Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 17:03:07

Witam wszystkich,

Irfan Haider tu .. jest Pakistanu. Ci wszyscy ludzie pisali wiele o pakistańskich Ludzie ..

1-cia wszystkich próbujesz cel religii, Pakistanu są złe, bo to muzułmanie .. więc staraj się unikać tego rodzaju komentarzy. i 2 jest to, że Pakistańczycy są bardzo nośne, znane osoby.Poznać wartość. Wartości stosunków wartości starszy wartości emocji wartości słów.
Ale ludzie z Europy nie mają żadnej wartości. Brak wartości dla starszych, nie ma wartości słowa, kiedy pijany mówią wiele wiele rzeczy obiecuje wszystko rano zapomnieć. Oni nie mają wartości dla męża, jeśli mają męża chcą mieć chłopaka .. ale Pakistańczycy chcą być z jedną żoną. Ludzi Eu nie prowadzi, jeśli kogoś w kłopoty uciekać. Ale ludzie paki zawsze chcą pomagać innym.

Ci ludzie nie podając komentarzy na swojej stronie internetowej w języku .. Jeśli ludzie chcą jasno więc dołącz do dowolnej witryny Dyskusja paki mrówka nie lub niektórych stron w Enlgish.

Przykro mi, jeśli moje słowa kogoś zranić, ale i po prostu napisać co to jest prawda.

Niektóre z Pakistanu może się mylić, a niektóre z UE może być dobre.

Nie zapomnij pamiętali o mnie w waszych modlitwach.

najlepsze Regard
Irfan Haider ..





Hi Everyone,

Irfan Haider here.. is Pakistani. you all people wrote lot of about Pakistani People..

1st of all you are trying to target the religion that Pakistani are bad because they are Muslim.. so try to avoid such kind of comments. and 2nd thing is that Pakistani people are very carrying , familiar people. The know the value. Values of relations values of elder values of emotions values of words.
But people from Europe have no value. No values for elder, no values of words when they drunk they say lot of thing lot of promises in morning everything forget. They have not values for husband if they have husband they like to have boyfriends.. but Pakistani people like to be with one wife. Eu people not carrying if they see someone in trouble they run away. But paki people always like to helps others.

You people or giving comments on your web site in your language .. if you people want to make clear so join any paki site ant talk there or some site in Enlgish.

I am sorry if my words hurt someone but i just write what is truth.

Some of the Pakistani can be wrong and some of the Eu can be good.

Dont forget to remember me in your prayers.

Best Regard
Irfan Haider..

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 17:07:43

Cytat
Buba
no właśnie, a nie miała żadna z Was osobistych przeżyć? nie miała chłopaka stamtąd?
mam faceta Greka ale animator w hotelu jest muzułmaninem teraz jest w związku z dziewczyną z Polski, koleś ma 4 dzieci żadnego nie zna, zero szacunku do kobiet, jedno dziecko na w Polsce no i znalazł drugą naiwną ciekawe na ja długo

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 19:53:42

Już wam powiedziałem, niektóre pakistańskie będą złe, a niektóre osoby eu będzie dobry
Ale nikt nie może powiedzieć, że muzułmanie są tak czy tak, można przeczytać na temat islamu, co Islam mówi. co Islamu powiedział jak treet z innymi. jeśli ta osoba nie wronge więc znaczy to, że on osobiście nie ma racji. ale ci, którzy Pakistanu urodził się w Eu nie mogę dać zadnej gwarancji dla nich są one dobre czy złe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-28 19:57 przez kba4356.

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 22:44:37

Cytat
monikaaaa149
Cytat
aabu00
związek z pakistańczykiem nie należy do łatwych. jest on wyznawcem islamu. może mieć kilka żon, a kobieta w jego domu nie ma nic do gadania. nie poślubi żadnej białej dziewczyny bo im religia na to nie pozwala [czasami są wyjątki 5%]. po ślubie zmienia się wszystko. musisz być na jego rozkazy, uległa, czasami może Cię bić bo ma do tego prawo jeśli mieszkasz w jego kraju. ale licz się z tym, że jeśli z nim zamieszkasz i poślubisz go, dasz mu dzieci, to nie uciekniesz od niego. a jeśli Ci się to uda to on Cię znajdzie i sprowadzi z powrotem bo jesteś jego własnością, jak jakiś przedmiot.

współczuje tym kobietą..

Przepraszam, wymiękłam :D


Co do tematu, to ja bym nie zaryzykowała. To jest zupełnie inna kultura i wydaje mi się, że prędzej czy później nieporozumienia by się pojawiły. Jakoś głównie do wyznawców Islamu mam takie podejście, nie wiem dlaczego ;)

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 22:48:58

ja bym nie chciała być w związku z Pakistańczykiem. nie zamierzam sprawdzać na własnej skórze czy te ploty na ich temat i stereotypy to prawda.

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 22:51:08

ja pracowałam w UK jako opiekunka w rodzinie pakistańskiej - nigdy i za żadne pieniądze bym tam nie wróciła, nie chcę uogólniać ale ja trafiłam na kłamców, naciągaczy i o najgorsze. Przemoc względem kobiet na porządku dziennym, dzieci wykorzystywane i moim zdaniem nie kochane i brak poszanowania dla drugiego człowieka - przy mnie nigdy nie mówili między sobą po angielsku, a rodzice pracodawców zakazali mi się do siebie odzywać, bo ja jestem chrześcijanką, musiałam jeść przy oddzielnym stole, nie wolno mi było ubrać niczego krótkiego chociaż temperatura dochodziła do 30 stopni. Ja radziłabym uciekać!
Dodam że ta rodzina już od kilku pokoleń mieszka w UK i nadal tak kurczowo trzymają się tradycji.

