Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 16:59:31

jest cos takiego jaak odzyskiwanie usunietych sms :D. to sobie sprawdz.. czy usuwa i jakie :PP

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 16:59:56

o kurde, ale problem..masakra....
brak zaufania = wynajdowanie sobie problemow ...

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 21:40:39

Po cholere grzebiesz mu w komórce?
Ja pawie codziennie usuwam smsy, taki kaprys
to znaczy, że zdradzam mojego chłopaka?:D

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 1/5

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 21:41:19

ja też mam licznik i wyświetla się ponad 18 tys sms-ów wysłanych ..... ciekawe jakbym nie kasowała od jakiego czasu miałaym zawalony telefon.....

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 21:43:52

dlatego ja mam dostęp do billingu :P

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 21:42:49

spytaj go poprostu o to.

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 21:44:59

pogadaj z nim o tym. jak masz jakieś obawy..

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 21:50:00

ojej...
jaki wielki problem...

ja np zawsze jak cokolwiek dostaję bądź wysyłam to wszystko kasuję...
bo lubię mieć puste skrzynki....tyle...
nie widzę w tym nic podejrzanego...

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 21:55:55

Nie no moj po wysłaniu usuwa od razu, to nic złego. ja tam jestem bałaganiara i mem nawet w tel niepoukladane i smsy mi zostaja ale sobie ufamy.

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 21:59:23

Ty się lecz dziewczyno.

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 22:04:10

może po prostu brakuje mu pamięci w telefonie albo nie lubi mieć zapchanej skrzynki, aż tak kontrolujesz jego życie i tak mu nie ufasz? :P

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 22:07:27

też usuwam jak mam ich za dużo, zostawiam sobie tylko odebrane chociaż i te czasami usuwam gdy jest ich zbyt wiele. :) wyluzuj :)

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 22:09:53

chyba wiem o co Ci chodzi ja ostatnio mam taki problem jestem z moim chlopakiem prawie 5 lat i jakos od jakiegos czasu jest inaczej od ok pol roku przestalam mu ufac kiedys bym przysiegala ze nigdy mnie nie zdradzi oklamie itd, byly takie 2 sytuacje 1 byl ze mna na zakupach w sh i ja jestem na 1 hali on na 2 nie ma go i nie ma ide wiec na 2 hale a on podsmiewuje sie do mlodej pieknej ekspedientki ucieszylam sie ze polubil takie zakupy a tu ide po spodnie dla niego niose mu na wieszaku a on podaje tej dziewczynie ostatnie 3 cyfry numeru zrobilam tam mu awanture mala zerwalam ale mi to jakos wytlumaczyl sensownie ale musialabym pisac na 2 strony wiec nie pisze a z 2 mce po tym jedziemy autem godz 21 a tu telefon dzwoni jego jak prowadzi wiec odbiera i mowi nie moge teraz rozmawiac pytam kto dzwonil mowi ze kolega a ja slyszalam glos kobiecy, a co do telefonu... troche odbieglam od tematu to wykasowal 1 kontakt kobiety i kasuje smsy polaczenia przerstalam mu ufac niestety i czuje ze koniec zbliza sie nieuchronnie, nawet podejrzewam ze ma 2 numery tel bo tamten zaraz po 1 incydencie zmienil chyba chgcial dzialac na dwa fronty ja czekam az sie wyklaruje ta sytuacja.

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 22:12:33

ja sama w swoi tel usuwam ... po co zasmiecac pamiec!!!
szukasz DZIURY W CAŁYM!!!

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 22:15:23

hee ja mam gorzej, moj nie pisze sms'ow tylko dzwoni :D ale tak serio... jesli nie usuwa bo ma pelna skrzynke.. ( osobiscie mam telefon na ktorym mam ponad 2tys wiadomosci i sie nie zawiesza!!) to i tak mysle ze jestes troche przewrazliwiona . zapytaj w zarcie lub tak lekko : i dodaj slodko ze jestes zazdrosna :D i sie ladnie usmiechnij, dziala ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.