Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

motywacja na diecie

15 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 31 32 -->

prostytutki....

13 sty 2013 - 02:08:56

Cytat
malaaa888
i co gorsza moim zdaniem takie laski poniżają wszystkie dziewczyny..... bo faceci raczej na szosach nie stoją.......
błagam cię.. myślisz, że przez to, że jakieś kobiety sprzedają się, faceci patrzą na wszystkie tak samo, są tępi i nie widzą różnicy? -___-
bieda zmusza ludzi do wielu nieprzyjemnych rzeczy. tu chodzi o przetrwanie. nie popieram takiego sposobu zarabiania na życie, ale to ich decyzje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 02:10 przez puudi.

prostytutki....

13 sty 2013 - 02:30:16

Cytat
malaaa888
i co gorsza moim zdaniem takie laski poniżają wszystkie dziewczyny..... bo faceci raczej na szosach nie stoją.......

Widać, że nie byłaś (ani nie poczytałaś) ani w Meksyku, ani na południu Californi czy tez New Mexico, nie wspominając o Malezji czy Tajlandii (w tych miejscach prostytutek męskich jest ok. 3 razy więcej niz kobiet). Jezeli taki widoki cię gorszą to powinnaś się cieszyć, że prostytucja widoczna (visible) jest tylko gdzies przy trasach, lasach. W wielu krajach prostytutki stoja przy skrzyżowaniach- np. w San Diego El Cajon Boulevard- w innych miastach, aglomeracjach sa znane prostitution hotspots- zdziwiłabyś się, że wiele z nich mieści sie tuż pod kościołami. W Czechach prostytucja jest zalegalizowana i odprowdzane są od tego podatki- w Berlinie czy Amsterdamie, jak i w Skandynawii są tzw. red light districts. A na witrynach stoją gołe kobiety ;)


Poza tym, jeżeli facet korzysta z usług prostytutek to tez o czymś to świadczy. Szczególnie jeżeli są to tirówki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 05:02 przez bentkuff.

prostytutki....

13 sty 2013 - 02:38:31

Oj mala....aleś Ty małA!

prostytutki....

13 sty 2013 - 03:07:07

Cytat
-Sandra
przeciez to ich zycie ulzylo by ci jakbys zrobila im zdjecie to ich wybor zyciowy tego nie zmienisz one zadecyduja co chca zrobic ze swoim zycie i co zrobia , a ty smiech do nich itd sory ale twoje zachowanie jest dziwne

prostytutki....

13 sty 2013 - 03:21:19

Cytat
prosiaczek993
popieram Cię w 100 % .

prostytutki....

13 sty 2013 - 03:29:26

Nie mam nic do prostytutek, każdy pracuje jak chce i nie mnie to oceniać. Praca jak każda inna, coś dajesz, ktoś za usługę płaci, ale od podejścia wszystko zależy. Nikomu do portfela, ani łóżka nie zaglądam.

prostytutki....

13 sty 2013 - 03:46:45

Jak dla mnie, to Ty (autorko) zrobiłaś "wiochę". Równie dobrze mogłaś lać z ludzi roznoszących ulotki, pracujących w fast foodzie, albo żebraków. "Pośmiejmy się z tych gorszych i zróbmy im zdjęcie." - Brawo!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-13 03:47 przez Szczebora.

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

prostytutki....

13 sty 2013 - 03:59:14

kobiety oddajace sie fizycznej przyjemnosci za pieniadze czesto robi to faktycznie z przyjemnosci choc rowniez z zarobku bo nie oszukujmy sie slabo na ty sie raczej nie wychodzi..
co ty masz do ich zycia? a czy one sie ciebie czepiaja ze jestes zadufana przekonana o swojej racjii dziewczynka ? myslisz ze ty jeda mozesz je uswiadomic skoro nikomu od tylu tylu lat sie to nie udalo ? to ich wybor co robia.

i nie kazda ma alfonsa, to tylko na filmach takie czary.
i one poniazaja wszystkie kobiety bo sie "p uszczaja" ? prosze cie.. a facet to nie winny ze sobie przy lepszej okazji skorzysta jadac do domu z trasy ? mimo ze ma zona i dzieci?
wszyscy sa siebie rowni.

nie straja sie byc madrzejsza, twoj facet oburzyl sie bo chcialas je ponizyc a co ty do tego masz? w zasadzie to powinno cie to g owno obchodzic czy one tam sobie stoja i daja czy nie.
:)

prostytutki....

