Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 15:37:23

Cytat
uroczyen20
Hej dziewczyny

Mam pytanie jak Wasi Mezczyzni Wam sie oswiadczyli?
Jak wspominacie ten moment?

Moj Narzeczony oswiadczyl mi sie 24.03.2010
Pojechalismy nad jezioro gdzie sie poznalismy
na mostku gdy pierwszy raz sie pocalowalismy Moj Skarb ukleknal przede mna i spytal czy za niego wyjde :)))
byla taka piekna pogoda na jaeziorku jeszcze odrobina lodu a slonce niemilosiernie swiecilo :)
szkoda ze nie wzielismy aparatu by uwiecznic ta chwile ale niewatpliwie nie zapomne jej do konca zycia :)

wklejam zdj tak na dodatek :)))
Gratuluje!Piekny pierscionek i bukiet:)

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 15:38:55

Cytat
whisky79
Cytat
uroczyen20
Hej dziewczyny

Mam pytanie jak Wasi Mezczyzni Wam sie oswiadczyli?
Jak wspominacie ten moment?

Moj Narzeczony oswiadczyl mi sie 24.03.2010
Pojechalismy nad jezioro gdzie sie poznalismy
na mostku gdy pierwszy raz sie pocalowalismy Moj Skarb ukleknal przede mna i spytal czy za niego wyjde :)))
byla taka piekna pogoda na jaeziorku jeszcze odrobina lodu a slonce niemilosiernie swiecilo :)
szkoda ze nie wzielismy aparatu by uwiecznic ta chwile ale niewatpliwie nie zapomne jej do konca zycia :)

wklejam zdj tak na dodatek :)))
Gratuluje!Piekny pierscionek i bukiet:)

Dziekuje :)
bukiet dostalam po zareczynach bo Narzeczony nie zdazyl go kupic a piersionek kupowal w ten sam dzien hehe

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 15:38:58

Cytat
grinch87
a ja w wigilieeee dostalam karton caly w raffaello -moje ulubione a tam w kuleczkach moj pierscionekkkk
niespodziewalam sie
byly oczywiscie łzy radości :)))


OO ja też kiedyś dostałam taki karton! Tylko w środku nie było pierścionka hihi ;)

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 15:37:52

mój mezyczna czuje ze wymysli cos takiego ze padne:) np w urodziny o polnocy czytal mi wiersz pod oknem na drabinie(mieszkam na szczęście w domku:P) świecil sobie telefonem bo nic nie bylo widac haha a ja w pidzamie ;]

to piekne jak mezczyzna zrobi to jakos wyjatkowo a nie...

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 15:42:42

My tez mielismy sie juz zareczyc ale tu,gdzie mieszkamy nie ma pierscionkow z lepszego zlota niz 9 karatowe...no chyba,ze z diamentami a te z kolei sa baardzo drogie.Wiec dopiero jak zjedziemy do ojczyzny to beda zareczyny.Pozdrawiam wszystkie zareczone i przyszle tez...

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 15:43:07

Cytat
Madziaczek
mój mezyczna czuje ze wymysli cos takiego ze padne:) np w urodziny o polnocy czytal mi wiersz pod oknem na drabinie(mieszkam na szczęście w domku:P) świecil sobie telefonem bo nic nie bylo widac haha a ja w pidzamie ;]

to piekne jak mezczyzna zrobi to jakos wyjatkowo a nie...

fajnie fajnie tylko ze nie kazdy chlopak jest tak kreatywny
dla mnie to miejsce w ktorym to zrobil jest niezwykle wazne
a gdy zobaczylam jak sie trzesie i tak patrzy na mnie tymi wielkimi oczyskami to nogi jak z waty :)

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 15:52:11

CIekawy wątek;)
Ja póki co nie mam takich przezyć, ale chętnie poczytam;)
Tak więc podbijam;)

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 15:53:14

Cytat
uroczyen20
Cytat
Madziaczek
mój mezyczna czuje ze wymysli cos takiego ze padne:) np w urodziny o polnocy czytal mi wiersz pod oknem na drabinie(mieszkam na szczęście w domku:P) świecil sobie telefonem bo nic nie bylo widac haha a ja w pidzamie ;]

to piekne jak mezczyzna zrobi to jakos wyjatkowo a nie...

fajnie fajnie tylko ze nie kazdy chlopak jest tak kreatywny
dla mnie to miejsce w ktorym to zrobil jest niezwykle wazne
a gdy zobaczylam jak sie trzesie i tak patrzy na mnie tymi wielkimi oczyskami to nogi jak z waty :)



ale czy ja cos na ciebie powiedzialam? mi chodzi o to zeby nie bylo to banalne u Was przeciez nie bylo;) gratuluje z calego serca;))

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 15:59:15

Cytat
Madziaczek
Cytat
uroczyen20
Cytat
Madziaczek
mój mezyczna czuje ze wymysli cos takiego ze padne:) np w urodziny o polnocy czytal mi wiersz pod oknem na drabinie(mieszkam na szczęście w domku:P) świecil sobie telefonem bo nic nie bylo widac haha a ja w pidzamie ;]

to piekne jak mezczyzna zrobi to jakos wyjatkowo a nie...

fajnie fajnie tylko ze nie kazdy chlopak jest tak kreatywny
dla mnie to miejsce w ktorym to zrobil jest niezwykle wazne
a gdy zobaczylam jak sie trzesie i tak patrzy na mnie tymi wielkimi oczyskami to nogi jak z waty :)



ale czy ja cos na ciebie powiedzialam? mi chodzi o to zeby nie bylo to banalne u Was przeciez nie bylo;) gratuluje z calego serca;))

ale ja nie mam Ci niczego za zle :)
i nie poczulam sie urazona :) spokojnie :)))

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:04:00

wieczór,stare miasto,kazał mi poczekać[poszedl po kwiety-nie wiedziałam o tym] i jak wrócil bach na kolana na środku deptaka przy wszystkich ludziach:D

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:06:56

Śliczne:( Ja się podziele swoimi niestety nieszczęsnymi. A wiec cały dzien chodził taki skołowany i mówił ze pojedziemy w miejsce gdzie sie poznaliśmy tak ni z tego ni z owego mówie że ok ale jak spaliśmy akurat ( bo mieszkał jakiś czas u mnie) tak w pół śpiącą strasznie stresując mówił o przyszłości że chciałby taką żone... i szelescił jedną ręką koło fotela( biedak nie mogl chyba wydobyć pudełeczka z plecaka) pyta czy wyjde za niego moje przebudzenie w jednym momencie i słowo "pewnie" xD
to pewnie mi bardzo czesto przypominał
nieszczęsliwe bo później sie rozstalismy a nadal go kocham.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-02 16:09 przez Anek89.

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:07:52

A mój M. oświadczył mi się 14.02.2010 (w Walentynki) na lodowisku. W ogóle się nie spodziewałam! :D ale on miał wszystko zaplanowane :P

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:14:44

Piszcie,piszcie,bo super sie czyta:)

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:14:34

ja nie mam sie narazie czym pochwalić ale podbijam :)))

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:16:29

co prawda nie moja historia, ale byłam nad morzem i aż mi się łezka w oku zakręciła ze wzruszenia:

w jastrzębiej górze nad plażą jest taki olbrzymi klif. i jakiś chłopak na piasku napisał "wyjdziesz za mnie" i ułożył na tym napisie takie małe świeczki. pewnie gdy się ściemniło zabrał swoją dziewczynę na górę, a jego kolega na dole podpalił świeczki i ona z góry widziała płonący napis "wyjdziesz za mnie" :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Usuwanie sms-ów ....