Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:19:28

Obrzydza mnie to. Wszędzie sprzedaje się seks, jakby to było najważniejsze w życiu. Nie masz w teledysku rozebranej baby - nie osiągniesz sukcesu na rynku. Smutne.

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:20:11

A mnie się ten teledysk podoba i kurde...też się napatrzeć nie mogę ale ten koleś to s\jakiś taki jakby miał padaczkę xD

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:20:55

Hmmm... Niektóre są "gorące" ;P Nie zaprzeczymy temu.
Aczkolwiek, nie powiem, coraz częściej widzę teledyski, gdzie kręcenie d*pą i innymi częściami ciała ma odwrócić naszą uwagę od muzyki, która-mówiąc delikatnie-jest do niczego.
Takie moje zdanie.

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:21:39

ewa mimi masz juz te rzęsy?czy dalej wyrywasz hehe

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:21:51

przecież teledysk po nagraniu jest przerabiany tak jak i zdjęcia do gazet. te dziewczyny są tylko idealnie piękne w telewizorze. zobaccie np.dode beyonce albo kasię wilk jakie są piękne w teledyskach a jakie szczupłe a jak wyglądają jak leci jakiś koncert na żywo w tv to b.d widać ze nosza rozmiar 40 42 a beonce 44

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:22:35

Mnie wkur*ia ta piosenka bo jest beznadziejna i przereklamowana i to : czikuum tyryty cziku bum.. Tekst głęboki i przemyslany<ok>

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:23:08

Cytat
AlkaSzafiarka
ewa mimi masz juz te rzęsy?czy dalej wyrywasz hehe

wlasnie skubie, przylapałas mnie:)

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:24:11

Cytat
slodkaunfaithful
Cytat
bu-mader
Chica Bomb-na ten teledysk sama zwróziłam uwagę!I choć jestem normalna ;p mam mężą i 2 dzieci,to na tą laskę za każdym razem nie mogę się napatrzeć ;)

haha, mi tez sie bardzo podoba, dziewczyna ma idealne ciało:D

ja też :) to jeden z moich ulubionych teledysków :) ja jestem dziewczyną i na niektóre laski w telewizji wręcz nie mogę się napatrzeć :)) to co faceci mają mówić

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:25:07

uwielbiam teledysk Ciary - Ride, kurcze jakie ona ma ruchy i cialoo;D

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:25:08

Mój chłopak i ja nie oglądamy teledysków bo nie jest to nam potrzebne. Muzyka jest po to by ją słuchać i po swojemu interpretować a nie, że teledyski narzucają nam co mamy oglądać.
Zresztą jak słusznie zauważyłaś za dużo wulgaryzmu w takim czymś zaczęło się pojawiać, dawniej teledyski były bardziej przyswajalne dla oczu :-)

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:25:18

Hmm jak z chlopakiem ogladam to najchetniej zaraz bym przelaczyla, one tam sa boskie wszystko maja boskie!!! jak ja sie odwale tez tak moge wygladac, w dodatku sa przerabiane na pc i wogole... i jakos nie lubie jak moj chlopak gapi sie na takie teledyski ;./

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:25:39

zeby tak pomysleli o dziewczynach i wiecej tych przystojniakow w teledyskach dali a nie :P przeciez na swiecie nie ma tylko samych facetow.........:P:P:P:P z checia bym sobie popatrzyla a malo takich teledyskow zauwazyliscie ;/;/;/

wracajacdo tematu jak ogladam jakis tak iteledysk z moim chlopakiem to no obserwuje go czy patrzy tak ciezkawie czy nie :P ale i tak niech sobie pomazy w zyciu zadnej na realu nie zobaczy wiec teledysk sie ksonczy i po krzyku :P

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:25:40

zazwyczaj nie ogladam teledyskow ale nie rozumiem co ma mnie ruszac? :D czasem gdy sie zdarzy ze cos akurat jest w TV to moj kaze mi to wylaczyc bo nie moze sluchac "tych durnych piosenek" a co do kobiet sa piekne , wystylizowane, nasmarowane , i pomalowane najlepszymi kosmetykami i do tego wynajmowane:) nasmarujcie sie tez tak, efekt bedzie podobny :)

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:26:50

http://www.youtube.com/watch?v= Lp6W4aK1sbs&feature=related
bez spacji;p

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:27:21

eee tam, lepszy cellulit w garsci niz silikon w telewizji :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy -chłopak cz.2