Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chłopak...

29 cze 2010 - 18:28:43

Hej dziewczyny. Może mój problem może okazać się dla Was śmieszny, ale podoba mi się chłopak i nie wiem co z tym zrobić... Jest ode mnie 2 lata straszny, ciemna karnacja, orzechowe oczy, normalnie mój ideał. Wczoraj i dziś byłam na basenach. On ciągle patrzył się w moją stronę. Nie wiem co o tym myśleć... POMÓŻCIE! :(

Chłopak...

29 cze 2010 - 18:34:33

ja myśle, że jesteś zdesperowana, masz około 15 lat i nie wiesz co ze sobą masz zrobić..

Chłopak...

29 cze 2010 - 18:32:37

spodobalaś mu się! albo bylaś brudna ;p no i co teraz? jak będzie się na Cb patrzył pośli mi piękny uśmiech ;) może zagada;)

Chłopak...

29 cze 2010 - 18:35:04

Cytat
Emilkaaa93
spodobalaś mu się! albo bylaś brudna ;p no i co teraz? jak będzie się na Cb patrzył pośli mi piękny uśmiech ;) może zagada;)

haha nie, nie byłam brudna. :) Naprawdę nie wiem co mam myśleć. Moje koleżanki mówią, żebym coś zagadała, ale boję się.

Chłopak...

29 cze 2010 - 18:42:46

Ale czego tu się bać?? Nie masz nic do stracenia. Tylko możesz zyskać ;) Więc więcej pewności, spróbuj się przełamać i zagadaj. To nie jest aż takie trudne ;)

Chłopak...

29 cze 2010 - 18:39:42

Mozna wiedziec ile masz lat?
Troche odwagi, usmiechnij sie, sprobuj zagadac.Do odwaznych swiat nalezy.

Chłopak...

29 cze 2010 - 18:43:12

No takie dłuższe patrzenie to ewidentnie znak,że mu się spodobałaś.ale jeśli któreś z was nie zrobi pierwszego kroku,to będziecie tak patrzeć i patrzeć............ Ja sama kiedyś zapoznałam się z chłopakiem,po prostu zrobiłam pierwszy krok.Okazało się,że słusznie bo on nie miał śmiałości i bał się,że mam chłopaka.Też patrzyliśmy tak na siebie.Moja odwaga została nagrodzona okazał się świetnym,boskim chłopakiem i wyglądał jak mój ideał.Także odwgi kochana,życze powodzenia

Chłopak...

29 cze 2010 - 18:48:05

Właśnie ja zauważyłam, że on nie jest taki śmiały do dziewczyn. Już od dawna go 'znam' i nigdy go z żadną nie widziałam.

Chłopak...

29 cze 2010 - 18:56:05

napisz do niego lub zagadaj ok ??

Chłopak...

29 cze 2010 - 19:01:38

powiedz do niego : ale mokra dziś woda co:p ? hehe;)

Chłopak...

29 cze 2010 - 19:02:48

kurcze, bo on zawsze z kolegami siedzi i nawet nie ma jak podejść.. napiałabym na gg, ale nie mam ;(

Chłopak...

29 cze 2010 - 19:09:51

przez internet to za prosto by było zagadać;p może powiedz koleżankom żeby się zajęły jego kolegami przez jakiś czas a Ty działaj:)

Chłopak...

29 cze 2010 - 19:11:37

Cytat
beatrx
przez internet to za prosto by było zagadać;p może powiedz koleżankom żeby się zajęły jego kolegami przez jakiś czas a Ty działaj:)

problem w tym, że tych kolegów jest z dwudziestu. haha. :) No właśnie też nie chcę pisać do niego przez internet.

Chłopak...

29 cze 2010 - 19:25:39

to nie problem, tylko musisz więcej koleżanek zorganizować;p
a moze sama go wywab z tego tłumu?

Chłopak...

29 cze 2010 - 22:11:12

Cytat
beatrx
to nie problem, tylko musisz więcej koleżanek zorganizować;p
a moze sama go wywab z tego tłumu?

tzn. to jest tak, że jak on np. idzie do basenu to się patrzy w moją stronę. nie wiem co myśleć, bo może tak poprostu się rozgląda. Z drugiej strony jak byłyśmy z kumpelą na rynku to on tam siedział z kolegą (jeszcze mi się nie podobał) i też się patrzyli cały czas...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zrobić kiedy facet nagle... ?