Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:39:27

A ja jak odmówie to nic mi nie mowi:)Zachowuje sie normalnie :)Jak odmawiam to zawsze mam powod i jak go zapytam czy jest zły to mnie caluje i mówi ze nie:)

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:40:39

Cytat
stokrotka170
Cytat
vannnilia
....hahahaahah a ja jestem nimfomanką wiec to ja sie rzucam po pare razy dziennie na mojego...a on odmawia bo już sił niema buahahahahahahahah.......

a wiesz co to jest nimfomanka? to taka choroba...i niewiem czy to jest powod do radosci bo nimfomania jest bardzo duzym problemem...osoba cierpiaca na tą chorobe jest zawsze nie zaspokojona...a kiedy nie czuje sie zaspokojona to ucieka do innych roznych perwersji byle sie zaspokoic..prawde mowiac...ona nigdy nie jest zaspokojona. Jest taki film fajny oraz ksiazka "dziennik nimfomanki" nimfomania przykrywa milosc...seks stawia sie na pierwszym miejscu

a widziałaś co napisałam na samym końcu???????...bo chyba nie.....to było w formie żartu napisane (do twojej wiedzy)

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:40:56

Cytat
vannnilia
Cytat
stokrotka170
Cytat
vannnilia
....hahahaahah a ja jestem nimfomanką wiec to ja sie rzucam po pare razy dziennie na mojego...a on odmawia bo już sił niema buahahahahahahahah.......

a wiesz co to jest nimfomanka? to taka choroba...i niewiem czy to jest powod do radosci bo nimfomania jest bardzo duzym problemem...osoba cierpiaca na tą chorobe jest zawsze nie zaspokojona...a kiedy nie czuje sie zaspokojona to ucieka do innych roznych perwersji byle sie zaspokoic..prawde mowiac...ona nigdy nie jest zaspokojona. Jest taki film fajny oraz ksiazka "dziennik nimfomanki" nimfomania przykrywa milosc...seks stawia sie na pierwszym miejscu

a widziałaś co napisałam na samym końcu???????...bo chyba nie.....to było w formie żartu napisane (do twojej wiedzy)

narwana jestes jakas....spokojnie

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:41:27

Cytat
stregunia
Wiem, że to banał, ale po prostu musisz z Nim szczerze porozmawiać jeśli planujesz z Nim wspólną przyszłość. Czasem jeśli chodzi o nasze reakcje erotyczne to mężczyźni z wielu rzeczy nie zdają sobie NAPRAWDĘ sprawy jak to działa, że na przykład odbieramy takie zachowanie bardzo negatywnie i wpływa to bezpośrednio np. na chęć do seksu. Jasne postawienie sprawy i spokojna rozmowa naprawdę pomaga i nawet jeśli facet na początku nie zareaguje to przemyśli to i będzie starał się coś zmienić. Rozmowy o seksie to bardzo delikatna materia, ale w związku, który chce rokować na przyszłość, po prostu konieczna - przede wszystkim gdy coś nam przeszkadza. Weź sobie pod uwagę, że we wspólnym życiu wiele może być takich sytuacji, że seks nie będzie najważniejszy a nawet możliwy - w okresie ciąży na przykład kiedy kobieta gorzej się czuje, po porodzie, podczas choroby albo podczas jakiejś rozłąki... Wiele jest dziewczyn, które nawet nie dopuszczają do siebie myśli o seksie podczas okresu i po prostu mężczyzna powinien to uszanować. Nie oceniam tego chociaż ja jestem trzy lata po ślubie, kilku latach chodzenia i kochamy się bardzo często nawet po kilka razy dziennie, często to ja inicjuję (w praktyce częściej niż mąż). Moja dywizja życiowa to "dzień bez seksu jest dniem straconym" ;D Trzeba być kreatywnym i elastycznym i seks to nie tylko stosunek genitalny (który czasem może być uniemożliwiony), ale są różne inne formy sprawiania sobie przyjemności :)
A dla dziewczyn, które zawsze są "dostępne" czasem też trzeba troszkę pograć, ażeby facet mógł poczuć się jak zdobywca, czasem tak bawimy się z mężem i jest to świetna zabawa. I dla wszystkich - to mit, że mężczyzna zawsze może i ma ochotę, często Oni tylko sprawiają takie wrażenie, bo dla facetów to wyznacznik męskości- i ważne jest aby powiedzieć takiemu facetowi, że Ty czasem nie chcesz i On też ma do tego pełne prawo. A jak mówi, że zawsze chce to udowodnij Mu że nawet jak będzie chciał to nie będzie mógł, w przeciwieństwie do Ciebie ;D Tylko nie na zasadzie wyśmiewania, tylko żeby zrozumiał, że jest to normalne i każde z Was ma do tego prawo ażeby czasem odmówić :)
Życzę powodzenia, odwagi do walki o swoje szczęście i konstruktywnych rozmów :)

to bardzo mądra wypowiedź

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:44:49

Cytat
stokrotka170
Cytat
vannnilia
Cytat
stokrotka170
Cytat
vannnilia
....hahahaahah a ja jestem nimfomanką wiec to ja sie rzucam po pare razy dziennie na mojego...a on odmawia bo już sił niema buahahahahahahahah.......

