Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

laski z teledysków

29 paź 2013 - 11:24:27

nigdy w życiu nie przyszłoby mi do głowy robić facetowi scenę za to, że ogląda panienki w teledysku. i co z tego? porozbieranych facetów w piosenkach co prawda mało, ale gdyby byli, odwracałybyście głowy? To że jestem w związku nie znaczy, że nagle oślepłam i nie potrafię dostrzec innych przystojnych facetów i to samo działa w drugą stronę, nie chciałabym, żeby mój facet był tak we mnie zapatrzony, że nie potrafiłby obiektywnie ocenić innej dziewczyny.

laski z teledysków

29 paź 2013 - 11:31:46

Jak dla mnie nie ma dobrych piosenek, które mają teledyski z półnagimi panienkami, twórcy chcą po prostu przyciągnąć uwagę, a muzyka to zwykle jakiś szajs puszczany w radio, czy na dyskotekach.
Kiedyś nie zwracałam uwagi na to, że mój chłopak coś tam ogląda i komentuje, ale po pewnym przykrym wydarzeniu jestem na to uczulona i nie lubię, kiedy mówi coś przy mnie, bo wiem, że nie jestem idealna... Poza tym ja nie odczuwam potrzeby oglądania nagich facetów, naprawdę.
Naoglądają się takich teledysków, filmów, czy nawet reklam i żądają ideałów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-29 11:42 przez Krzemozord.

laski z teledysków

29 paź 2013 - 11:48:09

Cytat
Krzemozord
Jak dla mnie nie ma dobrych piosenek, które mają teledyski z półnagimi panienkami, twórcy chcą po prostu przyciągnąć uwagę, a muzyka to zwykle jakiś szajs puszczany w radio, czy na dyskotekach.
Kiedyś nie zwracałam uwagi na to, że mój chłopak coś tam ogląda i komentuje, ale po pewnym przykrym wydarzeniu jestem na to uczulona i nie lubię, kiedy mówi coś przy mnie, bo wiem, że nie jestem idealna... Poza tym ja nie odczuwam potrzeby oglądania nagich facetów, naprawdę.
Naoglądają się takich teledysków, filmów, czy nawet reklam i żądają ideałów.

mój facet niczego nie żąda po zobaczeniu nagiej panny w telewizji. a to, że nie mam idealnej figury sama potrafię obiektywnie stwierdzić. to że nie pokażą mi idealnych ciał w tv, nie sprawi, że uwierzę, że nie istnieją czy że moje jest przecudowne. też nie odczuwam potrzeby oglądania nagich facetów, ale jeśli jakiś jest w tv i jest miły dla oka, to nie odwrócę głowy tylko dlatego, że jestem w związku, dlatego też nie wymagam tego od mojego faceta. myślę, że zazdrość o dziewczyny z teledysków to już chora zazdrość.

laski z teledysków

29 paź 2013 - 11:55:39

luizaleis1966 Nie jestem chorobliwie zazdrosna o teledyski i nie każę mu ich nie oglądać jak jakiś leci w TV. Po prostu nie lubię uwag skierowanych do mnie. Jestem jaka jestem, wyglądam normalnie i nigdy nie będę mieć rozmiaru XS. Poza tym po zdradzie wszystko się zmienia...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-29 11:59 przez Krzemozord.

laski z teledysków

29 paź 2013 - 11:56:00

Ja oglądałam ten teledysk pamiętam właśnie ze swoim facetem. Laski laskami, całkiem spoko, choć ledwo je widać bo non stop te obrazy przeskakiwały, ale pamiętam, żeśmy się śmiali dobrze z tego całego Dana Balana :D Hahah :D Teraz też obejrzałam sobie jeszcze raz ten teledysk, no tańczy jakby się czegoś nałykał :D:D:D

laski z teledysków

29 paź 2013 - 12:06:29

ja dzis z kolegami z pracy akurat jechalam sobie przez miastyo z jednego byudynku firmy do 2 zalatwiac sprawy i po prostu mialam ochote im obu wy**bać jak zaczeli komentowac laski jak to nie sa seksowne ....a byly po prostu tandetnie ubrane fuj

laski z teledysków

29 paź 2013 - 12:09:02

Cytat
Krzemozord
luizaleis1966 Nie jestem chorobliwie zazdrosna o teledyski i nie każę mu ich nie oglądać jak jakiś leci w TV. Po prostu nie lubię uwag skierowanych do mnie. Jestem jaka jestem, wyglądam normalnie i nigdy nie będę mieć rozmiaru XS. Poza tym po zdradzie wszystko się zmienia...


