Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 22:14:43

Cytat
bladamalpa
chyba wiem o co Ci chodzi ja ostatnio mam taki problem jestem z moim chlopakiem prawie 5 lat i jakos od jakiegos czasu jest inaczej od ok pol roku przestalam mu ufac kiedys bym przysiegala ze nigdy mnie nie zdradzi oklamie itd, byly takie 2 sytuacje 1 byl ze mna na zakupach w sh i ja jestem na 1 hali on na 2 nie ma go i nie ma ide wiec na 2 hale a on podsmiewuje sie do mlodej pieknej ekspedientki ucieszylam sie ze polubil takie zakupy a tu ide po spodnie dla niego niose mu na wieszaku a on podaje tej dziewczynie ostatnie 3 cyfry numeru zrobilam tam mu awanture mala zerwalam ale mi to jakos wytlumaczyl sensownie ale musialabym pisac na 2 strony wiec nie pisze a z 2 mce po tym jedziemy autem godz 21 a tu telefon dzwoni jego jak prowadzi wiec odbiera i mowi nie moge teraz rozmawiac pytam kto dzwonil mowi ze kolega a ja slyszalam glos kobiecy, a co do telefonu... troche odbieglam od tematu to wykasowal 1 kontakt kobiety i kasuje smsy polaczenia przerstalam mu ufac niestety i czuje ze koniec zbliza sie nieuchronnie, nawet podejrzewam ze ma 2 numery tel bo tamten zaraz po 1 incydencie zmienil chyba chgcial dzialac na dwa fronty ja czekam az sie wyklaruje ta sytuacja.

Ciężka sytuacja, ale nawet jak spełnią się najgorsze przypuszczenia to i tak dobrze, że to wyszło na jaw. Gorzej byłoby gdybyś żyła w kłamstwie. A tymczasem weź głęboki oddech i zacznij używać znaków przystankowych.

Co do smsów dla mnie to jakaś paranoja. Jeżeli masz z tym problem, to po prostu go zapytaj ;)

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 22:19:36

Cytat
rockgirl1992
Niektórzy usuwają smsy, żeby sobie skrzynki nie zapychać... (jestem tego żywym przykładem;p)

Dokładnie, ja np. na bieżąco kasuje sms bo nie lubię trzymać starych esek w dodatku mam małą pamięć, więc to z musu :)

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 22:23:31

ja wogole nie rozumiem trzymania starych esemesów
jesli znajduje sie w nim jakas wazna informacja to sie ja zapisuje gdzies a reszta do kosza...
czytacie pozniej te stare smsy ??
ja nie mam na to wogole czasu kasuje co jakis czas wszystko po prostu.

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 22:23:53

przewrażliwiona? skrzynka nie ma nieograniczonej pojemności. Każdy normalny człowiek raczej usuwa wiadomości jeśli się nie mieszczą

Usuwanie sms-ów ....

03 kwi 2010 - 00:21:01

jeśli ma pełną skrzynkę to co ma zrobić :P

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Usuwanie sms-ów ....

03 kwi 2010 - 00:24:03

jak ktoś nie ufa swojemu facetowi to ma taki problem. jak ktoś ufa to jest szczęśliwy :)

Usuwanie sms-ów ....

03 kwi 2010 - 00:25:23

ja wysłane kasuję natychmiast,a po co mają zalegać?
a po co taka kontrola telefoniczna?czemu to służy?

Usuwanie sms-ów ....

03 kwi 2010 - 00:28:40

Czemu mu w ogóle czytasz smsy?- oto jest pytanie

Usuwanie sms-ów ....

03 kwi 2010 - 00:43:43

sluchaj.... dam ci dobra rade i wez sobie ja porzadnie do serca- mi sie wydaje ze on cie zdradza i to konkretnie... kontroluj go na kazdym kroku... ja bym nie popuscila.......



heheheheheheheheh zarcik ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwiazek z kolega z klasy...