Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:01:19

Co zrobić kiedy facet nagle przestaje się odzywać? Spotykałam się z nim od jakiegoś czasu, potem nagle przestał się odzywać, wiem że nic się nie stało itd. Po prostu. Co zrobić? Czy najlepiej sobie odpuścić, czy zostawić tak jak jest? Chciałabym spytać i wyjaśnić o co chodzi, a nie zostawić to ot tak. Szczególnie że nasze ostatnie spotkanie było tak jak zawsze, a nawet jeszcze lepsze wszystko zmierzało w odpowiednim kierunku. Rozumiem, może po prostu ze mną coś jest nie tak, może się znudził i stwierdził że to nie to, tylko dlaczego przestał się odzywać i nawet nie napisał głupiego sms-a jak to teraz robi się coraz częściej. A teraz najlepsze. PRZEWIDZIAŁAM tą sytuacje, dosłownie. A to dlaczego? Bo wiedziałam, wiedziałam że się nie odezwie już dzień po tym jak ostatni raz z nim pisałam. I uwaga ostatni facet z którym się spotykałam zrobił identycznie. Do tej pory nic a nic nie napisał, wtedy też nic nie dało mi do myślenia chociażby podczas spotkania, że coś może być nie tak. I co teraz? Nie chce tego tak zostawić, nie lubię nie wyjaśnionych sytuacji, z drugiej strony nie jestem człowiekiem zdesperowanym i nie chce zrobić z siebie idiotki i się narzucać....

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:01:20

Powiem tak: odpuść sobie. A inna sprawa, że faceci to tchórze, a taka metoda robi się coraz bardziej powszechna... Ja nie wiem, czy tak trudno powiedzieć komuś "sory, nic z tego nie będzie"?? Bo ja wolałabym usłyszeć coś takiego wprost, zamiast zastanawiać się kilka dni, czy zostałam olana, czy coś się stało, czy się zastanawia... Daj mi numer do niego, to opier...ę na czym świat stoi ;)

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:02:38

Musiało być widocznie na tym spotkaniu nie tak...
bądź dowiedział się coś o Tobie...
bądź ktoś mu głupot nawpierał...
bądź nie chce z Tobą gadać...
bądź chce żebyś potęskniła...
badź WIECZOREM PRZYJEDZIE Z KWAIATAMI ZROBIĆ CI NIESPODZIANKĘ :D

TRZYMAJ SIĘ!!! :)

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:06:34

Ja na Twoim miejscu poczekałabym aż sam się odezwie , a jak nie to trudno...ale swoją drogą skoro ( jak dobrze zrozumiałam) to już druga taka sytuacja , to może ty robisz coś co może odstraszać chłopaków?? albo po prostu trafiasz na nieodpowiednich .... czekaj aż sam się odezwie i chociażbyś miała siedzieć przy telefonie i czekać , nie pisz nie dzwoń niech sam zatęskni....

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:07:48

ostatnio mam tak samo,zaczełam sie spotykac z facetem było pieknie ładnie,smski zaraz po pracy-podkreślam ze zaraz!
a teraz godzina 22/23 on pisze a robote skonczył o 17.
no ale nie pisze do niego pierwsza najwyzej wieczorkiem puszcze syg i dopiero cos zaczyna.
wiec moja rada to pusc mu sygnałka lub taka bezinteresowna wiadomosc typu hej co tam?co robisz?:)
w koncu to nic złego jak po spotkaniu jestescie:0

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:08:28

a moze on zwyczajnie czeka az Ty napiszesz. moze chce zobaczyc czy Tobie zalezy, nie wiem...

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:08:59

Najgorsze w tym wszystkim jest to że tak naprawdę, już nie chodzi mi o niego. Tylko o mnie, wtedy jakoś mogłam to sobie wytłumaczyć, wtedy kiedy tamten facet tak ze mną postąpił, ale teraz? Teraz po prostu płakać mi się chce, bo zaczynam myśleć że to ze mną jest coś nie tak, że może znowu zrobiłam coś nie tak, znowu moja wina. Po prostu może jestem nudna.

Są tchórzami. Cholernymi, też wolałabym usłyszeć w twarz że nic z tego nie będzie, chociaż sms, wiadomość gdziekolwiek! Ale nie tak po prostu przestać się odzywać.

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:09:14

Miałam podobna sytuację, widujemy się, wszystko idzie w jak najlepszym kierunku, całujemy się, umamwiamy się na jakis dzien... i koniec, zapadł się pod ziemię. Chłopak nie miał odwagi odebrać mp3 którą miałam mu oddać przy następnym spotkaniu. Napisałam mu smsa o tym jak dziecinny jest i odpuściłam, na szczęście niedługo później znalazłam chłopaka z którym jestem prawie 3 lata :) Nie odebrał żadnego telefonu, po miesiącu wyjechał za granicę, a niedługo później znalazł dziewczynę.
Ale do tej pory pluję sobie w brodę za te pare telefonów i smsów :/ W sumie i tak troche desperacko to wyglądało ;/
Czasem widuję go... udaje, że mnie nie zna ;) Znam jego dobrego kolegę, on też nie wie dlaczego.
Aha i jeszcze jedno: nie żałuję :D

