Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

8 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:27:12

Co sądzicie? Wiem, jakie chodzą o nich ploty, bądź nie ploty, że biją, że oszukują... Czy myślicie, że warto się angażować w taką znajomość???

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:30:54

początkowo pewnie facet z całkiem odmiennej kultury od naszej jest pociągający,ale oni są cwani na poczatku w ogole tacy nie sa. dopiero po czasie kobieta dostaje ciagle po twarzy. w lipcy bylam w bulgari gdzie przyjechala grupka pakistanczykow z zonami i dziecmi to i kobiety i dzieci dostawaly non stop

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:33:14

hmm... ja bym się bała wiązać ^ niby zawsze może się zdarzyć tak że źle człowieka ocenimy po stereotypach.. ale kurcze... niby i polak może się trafić bijący, pijący i ciul wie co jeszcze ^

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:35:25

związek z pakistańczykiem nie należy do łatwych. jest on wyznawcem islamu. może mieć kilka żon, a kobieta w jego domu nie ma nic do gadania. nie poślubi żadnej białej dziewczyny bo im religia na to nie pozwala [czasami są wyjątki 5%]. po ślubie zmienia się wszystko. musisz być na jego rozkazy, uległa, czasami może Cię bić bo ma do tego prawo jeśli mieszkasz w jego kraju. ale licz się z tym, że jeśli z nim zamieszkasz i poślubisz go, dasz mu dzieci, to nie uciekniesz od niego. a jeśli Ci się to uda to on Cię znajdzie i sprowadzi z powrotem bo jesteś jego własnością, jak jakiś przedmiot.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-27 23:36 przez aabu00.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:36:18

Weź lepiej poszukaj Polaka ;).
Ja bym się bała związać się z obcokrajowcem... nie wiem czemu. Wiesz inna kultura, inne zwyczaje, tradycje, religia..

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:36:22

owszem zdarzają się bijący, pijący, ale nie każdy taki jest.
po pierwsze każdemu trzeba dać szanse, nie oceniajmy stereotypami, przecież od takiego bijącego zawsze można odejść, zgłosić sprawę na policję..

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:38:07

Gdy podejrzewał by Cię np. o zdrade to mógłby Cię nawet zabić i nic by z tego nie miał. Bez podstawnie, bez żadnych dowodów. Nie poszedł by siedzieć. Zadnej kary by nie odbył..

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:38:24

Cytat
aabu00
związek z pakistańczykiem nie należy do łatwych. jest on wyznawcem islamu. może mieć kilka żon, a kobieta w jego domu nie ma nic do gadania. nie poślubi żadnej białej dziewczyny bo im religia na to nie pozwala [czasami są wyjątki 5%]. po ślubie zmienia się wszystko. musisz być na jego rozkazy, uległa, czasami może Cię bić bo ma do tego prawo jeśli mieszkasz w jego kraju. ale licz się z tym, że jeśli z nim zamieszkasz i poślubisz go, dasz mu dzieci, to nie uciekniesz od niego. a jeśli Ci się to uda to on Cię znajdzie i sprowadzi z powrotem bo jesteś jego własnością, jak jakiś przedmiot.

współczuje tym kobietą..

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:39:10

Ja najpierw wiąże sie z człowiekiem to jaki jest a potem zauważam jego narodowosc, owszem kultura duzo wplywa na jego zachowanie ale przeciez nie wiążesz sie z jego narodem a z nim. Kierowanie czy jestt ..Litwinem , Pakistańczykiem, Żydem, głupota :)

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:41:31

no właśnie, a nie miała żadna z Was osobistych przeżyć? nie miała chłopaka stamtąd?

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:43:36

Cytat
aabu00
związek z pakistańczykiem nie należy do łatwych. jest on wyznawcem islamu. może mieć kilka żon, a kobieta w jego domu nie ma nic do gadania. nie poślubi żadnej białej dziewczyny bo im religia na to nie pozwala [czasami są wyjątki 5%]. po ślubie zmienia się wszystko. musisz być na jego rozkazy, uległa, czasami może Cię bić bo ma do tego prawo jeśli mieszkasz w jego kraju. ale licz się z tym, że jeśli z nim zamieszkasz i poślubisz go, dasz mu dzieci, to nie uciekniesz od niego. a jeśli Ci się to uda to on Cię znajdzie i sprowadzi z powrotem bo jesteś jego własnością, jak jakiś przedmiot.

o masakraa!!

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:44:02

Wszystko będzie ok, jeśli taka kobieta nie zamieszka w jego kraju. Tylko tam ich prawo obowiązuje. W Europie facet nie ma już nic do gadania. Jeśli pan Pakistańczyk nie wyraża zgody na zamieszkanie w kraju nieislamskim - należy odpuścić, bo nic dobrego z tego nie wyniknie.

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:48:42

na razie, to jestem na etapie gadania z Nim i jedyne, co mnie strasznie wkurza, że raz potrafi odpisywać ciągle, a czasem, jakby zlewał,był zajęty zupełnie czymś innym.... ja się nie szykuję na bycie z Nim, to po prostu znajomość, ale wolę się dowedzieć:D

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

27 sie 2010 - 23:51:30

moje odczucia co do pakistańczyków i hindusów są podobne- są obleśni, długie włosy, tacy jakby niedomyci. moja znajoma w Wlk. Brytanii umówiła sie z pakistanczykiem, najpierw był miły owszem, ale później zaczął pokazywać swoje. nie tak tradycja, nie ta historia, nie ten świat. jestem na nie

Związek z PAKISTAŃCZYKIEM....

28 sie 2010 - 00:06:16

no właśnie, jak ja mieszkałam w anglii to też miałam takie wrażenie.... że brudasy i w ogóle... ale wiecie jak to jest usłyszeć od fajnego faceta komplementy-to już krótka droga do zawarcia znajomości....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rutyna niszczy miłość?