Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:09:02

PO CO TO WOGOLE CZYTASZ JAK GLUPIO PISZESZ!!!

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:10:26

Cytat
VividMaize
a co cie to obchodzi jak inni się zachowują lepiej pogadaj ze swoim albo go rzuć

a Ty to masz chyba zły dzień dzisiaj, bo" jadzisz" jak nie wiem co....

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:10:42

a ile oznacza to długo? bo może rzeczywiście za długo ? A może on myśli,że Ciebie nie pociąga i takie tam? faceci bardzo osobiście to odbierają...

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:10:49

ZWIĄZEK TO PARTNERSTWO A NIE NIEWOLNICTWO. NIE MASZ OCHOTY NA SEX ?MASZ DO TEGO PRAWO. I NIKT NIE POWIENIEN SIĘ FOCHAĆ. PRZYKRE JEST JAK ZACHOWUJE SIĘ TWÓJ PARTNER. PODEJRZEWAM, ZE PODCZAS ROZMOWY MOŻESZ MU MNOŻYĆ PRZYKŁADY KIEDY ON NIE MA NA COŚ OCHOTY A MIMO TO NIE ZACHOWUJESZ SIĘ JAK DZIECKO OBRAŻAJĄC SIĘ NA NIEGO.TAK WIĘC GŁOWA DO GÓRY I NIE DAJ SIĘ KOBIETKO ;)

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:14:25

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
VividMaize
a co cie to obchodzi jak inni się zachowują lepiej pogadaj ze swoim albo go rzuć

a Ty to masz chyba zły dzień dzisiaj, bo" jadzisz" jak nie wiem co....

przecież mam racje. zamiast pytać o innych facetów (każdy jest inny) niech porozmawia ze swoim, bo moim zdaniem źle ją traktuje. jak można się nie odzywać całymi dniami bo dziewczyna źle się czuła czy coś.

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:17:01

wiesz co ja mialam bardzo podobny problem, bo zawsze gdy mówiłam 'nie' bo np. bylam zmeczona czy po prostu nie mialam na to ochoty, to też była obraza, ale nie tak na amen.. tylko starał się że może jednak jak zrobi cos milego w tym kierunku to się skuszę.. i albo sie zgadzałam albo nie bo to roznie bywa ;)
ale czasem przesadzał i jak tam zrobil to powiedzialam mu ze nie bede z kims kto mi daje dowody na to ze zalezy mu tylko na jednym i ze jak przemysli to, to zeby sie odezwał..
i pozniej wrocilismy do siebie i chyba cos zrozumial, i teraz jest bardziej wyrozumialy. Jesli mowie nie, to od razu podaje mu powod a on mowi ze ok, przytula mnie i mowi np. ze nie bedzie nalegał, ale że ma na mnie ochote czy cos podobnego ;)

a ta przerwa nie trwała wiecej niz chyba 3/4 dni nie pamietam dokladnie ;) bo on chcial oczywiscie od razu i mowil ze nie zmieni.. ale nie mozna od razu tak ulec bo nic z tego pozniej nie bedzie.

porozmawiaj ze swoim szczerze, moze u Ciebie to pomoze ;)
bo ja pamietam ze z moim to z 100 razy rozmawialam a ze nic nie dawało to trzeba bylo inaczej sprobowac.

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:16:10

Cytat
VividMaize
Cytat
matylda_jasmin
Cytat
VividMaize
a co cie to obchodzi jak inni się zachowują lepiej pogadaj ze swoim albo go rzuć

a Ty to masz chyba zły dzień dzisiaj, bo" jadzisz" jak nie wiem co....

przecież mam racje. zamiast pytać o innych facetów (każdy jest inny) niech porozmawia ze swoim, bo moim zdaniem źle ją traktuje. jak można się nie odzywać całymi dniami bo dziewczyna źle się czuła czy coś.

nie chodzi o to, czy rację masz, czy nie, chodzi o ton wypowiedzi;-)

zweryfikowana
Posty: 1.087
Ostrzeżenia: 1/5

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:24:09

Na poczatkuj mojego zwiazku moj facet probowal mnie naklonic do seksu ale ja wolalam z tym poczekac a pozniej mial mnie doscy bo zawszed ja sie na niego rzucalam... Ale zawsze mu sie zachcialo chociaz udawal ze nie:)

