Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

16 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 15:52:32

Jesteś jak jakiś strażnik. Masakra...Ja np. usuwam smsy bo nie lubię mieć bałaganu w skrzynce.

zweryfikowana
Posty: 1.368
Ostrzeżenia: 1/5

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 15:53:48

boze, ja czasem tez usuwam pojedyncze. tak poprostu bo boje sie ze tata moze przeczytac, czasem jak mu odbije to sprawdza czy jestem grzeczna dziewczynka ;d

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 15:56:07

moze po prostu go o to zapytaj i zobacz jak zareaguje....

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 15:57:43

tez usuwam a nie mam niczego na sumieniu:)

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 16:17:21

nigdy nie sprawdzałam skrzynki odbiorczej mojemu chłopakowi, byłym też. Uważam takie zachowania za bezczelne.

Poza tym, zgubiłas chyba gdzies zaufanie do swojego faceta;p

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 16:17:59

Mój usuwa,bo ma mało pamięci w komórce ;D

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 16:46:43

może same mu się usuwają?

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 16:49:32

przez bezpodstawny brak zaufania mojego chlopaka rozpadl sie moj zwiazek na ktorym mi szalenie zalezalo. takze uwazaj lepiej. albo ufaj i nie wchodz w jego skrzynke, albo daj sobie siana z tym facetem.

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 16:51:52

o kurczę bo z tym licznikiem to jest tak że to jest ilość sms wysłanych na ilość części z ilu się składał czy jakoś tak. w sensie że masz sms 160 znaków. i jak tę liczbę przekroczysz to wtedy sms liczy się jako jeden ale składa się z dwóch części. nie wiem jak to prościej wytłumaczyć, w każdym bądź razie ten licznik niech Ci głupot nie sugeruje;)

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 16:54:00

Ja kiedys mialam podobnie :) Bylam z chlopakiem i czasem sprawdzalam mu smsy :) I zawsze pusto,pusto :) Potem zerwalam z nim i sie dowiedzialam,ze pisal z jakas dziewczyna az rok czasu!:) A bylam z nim tylko 3miesiece :) I dobrze... Czasem dobrze sie kamufluja,cwaniaki ;p Ah Ci faceci ;p
Najlepiej nie zawracaj sobie glowy tym :) Predzej czy pozniej wyjdzie co jest prawda ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-02 16:53 przez Anioleczek895.

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 16:55:56

Hmm a może je kasuje,bo ma mało miejsca na smsy w kom?? Wyluzuj:)

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 16:55:20

mój tez usuwa, ale ja jestem zazdrosna o jego kolegę :d tzn wkurzam się jak dowiaduje sie ze się spotykają bo ten jego kolega mi ostro zaszkodził ;)

ale teraz nie sprawdzam jego telefonu, on nie sprawdza mojego i zyje mi sie lepiej ;p
im mniej wiesz tym spokojniej spisz :D

poza tym nie przejmuj się bo to o niczym nie świadczy :) byc moze ma małą pamiec i musi kasować bo inaczej mu się telefon wiesza, ja tak kiedys mialam :)

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 16:56:32

moj chlopak zawsze usuwa smsy jak wysyla i jak przychodzą od razu także dla mnie to nic dziwnego, zachowuje tylko te ode mnie ale i tak za jakis czas je usuwa;) czesto jak pisze do niego kolega to widze jak odrazu usuwa tego smsa, mowi ze tak z przyzwyczajenia, ze nie czyta jednego smsa 10 razy wiec po mu on;p moze twoj tez tak ma, ja czasem z nudow tez usuwam wsystkie a tak jakos nie lubie miec pelnej skrzynki;p

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 16:57:54

ja p i e p r z e , j tez nieraz usuwam kilka smsów tylko albo nawet 2 zeby skrzynki nie zawalaca np nie mam czasu albo nie chce usuwac wszytskich.
dla mnie to jest żałosne , ludzie zacznijcie sobie ufac ;]
nawet jelsi napisał do innej laski , moze to tylko jakas znajoma ktora o cos pytała czy cos. Nie mow ze sprawdzasz mu nawet ile ma na liczniku a ile esów w skrzynce ? jaki żąl , kobieto !!
jak bedzie chciał cie zdradzic to i tak to zrobi ..kupi sobie choćby drugi numer. A jak tak mu robisz i sprawdzasz telefon to nie zdziwiwe mu sie jak Cie zostawi ;] bow pewnym momencie to zaczyna być kurzające , kazdy ma prawo do odrobiny prywatnosci
A nie pomyslałas ze moze szykuje dla Ciebie jakas niespodzianke ? i nawet nie moze swobodnie z kims sie dogadac .. musi ciagle pamietac zeby pousuwać esy bo ty to zararz zobaczysz.. dziewczynio wyluzuj troche , bo ten facet na pewno nie wyobvraza sobie spedzic całego zycia z taką kobietą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-02 17:01 przez kinguus92.

Usuwanie sms-ów ....

02 kwi 2010 - 17:00:28

ja tez usuwam...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.