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 22:57:07

moja kuzynka jest żoną kurda (jakby ktoś nie wiedział : Kurdowie, naród zamieszkujący Kurdystan oraz częściowo Afganistan, Kazachstan i Armenię) Obecnie mieszkają w Holandii , mają dziecko i jest to zdrowy związek, bardzo fajny i sympatyczny gość ;)


Nie chce wrzucac wszystkich do jednego worka, bo są i wyjątki,ale niepochlubne zdanie nie wzielo się z rękawa..wiec lepiej uważać na takich typków.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-28 23:11 przez helyanwe.

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 23:00:55

Ploty?Dziewczyno ogarnij się,to nie ploty to ich tzw."kultura".Niestety to wszystko co się o nich mówi to prawda.Moja kuzynka z córkami mieszka obok pakistańskiej rodziny (w niemczech) i zna sporo chłopaków stamtąd i wierz mi,że związek z takim gościem to masakra!

Cytat
kba4356
Już wam powiedziałem, niektóre pakistańskie będą złe, a niektóre osoby eu będzie dobry
Ale nikt nie może powiedzieć, że muzułmanie są tak czy tak, można przeczytać na temat islamu, co Islam mówi. co Islamu powiedział jak treet z innymi. jeśli ta osoba nie wronge więc znaczy to, że on osobiście nie ma racji. ale ci, którzy Pakistanu urodził się w Eu nie mogę dać zadnej gwarancji dla nich są one dobre czy złe.

Po jakiemu ten bełkot?Nic nie rozumiem:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-28 23:02 przez Kayleigh.

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 23:06:02

moja kuzynka wyszła za pakistańczyka.
Pred śludem cud miód, po ślubie tragedia.
Już nie licząć teraz jak mają dzieci,
widze jak fajna wykształcona super babka na oczachwiednie przy tym człowieku.

Nie chce uogólniać no ale ja słyszałam więcej złego niż dobrego,apatrząc na męza mojej kuzynki to wręcz skoda gadać.

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 23:12:03

Ja miałam przyjemnośc pracować z Pakistanczykami, część z nich to naprawde brudasy, i okropni ludzie, lecz są też tacy którzy potrafią być czarujący i zawrocic kobiecie w głowie. Przez jakiś czas spotykałam sie z z jednym, lecz okazało się ze jest kłamcą, i nie on jedyny bo znam wiecej takich przypadkow. Dlatego juz nigdy nie zaufam osoba tej nacji, nie pakuj sie w związek z takim człowiekiem, bo oni sie nigdy nie zmienią i zawsze wyjdzie ich prawdziwa natura, w której zostali wychowani;/

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 23:12:30

Cytat
aabu00
związek z pakistańczykiem nie należy do łatwych. jest on wyznawcem islamu. może mieć kilka żon, a kobieta w jego domu nie ma nic do gadania. nie poślubi żadnej białej dziewczyny bo im religia na to nie pozwala [czasami są wyjątki 5%]. po ślubie zmienia się wszystko. musisz być na jego rozkazy, uległa, czasami może Cię bić bo ma do tego prawo jeśli mieszkasz w jego kraju. ale licz się z tym, że jeśli z nim zamieszkasz i poślubisz go, dasz mu dzieci, to nie uciekniesz od niego. a jeśli Ci się to uda to on Cię znajdzie i sprowadzi z powrotem bo jesteś jego własnością, jak jakiś przedmiot.

niektorzy sa katolikami i to co piszesz to bzdury, znam conajmniej 5 w tym 2 ma zony polki i nikt ich nie bije.

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 23:21:48

Znam Pakistańczyka, wykształcony, kulturalny, inteligentny, czysty, spokojny, swoje dziecko zna i wychowuje, zonę posiada jedną i traktuje jak człowieka. Żyje i mieszka obecnie w Polsce, wczesniej w Stanach. Myślę, że to kwestia człowieka i jego indywidualnych cech, a nie narodowości i wyznania.

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 lis 2011 - 23:22:25

Nigdy, w ich kraju mają prawo Cię karać jeśli nie jesteś posłuszna itp. Ewentualnie tylko gdyby przeszedł na katolicyzm i wyparł się swojego obywatelstwa, przyjmując polskie. Ale facet się na to nigdy nie zgodzi, bo oni przyjeżdżają tu po żony, które później zabierają do swojego kraju. NIE PAKUJ SIĘ W TO

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

11 gru 2011 - 23:29:13

Może mieć kilka żon ale nie musi może mieć jedną i być jej wiernym, to że ma wybór nie znaczy że z niego skorzysta, może poślubić więcej niż jedną ale tylko za zgodą pierwszej żony wszystko jest zapisane w kontrakcie małżeńskim. Jeśli ktoś jest nie uczciwym wyznawcą islamu, to będzie bił, zdradzał, kłamał. To samo dotyczy polaków jak i wszystkich innych narodowości. Wszystko zależy od wartości człowieka a nie od pochodzenia.
Biała dziewczynę może poślubić nie wiem skąd te informacje masz... Jak się kogoś kocha to się nie ucieka przed nim a ślub to chyba z miłości się bierze nie?

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

11 gru 2011 - 23:34:14

NIE. i proszę Cię, nie bądź kolejną oszukaną i sponiewieraną..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Związek z niepełnosprawną osobą