod drzwiami i jak będzie wychodzić zaskocz ją jakimś fajnym tekstem.
No to koleś idzie, czeka pod toaletą, czeka, czeka... w końcu dziewczyna wychodzi a on:
-Siema... srałaś?

dobre:p

ahahaha rozpłakałam się na zakończenie dnia ze śmiechu :D

łaaa!! umieram ze śmiechu;D
;)))))))

Niestety mało który facet w tych czasach "ma jaja"

Jak ktoś sobie nie radzi a na pewno jest wielu takich facetów, to zawsze można skorzystać z gotowych tekstów na podryw. Jest ich sporo w internecie na przykład tutaj http://abc-uwodzenia.pl/gotowe-teksty-na-podryw/, a niektóre dziewczyny reagują na nie bardzo entuzjastycznie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-29 15:08 przez frimaska.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę pomóżcie..