13 sty 2013 - 07:20:40

Cytat
jagodova
o boże , dziewczyno ty serio piszesz? :| i co kogo obchodzą twoje kłótnie z facetem? dla mnie to żenada. kobiety często są zmuszane do prostytucji, a twoje 'tirówki należy tępić' to tekst na poziomie pierwszej klasy podstawówki.
popieram... Dziewczyno - dorośnij, a Twój facet ma sporo racji

prostytutki....

13 sty 2013 - 07:21:57

A wg mnie jesteś ograniczona. Nic Ci do tego, że jakieś babki stoją przy drodze. Widocznie mają chętnych jeśli tak są. Poza tym zachowałaś się jak głupia - robić zdjecia tirówkom? A co to jakiśokaz w zoo?

Mogłaś sobie darować ten wątek, bo jak na 25 lat (co wnioskuję po Twoim nicku) to w głowie pustka.

prostytutki....

13 sty 2013 - 07:25:08

Cytat
bejsunia
Cytat
-Sandra
przeciez to ich zycie ulzylo by ci jakbys zrobila im zdjecie to ich wybor zyciowy tego nie zmienisz one zadecyduja co chca zrobic ze swoim zycie i co zrobia , a ty smiech do nich itd sory ale twoje zachowanie jest dziwne

prostytutki....

13 sty 2013 - 08:10:03

Cytat
Szczebora
Jak dla mnie, to Ty (autorko) zrobiłaś "wiochę". Równie dobrze mogłaś lać z ludzi roznoszących ulotki, pracujących w fast foodzie, albo żebraków. "Pośmiejmy się z tych gorszych i zróbmy im zdjęcie." - Brawo!
zgadzam sie calkowicie.

prostytutki....

13 sty 2013 - 08:13:28

Od początku dziejów tak było i nic ani nikt tego nie zmieni bo na 10 nawróconych pojawi się 50 nowych

prostytutki....

13 sty 2013 - 08:17:57

w zasadzie wyszło na to jakbyś była zazdrosna o nie,co ty od nich chcesz?niech sobie stoją,mnie one nie przeszkadzają,to ich wybór a tak naprawdę to jak to z nimi jest można wiedziec jak się w tym siedzi,a jakby nie miały chętnych to by nie stały,ludzie mają większe problemy a ty wyjezdżasz z prostytutkami,żyjesz jeszcze bardzo beztrosko i nie masz problemów innych,przynajmniej ja odebrałam cię jak jakąś była małą dziewczynkę,która pierwszy raz widzi prostytutki na drodzę i chce je zniwelować,bo niby co? bo sieją zło? bardzo mnie zainteresował ten wątek,dziewczyno pełno dziewczyn tak robi,jak już jedna tu dziewczyna powiedziała ogłaszają sie w necie a różnią się tym że nie stoją na ulicy,nie zmienisz tego i tyle,znajdz sobie przyjemniejszy temat z chłopakiem a nie jakieś prostytutki......

prostytutki....

13 sty 2013 - 08:18:56

autorko watku ,inteligencja to ty raczej nie grzeszych ,i qwidac ze jestes najzwyczajniej zazdrosna ,:)jak usłyszałas ze twoj facet zaczął je bronic to widac z emało szału nie dostałas,ja uwazam ze to co kozady robi ze swoim tyłkiem to jego sprawa ,prosrtytutki to zazwyczaj ładne laski zgrabne itd i mysle to przede wszystkim wbudza twoja zazdrosc :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Umiecie sie bic?