a wiesz co to jest nimfomanka? to taka choroba...i niewiem czy to jest powod do radosci bo nimfomania jest bardzo duzym problemem...osoba cierpiaca na tą chorobe jest zawsze nie zaspokojona...a kiedy nie czuje sie zaspokojona to ucieka do innych roznych perwersji byle sie zaspokoic..prawde mowiac...ona nigdy nie jest zaspokojona. Jest taki film fajny oraz ksiazka "dziennik nimfomanki" nimfomania przykrywa milosc...seks stawia sie na pierwszym miejscu

a widziałaś co napisałam na samym końcu???????...bo chyba nie.....to było w formie żartu napisane (do twojej wiedzy)

narwana jestes jakas....spokojnie

bo mi sie tzw."ciężkie dni " zaczęły hahahahahahahah........pozdrawiam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-06 14:45 przez vannnilia.

SEKS W ZWIĄZKU

09 kwi 2010 - 17:27:25

Moim zdaniem to on zachowuje sie jak gówniarz,pozatym jak egoista- nie zawsze kazdy ma na to ochote (na seks) i odrobina wyrozumiałosci by go nie zabiła.Jak tego nie rozumie to o czym tu gadać

SEKS W ZWIĄZKU

09 kwi 2010 - 17:32:48

Cytat
madziunia938
WITAM !!!

MAM DO WAS PYTANIE JAK WASI FACECIE SIĘ ZACHOWUJĄ JAK IM ODMAWIACIE SEKSU , ALE DŁUGO
GO NIE MA ?

MÓJ FACET ZACHOWUJE SIĘ OKROPNIE !!!
CAŁY CZAS MA JAKIEŚ FOCHY , W NOCY JAK ŚPIMY MNIE NIE PRZYTULA ( OCZYWIŚCIE JAK JEST SEKS
TO MNIE Z RAMION NIE WYPUSZCZA ) POTRAFI SIĘ NAWET DO MNIE NIE ODZYWAC CAŁY DZIEŃ I TRAKTOWAC JAK POWIETRZE.
NIE MÓWI MI OCZYWIŚCIE ŻE TO JEST TEGO POWODEM ALE JA WIEM DOSKONALE.
ZACHOWUJĄC SIĘ W TEN SPOSÓB TYLKO MNIE ZNIECHĘCA DO TEGO
to z nim musisz rozmawiać,to jemu musisz powiedzieć że takie zachowanie przynosi odwrotny skutek.
forum nie pomoże w komunikacji z mężem

SEKS W ZWIĄZKU

09 kwi 2010 - 17:34:26

moj robi taka slodka minke, taka smutna ;p Wiem,ze jest zawiedziony, ale nigdy mi tego nie okazuje i gdy nie mam ochoty na seks to poprostu sie przytulamy i calujemy ;)

SEKS W ZWIĄZKU

09 kwi 2010 - 17:35:21

Cytat
vannnilia
....hahahaahah a ja jestem nimfomanką wiec to ja sie rzucam po pare razy dziennie na mojego...a on odmawia bo już sił niema buahahahahahahahah.......
To raczej nie zaleta;DD współczuję.;p

SEKS W ZWIĄZKU

09 kwi 2010 - 17:59:40

zgadzam się :)

SEKS W ZWIĄZKU

04 maj 2010 - 20:31:42

jak ja mojemu odmawiam to przyjmuje to w miare normalnie. Nie jest ani zły, ani się nie obraża. Potrafi dalej się ze mną przytulać itp. Nieraz mam wyrzuty sumienia że może mu smutno jednak jest heheheh ;) ale najważniejsze że się nie gniewa.

SEKS W ZWIĄZKU

12 maj 2010 - 20:04:45

ja nie odmawiam :P ale pewnie jakbym odmowila to nie rwal by wlosow z glowy:D

SEKS W ZWIĄZKU

12 maj 2010 - 20:11:00

porozmawiaj z nim, powinien uszanować Twoje zdanie i decyzje..

SEKS W ZWIĄZKU

12 maj 2010 - 20:13:35

ja jak mu odmawiam, bo nie mam ochoty, to zawsze zakręci tak, że ta ochota się znajdzie :P
tylko raz powiedziałam zdecydowane nie, chyba zrozumiał, nie był najszczęśliwszy, ale zrozumiał ;)

SEKS W ZWIĄZKU

12 maj 2010 - 20:18:18

jak dzieciak sie zachowuje :-/
masz prawo mu odmowic a on jako facet powinien to uszanowac a nie cie "karac" za to, nie odzywajac sie i nie przytulajac.....
tak sobie ciebie nie wychowa i pogadaj z nim o tym

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chopak poznany przez internet