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:27:05

Wiem, że to banał, ale po prostu musisz z Nim szczerze porozmawiać jeśli planujesz z Nim wspólną przyszłość. Czasem jeśli chodzi o nasze reakcje erotyczne to mężczyźni z wielu rzeczy nie zdają sobie NAPRAWDĘ sprawy jak to działa, że na przykład odbieramy takie zachowanie bardzo negatywnie i wpływa to bezpośrednio np. na chęć do seksu. Jasne postawienie sprawy i spokojna rozmowa naprawdę pomaga i nawet jeśli facet na początku nie zareaguje to przemyśli to i będzie starał się coś zmienić. Rozmowy o seksie to bardzo delikatna materia, ale w związku, który chce rokować na przyszłość, po prostu konieczna - przede wszystkim gdy coś nam przeszkadza. Weź sobie pod uwagę, że we wspólnym życiu wiele może być takich sytuacji, że seks nie będzie najważniejszy a nawet możliwy - w okresie ciąży na przykład kiedy kobieta gorzej się czuje, po porodzie, podczas choroby albo podczas jakiejś rozłąki... Wiele jest dziewczyn, które nawet nie dopuszczają do siebie myśli o seksie podczas okresu i po prostu mężczyzna powinien to uszanować. Nie oceniam tego chociaż ja jestem trzy lata po ślubie, kilku latach chodzenia i kochamy się bardzo często nawet po kilka razy dziennie, często to ja inicjuję (w praktyce częściej niż mąż). Moja dywizja życiowa to "dzień bez seksu jest dniem straconym" ;D Trzeba być kreatywnym i elastycznym i seks to nie tylko stosunek genitalny (który czasem może być uniemożliwiony), ale są różne inne formy sprawiania sobie przyjemności :)
A dla dziewczyn, które zawsze są "dostępne" czasem też trzeba troszkę pograć, ażeby facet mógł poczuć się jak zdobywca, czasem tak bawimy się z mężem i jest to świetna zabawa. I dla wszystkich - to mit, że mężczyzna zawsze może i ma ochotę, często Oni tylko sprawiają takie wrażenie, bo dla facetów to wyznacznik męskości- i ważne jest aby powiedzieć takiemu facetowi, że Ty czasem nie chcesz i On też ma do tego pełne prawo. A jak mówi, że zawsze chce to udowodnij Mu że nawet jak będzie chciał to nie będzie mógł, w przeciwieństwie do Ciebie ;D Tylko nie na zasadzie wyśmiewania, tylko żeby zrozumiał, że jest to normalne i każde z Was ma do tego prawo ażeby czasem odmówić :)
Życzę powodzenia, odwagi do walki o swoje szczęście i konstruktywnych rozmów :)

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:28:19

Jak ja nie chce to odworoci sie do mnie tylkiem i spi a rano foch.... no albo bedzie tyle probowal az mu sie uda ;p

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:28:45

DZIEKI DZIEWCZYNY ZE JESTESCIE PO MOJEJ STRONIE BO JUZ NIE WIEDZIALAM CZY TO JA MAM MIEC WYRZUTY O TO WSZYSTO

zweryfikowana
Posty: 323
Ostrzeżenia: 1/5

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:27:14

Cytat
madziunia938
WITAM !!!

MAM DO WAS PYTANIE JAK WASI FACECIE SIĘ ZACHOWUJĄ JAK IM ODMAWIACIE SEKSU , ALE DŁUGO
GO NIE MA ?

MÓJ FACET ZACHOWUJE SIĘ OKROPNIE !!!
CAŁY CZAS MA JAKIEŚ FOCHY , W NOCY JAK ŚPIMY MNIE NIE PRZYTULA ( OCZYWIŚCIE JAK JEST SEKS
TO MNIE Z RAMION NIE WYPUSZCZA ) POTRAFI SIĘ NAWET DO MNIE NIE ODZYWAC CAŁY DZIEŃ I TRAKTOWAC JAK POWIETRZE.
NIE MÓWI MI OCZYWIŚCIE ŻE TO JEST TEGO POWODEM ALE JA WIEM DOSKONALE.
ZACHOWUJĄC SIĘ W TEN SPOSÓB TYLKO MNIE ZNIECHĘCA DO TEGO


Hehe u mnie jest dokładnie to samo :)))


Zapraszam do mnie POMÓŻCIE Kliknij tutaj

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:27:54

Cytat
ffifka
Nie wiem bo ja swojemu nigdy nie odmawiam;d

ja tak samo ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-06 14:28 przez Yelonka.

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:29:50

a moj narzeczony jak czasami nie mam ochoty na co nie co to mysli ze go zdradzam ehhhh faceci ...

SEKS W ZWIĄZKU

06 kwi 2010 - 14:35:51

u mnie zwykle nei ma tak ze jedno drugiemu odmawia ;p....

ale jesli juz sie zdarzy np bo mam okres to nigdy w zyciue nie ma takich akcji :| traktuje mnoe normalne jak codzien,a ze codzien traktuje mnie jak krolowa... to nie mam na co narzekac ani co mu zarzucic ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chopak poznany przez internet