Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:24:13

jeśli będziesz zażywać tabletki zgodnie z ulotką to uważam, że można :)

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:29:30

No niestety, ja byłam u dwóch lekarzy na NFZ i powiedzielimi tyle,co sama wiedziałam. Do aktualnego lekarza poszłam prywatnie (na NFZ musiałabym czekać 3 miesiące) i od razu seria badań, nie licząc, że czułam się jak u profesjonalisty,lekarza z powołania. Dziś czuję się świetnie, nawet mnij nerwowa jestem :D Także wszystko zależy od lekarza, bojak widać, badania to jeszcze nie wszystko. Mój dał mi 100% na to, że tabletki mi podpasują i jak mu nie ufać :) Może to dlatego, że młody i ambitny, to chce się pacjentkami zajmować najlepiej jak tylko można? Sama nie wiem.

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:34:22

rzeczywiście, lekarzy z powołania jest coraz mniej. ale muszę przyznać, że ja mam do nich wyjątkowe szczęście. Moja ginekolog w IMiD przyjmuje tylko w poniedziałki, od 8-13. Ale przychodzi i przyjmuje od 7:00, zostaje czasem do 15:00 albo i dłużej jeśli ktoś przyjdzie i poprosi o wizytę... nigdy z tak konkretną, miłą i wykształconą babką nie miałam do czynienia ;)

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:36:12

grr jak juz odświeżony watek, to może ja zapytam. Dzisiaj wieczorkiem muszę wziąc 1 tab Cilest'u. i nurtuje mnie takie pytanie... bo czytałam na wielu forach już wypowiedzi. Czy teraz to 1 opakowanie tab przedłuży mi okres? :/ kurcze wakacje i nie chce sie meczyc z 2-3 tyg z plamieniem jakimkolwiek..

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:38:33

gloossy możliwe że będziesz plamiła nawet do 3 tygodni, ale to zalezy od organizmu. Może nie będziesz miała tego problemu ;)

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:38:47

Cytat
gloossy
grr jak juz odświeżony watek, to może ja zapytam. Dzisiaj wieczorkiem muszę wziąc 1 tab Cilest'u. i nurtuje mnie takie pytanie... bo czytałam na wielu forach już wypowiedzi. Czy teraz to 1 opakowanie tab przedłuży mi okres? :/ kurcze wakacje i nie chce sie meczyc z 2-3 tyg z plamieniem jakimkolwiek..
pierwszy raz słyszę, żeby tabletki przedłużały okres

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:38:54

Jak tabletki mogą Ci przedłużyć okres...?

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:39:24

jesli jest taki watek to od razu zapytam :) Dziewczyny, jesli przerwalam branie tabletek w polowie opakowania, nastapilo krwawienie po dwoch dniach to nastepnie kiedy mam sie spodziewac okresu? miala ktoras moze taki przypadek?:)

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:41:39

tak mozesz:))

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:42:42

Cytat
aneetkaa91
jesli jest taki watek to od razu zapytam :) Dziewczyny, jesli przerwalam branie tabletek w polowie opakowania, nastapilo krwawienie po dwoch dniach to nastepnie kiedy mam sie spodziewac okresu? miala ktoras moze taki przypadek?:)
to zależy jak Twój organizm zareaguje, hormony jednak mogę nieźle rozregulować cykl...
też odstawiłam tabletki i ciekawa jestem czy będę miała okres ;)

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:43:46

oczywiscie,że mozna do końca, po to je bierzesz, jesli pierwszą tabletkę wzięłaś w ierwszy dzien okresu jestes zabezpieczona juz od pierwszej tabletki, jesli miedzy 2-a3 dniem okresu uzywasz dodatkowo prezerwatyw przez tydzień, jestes chroniona przed ciążą, ale czasem jakiś czynnik moze oslabic dzialanie ptabletek, np, biegunka czy wymioty, poczytaj dokładnie ulotkę, zazywaj o stalej godzinie, najlepiej-z doswiadczenia wiem ze wieczorem.pozdrawiam

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:44:00

gloooossy chodzi o plamienie. Niektóre kobiety przy pierwszym opakowaniu plamią dłużej niż trwa okres

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:46:36

Cytat
ilayla
Cytat
aneetkaa91
jesli jest taki watek to od razu zapytam :) Dziewczyny, jesli przerwalam branie tabletek w polowie opakowania, nastapilo krwawienie po dwoch dniach to nastepnie kiedy mam sie spodziewac okresu? miala ktoras moze taki przypadek?:)
to zależy jak Twój organizm zareaguje, hormony jednak mogę nieźle rozregulować cykl...
też odstawiłam tabletki i ciekawa jestem czy będę miała okres ;)

czekam juz kurde 2 tyg:P a zadna z kolezanek nie przerywala w polowie , a pojsc do ginka i wydac min 100zl za wizyte troche mi sie nie usmiecha za sama wiadomosc :P

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:47:12

Cytat
aneetkaa91
jesli jest taki watek to od razu zapytam :) Dziewczyny, jesli przerwalam branie tabletek w polowie opakowania, nastapilo krwawienie po dwoch dniach to nastepnie kiedy mam sie spodziewac okresu? miala ktoras moze taki przypadek?:)
teraz tak mam, musiałam zmienic bo poprzednie mi cere bardzo pogorszyły, odstawiłam w połowie, po dwóch dniach okres, i teraz mam juz 26 dzien cyklu i czekam czy za 2 dni dostane okres.

Tabletki antykoncepcyjne pomocy

16 sie 2010 - 12:47:34

no no, nie chodzi mi o ro, że okres 3 tygodnie :) może źle sie wyraziłam. Właśnie chodzi mi o plamienie jakieś, bo słyszałam, że przy 1 op często się tak zdarza :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zazdrość w związku