Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:09:31

jak każda z Nas pewnie zauważyła w tv pełno odkrytego ciała, często bardzo pieknego. jak reagujecie, kiedy ogladając tv ze Swoimi Chlopakami na ekranie wiją się seksowne dziewczyny? rusza Was to? a moze w ogole?
dla przykladu;p
Inna - 10 Minutes
DAN BALAN - CHICA BOMB
BASSMONKEYS AND SOULSHAKER - BAD 4 MY HEALTH

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:10:50

jedyne co mam to odruch wymiotny, dziewczyny sadla mnie aseksualne, a wrecz odpychajace.

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:11:18

Chica Bomb-na ten teledysk sama zwróziłam uwagę!I choć jestem normalna ;p mam mężą i 2 dzieci,to na tą laskę za każdym razem nie mogę się napatrzeć ;)

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:12:19

Cytat
bu-mader
Chica Bomb-na ten teledysk sama zwróziłam uwagę!I choć jestem normalna ;p mam mężą i 2 dzieci,to na tą laskę za każdym razem nie mogę się napatrzeć ;)

haha, mi tez sie bardzo podoba, dziewczyna ma idealne ciało:D

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:13:26

mój to sie tylko z nich smieje ze sa w wiekszosci przypadkow tandetne i puste ;] ja tez tego bardzo nie lubie dlatego czesciej slucham radia.slysze a nie widze;]

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:13:35

ja z moim chłopakiem uważam tak : Gdy jest dobra piosenka żadna półnaga laska w teledysku nie przyciąga uwagi
A poza tym czym mam się przejmować ? przecież ona maja na sobie pełno pudru itd

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:13:50

Cytat
bu-mader
Chica Bomb-na ten teledysk sama zwróziłam uwagę!I choć jestem normalna ;p mam mężą i 2 dzieci,to na tą laskę za każdym razem nie mogę się napatrzeć ;)
własnie ten teledysk mnie drazni, dziewczyna sie wije i spiewa "jak mi goraco....mam goraczke...musze isc do lekarza...." no szczyt, szczyt mozliwosci. teledysk po najmniejszej linii oporu:)

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:15:00

Teledysk może i tak, ale dziewczyna bardzo ładna:D

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:15:50

CHCIA BOMB..... jak ja tego nienawidzę ;/ bez sensu muzyka... o teledysku nie wspomnie..... bezwstydnicy
ps. to moje zdanie, które mam prawo wyrazić

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:16:40

Cytat
slodkaunfaithful
Teledysk może i tak, ale dziewczyna bardzo ładna:D
to niech idzie juz do lego lekarza i d.. nie zawraca:)

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:17:40

Cytat
ewa_mimi
Cytat
slodkaunfaithful
Teledysk może i tak, ale dziewczyna bardzo ładna:D
to niech idzie juz do lego lekarza i d.. nie zawraca:)

haha, padłam, genialna odpowiedź:D

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:17:49

haha ;d ostatnio był u mnie kumpel i własnie leciało ' chica bomb' . stwierdził, ze ładna dziewczyna, ale zachowuje sie jak zwykła dz**ka i az mu niedobrze, gdy na to patrzy ;d

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:18:09

gloizna , wulgaryzmy w wygladzie jak i poruszaniu sie sa dla mnie niesmaczne . ale pzreciez pisenke trzeba jakos wylansowac wiec co im wiecej tego tym lepiej .malolatki biora przykald z tancerek i na imprezach tez tak sie wija tylko szkoda ze nie pomysla ze teledysk a rzeczywistosc to dwie rozne bajki . i ze panny w teledysku to tancerki ktore za to ze sie wija i wygladaja jak wygladaja dostaja kase:)

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:18:15

mnie to nie rusza... juz sie przyzwyczaiłam do tego, że piekno zamyka się w rozm. 36 i wzroście 170 cm...
na szczęście są jeszzce takie teledyski gdzie nie ma półnagich babek, które wyginają się jakby były z plasteliny...

laski z teledysków

26 sie 2010 - 20:18:41

Cytat
slodkaunfaithful
Cytat
bu-mader
Chica Bomb-na ten teledysk sama zwróziłam uwagę!I choć jestem normalna ;p mam mężą i 2 dzieci,to na tą laskę za każdym razem nie mogę się napatrzeć ;)

haha, mi tez sie bardzo podoba, dziewczyna ma idealne ciało:D

Hahahaha mam/miałam tak samo, a jestem w 100% hetero :D A do tego cały ten klimat piosenki...noooo...jaaaa...ledwo na tyłku usiedziałam ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy -chłopak cz.2