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:11:43

Może więcej szczegółów: spotykałam się z nim od jakiś 3 tygodni, wcześniej on zaczął znajomość i pisałam z nim z miesiąc zanim się spotkaliśmy. Ostatnie spotkanie było 23 czerwca <w moje urodziny> Potem umówiłam się z nim na sobotę <tą ostatnią> ale w sobotę rano napisał mi że dzień wcześniej ''poimprezował'' i źle się czuje, żałuje ale musimy przełożyć spotkanie, przeprosił. Napisałam mu ''okej''. Wieczorem napisałam znowu, jak się czuje. Popisałam z nim kilka smsów i na jednego z nich mi nie odpisał, może poszedł spać, nie wiem. Od soboty z nim nie pisałam. Nie wiem czy to jest dobry pomysł żeby znów pisać bo w sumie to ja się odezwałam w sobote wieczorem, ale może myśli że się obraziłam czy coś takiego... czasami nieświadomie jestem chamska, wcale nie chce ale oni tak to odbierają. I co robić? Jeszcze dodam że nie miałam takiej sytuacji że przez kilka dni nie pisaliśmy.

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:16:18

Cytat
Evell
Najgorsze w tym wszystkim jest to że tak naprawdę, już nie chodzi mi o niego. Tylko o mnie, wtedy jakoś mogłam to sobie wytłumaczyć, wtedy kiedy tamten facet tak ze mną postąpił, ale teraz? Teraz po prostu płakać mi się chce, bo zaczynam myśleć że to ze mną jest coś nie tak, że może znowu zrobiłam coś nie tak, znowu moja wina. Po prostu może jestem nudna.

Są tchórzami. Cholernymi, też wolałabym usłyszeć w twarz że nic z tego nie będzie, chociaż sms, wiadomość gdziekolwiek! Ale nie tak po prostu przestać się odzywać.

Może po prostu trafiasz na nieodpowiednich? takich, którzy nie bardzo są za związkami a jak zaczynają czuć że dziewczyna z którą się spotykają zaczyna coś poważniej myśleć to uciekają tam gdzie pieprz rośnie... nie przejmuj się ;-) będzie dobrze , jak się nie odezwie to trudno , niech żałuje ...

a co do chociaż głupiej wiadomości, mógł napisać ;-) przecież to nie gryzie . Nie wszyscy faceci są tchórzami , mam męża który nigdy mi tak nie zrobił i zaznaczę że to moja pierwsza i ( chyba) ostatnia miłość.

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:13:59

Dziwna sytuacja. Kilka lat temu zachowałam się tak samo jak ten chłopak. Z dnia na dzień postanowiłam, że trzeba zakończyć tą znajomość. Przestałam odpisywać na sms-y. Po prostu chłopak był zbyt nachalny i czułam się nim przytłoczona trochę. Zbyt ingerował w moje życie pomimo, że to był początek znajomości, kilka spotkań. Ciągłe sms-y, awantury o to, że nie odpisuje, że nie mam czasu się spotkać czy inne rzeczy. Wiedziałam, że to nie jest to i wiedziałam, ze jeżeli będę brnąć w to dalej to będe sie coraz gorzej czuła a on 'nie pozwoli' mi zerwać znajomości. Więc może robisz coś nie tak? Może go czymś "przestraszyłaś";(mam na myśli jakieś zachowanie, słowa, czyny)? Bo czasem nie jesteśmy tego świadomi a dla innych może to mieć duże znaczenie zarówno na plus jak i na minus. Zadzwoń do niego, zapytaj się co się stało, porozmawiaj szczerze.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-29 20:17 przez mawia.

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:18:52

odpusc sobie i sie nie narzucaj

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:17:43

Myślicie że jest możliwość, że myśli że się obraziłam? Nie wiem sama, może na siłe teraz staram się szukać wytłumaczenia? Może byłam trochę chamska, wtedy jak z nim pisałam napisał mi coś w stylu ''wiem że mnie nie lubisz'' to zapewne było pół żartem, ale mam czasami dziwne zachowania... Może powinnam się odezwać, tak normalnie jakby nigdy nic i wtedy może udało by mi się wyczuć czy próbuje mnie spławić, czy chce zakończyć znajomość.

Nie chce więcej niewyjaśnionych sytuacji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-29 20:18 przez Evell.

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:22:03

dzień wczesniej poimprezowal wiec może w trakcie tego imprezowania pozał jakąs inna dziewczyne. Na pewno nie odzywaj sie teraz pierwsza, faceci tak po prostu maja,że nie potrafia w twarz powiedziec o co chodzi. wiesz... co ma wisiec nie utonie, jesli bedziecie mieli byc razem to będziecie
Uwierz mi, ze odezwie sie jesli mu będzie zależało



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-29 20:19 przez gosia_gosia_25.

co zrobić kiedy facet nagle... ?

29 cze 2010 - 20:20:38

Czuje, że powinnam się nie odzywać, ale coś mi mówi że jeżeli tego nie zrobie to on też się nie odezwie i skończy się właśnie tak, czyli nijak. A to jest moim zdaniem najgorsze, ponieważ nigdy nie dowiem się o co tak naprawdę chodziło i dlaczego tak się skończyło

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JA On i Kłótnia.