Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

laski z teledysków

21 cze 2013 - 23:15:04

Cytat
lovinlizard
są też i takie teledyski tylko ten już dawno w TV nie bywa ale kiedyś facet sie wściekał jak go oglądałam :P

mniej więcej tydzien temu myslałam o tym klipie, przypomniał mi się nie wiem skąd ;d kiedy był na topie byłam małą dziewczynką :D

laski z teledysków

21 cze 2013 - 23:20:26

Akurat Chica Bomba jest obleśnym teledyskiem :DDD

laski z teledysków

21 cze 2013 - 23:22:54

Cytat
Kaja0
Akurat Chica Bomba jest obleśnym teledyskiem :DDD

ale nam chodzi o CHICA BOMB Dana Balana :P tam jest boska ta panna. ;p

laski z teledysków

21 cze 2013 - 23:35:48

Cytat
bizuteria2
Mimo ze watek z 2010 roku to temat wciaz aktualny i to coraz bardziej
mnie to irytuje, przeciez dostep do takich teledyskow maja i dzieci i jacys gwalciciele ktorych to nakreca, tak mi sie wydaje...
Mam dwoje dzieci, syn ma 11lat i właśnie zaczyna "poznawać" muzykę - każdy teledysk jest przesiąknięty erotyzmem, nawet głupie discopolo to czysty sex. Rany, jak byłam nastolatką oglądałam MTV i baaaaardzo rzadko trafiła się jakaś panna z obfitym biustem, a teraz...
Sabrina zrobiła skandal tym teledyskiem, ale to pamiętają tylko "najstarsi Górale"
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KpZpvo4rQAE



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-21 23:36 przez wikijaja.

laski z teledysków

08 lip 2013 - 20:33:36

wkurzaja mnie bo sa takie sexowne ;/
wiadomo jak dziewczyna czuje sie ze soba dobrze i nie ma kompleksow napewno nie bedzie jej to przeszkadzalo a, że ja mam jakies swoje glupie wymysly niestety ;/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-08 20:35 przez Mmagdalena89.

laski z teledysków

08 lip 2013 - 20:38:24

ja na swoje ciało nie moge narzekac ale mimo wszystko wijące sie, skąpo ubrane kobiety w teledyskach nie robia na mnie dobrego wrazenia
ale czego to ludzie nie robią dla pieniedzy...

laski z teledysków

08 lip 2013 - 20:42:30

Cytat
slodkaunfaithful
Cytat
bu-mader
Chica Bomb-na ten teledysk sama zwróziłam uwagę!I choć jestem normalna ;p mam mężą i 2 dzieci,to na tą laskę za każdym razem nie mogę się napatrzeć ;)

haha, mi tez sie bardzo podoba, dziewczyna ma idealne ciało:D

Ta jakbyś była po tylu operacjach plastycznych był co ona najprawdopodobniej jest to każda by tak wyglądała.

Z resztą te dziewczyny są na pewno po jakiś operacjach plastycznych, uczesane, umalowane wymuskane do ostateczności przy każdej scenie teledysku, a teledysk jest do tego poprawiony graficznie. Jakbyście je zobaczyły na żywo to by już takie piękne i sexy nie były ;)

laski z teledysków

08 lip 2013 - 20:46:56

W teledyskach do muzyki której słucham ja i mój ukochany nie ma półnagich bab.

laski z teledysków

08 lip 2013 - 20:50:02

do teledyskow sie bierze najczesciej modelki, a raczej fotomodelki.
no albo dziewczyny z castingow jakieś ładne,
wiadomo wtedy teledysk bardziej przyciagaa :D

najbardziej chyba znana jest AYLAR LIE :) piękna!

jeszcze ładna jest ta jedna z dziewczyn z teledysku whistle - Flo Rida
wie ktoś może jak się nazywa :D ?!

laski z teledysków

29 paź 2013 - 10:28:21

Cytat
anta83
A ja mam to gdzieś.
Jak chce to niech patrzy, ja też patrzę na to co chcę.

dokładnie

laski z teledysków

29 paź 2013 - 10:31:15

ta z chica bomb talentu wokalnego za grosz, ale ładna laska i te jej cycki :)
wiadomo, jakbym oglądała to z facetem, trochę by mnie zazdrość zżerała

laski z teledysków

29 paź 2013 - 10:33:22

ŻENADA......

laski z teledysków

29 paź 2013 - 10:41:04

Mnie to denerwuje . nie lubie jak mój facet patrzy się na inne panienki........sexsowniejsze ode mnie

laski z teledysków

29 paź 2013 - 11:06:28

wszystkie tylko krytykujecie te laski a tak naprawdę zazdrościcie im ze maja taka figurę;p a co do chica boom to skoro jest taka bezmózga piosenka i teledysk to czemu była hitem?
a po drugie w tym teledysku ona jest idealna i nawet gdyby miała gruba tapetę na twarzy to i tak by była ładna. ona ma taka karnacje ładną i dlatego jest w teledysku a mogę dac sobie reke obciąć ze to ten facet ma więcej makijażu na twarzy niż ona.
i jak macie zamiar krytykować naprawdę ładne i zgrabne dziewczyny to lepiej nie krytykujcie;p
a jeżeli piszecie ze facetowi czy bratu czy komukolwiek płci męskiej sie takie ciało nie podoba to mówi tak tylko dlatego żeby Wam nie zrobić przykrości, owszem zdarzają sie co lubią puszyste tub krągłe ale większość marzy o takiej lasce z teledysku!

laski z teledysków

29 paź 2013 - 11:14:47

Cytat
materkosia
wszystkie tylko krytykujecie te laski a tak naprawdę zazdrościcie im ze maja taka figurę;p a co do chica boom to skoro jest taka bezmózga piosenka i teledysk to czemu była hitem?
a po drugie w tym teledysku ona jest idealna i nawet gdyby miała gruba tapetę na twarzy to i tak by była ładna. ona ma taka karnacje ładną i dlatego jest w teledysku a mogę dac sobie reke obciąć ze to ten facet ma więcej makijażu na twarzy niż ona.
i jak macie zamiar krytykować naprawdę ładne i zgrabne dziewczyny to lepiej nie krytykujcie;p
a jeżeli piszecie ze facetowi czy bratu czy komukolwiek płci męskiej sie takie ciało nie podoba to mówi tak tylko dlatego żeby Wam nie zrobić przykrości, owszem zdarzają sie co lubią puszyste tub krągłe ale większość marzy o takiej lasce z teledysku!

a ty marzysz o kolesiach z teledysków? bo ja nie.
podejrzewam, ze tak jest w druga strone.

chlopak musialby byc polmozgiem, gdyby nie wiedzial ze laski w teledyskach sa poprzerabiane i zrobione do granic mozliwosci.
Zreszta jak ma swoja kobiete, to huk go obchodza jakies wijace sie panny. no chyba, ze mowimy o niewyzytym 15latku, ktoremu staje na widok cyckow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak zakończyć zwiazek ...