nigdy nie byłam zdradzona, jestem w poważnym związku z długim stażem i nie mam żadnych podstaw, żeby robić sceny o takie rzeczy. Po zdradzie wszystko się zmienia - to prawda, potem dziewczyny zaczynają wszystkich facetów postrzegać tak samo, wg nich każdy to kłamca i zdrajca. Tak wnioskuję z wypowiedzi zdradzonych dziewczyn tutaj na forum.
Cytat
Kleopatra_23
ja dzis z kolegami z pracy akurat jechalam sobie przez miastyo z jednego byudynku firmy do 2 zalatwiac sprawy i po prostu mialam ochote im obu wy**bać jak zaczeli komentowac laski jak to nie sa seksowne ....a byly po prostu tandetnie ubrane fuj

bić kogoś za to, że ma inne zdanie niż Ty? a Ty nigdy nie rozmawiasz z koleżankami na temat fajnych facetów?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-29 12:08 przez luizaleis1966.

laski z teledysków

29 paź 2013 - 12:08:59

nie mogę już patrzeć na tego typu teledyski. Mam nadzieję, że kiedyś się to skączy, bo ilez można, ale będą już tańczyć nago



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-29 12:11 przez parelka16.

laski z teledysków

29 paź 2013 - 12:17:04

luizaleis1966 Ciesz się, że jesteś w takim związku, naprawdę. Mam nadzieję, że nie będziesz musiała tego doświadczać. Ale wątpię, że po zdradzie byłabyś tak bardzo ufna. I nie myślę tak, jak większość zdradzonych dziewczyn na forum, po prostu... Coś w głowie zawsze się zmieni. I to tyle. Ale szanuję Twoje zdanie. Zakończmy tę dyskusję, bo zaczyna odbiegać od tematu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-29 12:18 przez Krzemozord.

laski z teledysków

29 paź 2013 - 12:23:15

Cytat
parelka16
nie mogę już patrzeć na tego typu teledyski. Mam nadzieję, że kiedyś się to skączy, bo ilez można, ale będą już tańczyć nago

moze kiedys sie 'skączy'

laski z teledysków

29 paź 2013 - 12:32:35

Cytat
Krzemozord
luizaleis1966 Ciesz się, że jesteś w takim związku, naprawdę. Mam nadzieję, że nie będziesz musiała tego doświadczać. Ale wątpię, że po zdradzie byłabyś tak bardzo ufna. I nie myślę tak, jak większość zdradzonych dziewczyn na forum, po prostu... Coś w głowie zawsze się zmieni. I to tyle. Ale szanuję Twoje zdanie. Zakończmy tę dyskusję, bo zaczyna odbiegać od tematu :)

nie jestem bardzo ufna... nie bardziej niż wymaga tego zdrowy związek ;) pozdrawiam :)

laski z teledysków

29 paź 2013 - 12:35:29

Cytat
asis
Cytat
slodkaunfaithful
Cytat
bu-mader
Chica Bomb-na ten teledysk sama zwróziłam uwagę!I choć jestem normalna ;p mam mężą i 2 dzieci,to na tą laskę za każdym razem nie mogę się napatrzeć ;)

haha, mi tez sie bardzo podoba, dziewczyna ma idealne ciało:D

Hahahaha mam/miałam tak samo, a jestem w 100% hetero :D A do tego cały ten klimat piosenki...noooo...jaaaa...ledwo na tyłku usiedziałam ;D
Świetny jest ten klip. scena w kuchni jest mega :) podoba sie mojemu facetowi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wieczór panieński