Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

srebrna biżuteria

19 sekund temu

Rewelacyjne okna

57 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 13:27:07

radze powiedziec mu prawde postawic na swoim i ...jechac ;) nawet jesli chlopak bedzie mial focha to wkoncu mu przejdzie prawda ?? z tego co piszesz nie umiecie bez siebie zyc wiec nawet jak wrocisz nastepnego dnia jestem pewna ze foch mu szybko minie i przyleci do ciebie z teskniony ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 13:27 przez skj2008.

Dobra wymówka?

13 sie 2010 - 13:40:36

Autorka watku pewnie nei chce zeby facet jechal z nia bo po prostu chce od Niego odpoczac bo takie "wiezienie" sa meczace nawet jak sie kogos kocha. wiem bo keidys dawno temu sama bylam w takim zwiazku ale wytrzymalam tylko rok. wiec po co radzicie jej zeby wziela faceta ze soba i zeby jechali z innymi wspolnymi znajomymi jak on tamtych jej znajomych nie lubi... ja bym powiedziala wprost " sluchaj kochanie kocham cie ale tez potrzebuje czasem towarzystwa innych osob a nie Tylko Twojego , nie chce Cie oklamywac dlatego mowie Ci wprost ze jade na wycieczke jednodniowa ze znajomymi , nam tez dobrze zrobi taki krotki iodpoczynek od siebie " cyz cos takeigo i tyle. Jak go oklamiesz i sie dowie to od razu pomysli ze mialas cos na sumieniu ze go oklamalas a jak powiesz prawde to pomysli ze przeciesz jak bys miala zamiar cos odwalic to bys go oklamala a nei mowial prawde.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WAKACYJNA MIŁOŚĆ...