Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:19:46

a ja sie chyba nie doczekam;/ 4,5 roku bycia z kims... łeee nawet juz przestalam o tym wspominac..

niezweryfikowana
Posty: 1.537
Ostrzeżenia: 1/5

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:21:30

A czy wasi meżczyzni wręczają wam pierscionek np.w rocznice waszego spotkania?Np,jak poznaliscie sie 19.02.2004 to zareczyny byly 19.02 tylko w innym roku?Czy data ma znaczenie?:)

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:26:20

A ja czekam i czekam i czekam... :D
Naprawdę fajne historie w tymi zaręczynami :D

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:26:39

jeszcze jedną słyszałam, kiedy chłopak zaprosił dziewczynę do kina, na sali byli tylko oni, ona zdziwiona ze nikogo nie ma i że reklamy nie lecą i na ekranie zaczęły się pojawiać ich różne zdjęcia a na koniec napis: "wyjdziesz za mnie?" :)

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:27:10

ja tez czekam......:(
a juz ponad 3 lata razem:(
ostatnio moj cos zaczał przebakiwac ze moze za rok na wakacje slub, ale gdy tylko mu przypominam ze moze najpierw by mi sie oswiadczył to cisza i tekst
"mam jeszcze czas":(

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:30:16

ja uważam że nie ma co wymuszać sztucznie wspominać to ma wyjść całkiem od niego i z jego inicjatywy a nie wymuszone bo należy po jakimś tam stażu jedni dojrzewają do takich decyzji później inni wczesniej

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:31:10

Cytat
marusia_91
A czy wasi meżczyzni wręczają wam pierscionek np.w rocznice waszego spotkania?Np,jak poznaliscie sie 19.02.2004 to zareczyny byly 19.02 tylko w innym roku?Czy data ma znaczenie?:)

nie tyle co spotkania :)
ja myslalam ze oswiadczy sie w sylwestra w swieta w moje ur w nasza rocznice
ale to troszke zbyt banalne bo czeka sie na ten dzien i mysli a moze to dzis mi sie oswiadczy
a tu ni z tego ni z owego w srodku tygodnia pod pretekstem spr czy przy domku sa wszystkie drzewka zabiera mnie nad jezioro tam gdzie sie poznalismy na mostek gdzie sie calowalismy i sie oswiadcza :)
dla mnie to mialo ogromne znaczenie :)

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:29:56

a moj sie nie oswiadczyl :D
poprostu zaplanowalismy caly slub i weselicho

a nastepnie dal pierscionek stwierdzajac " teraz mi chyba nie odmowisz " :) :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-02 16:38 przez thundercat85.

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:33:10

Ja pięknie wspominam....:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-02 16:41 przez Marikaa1990.

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:40:17

Cytat
Marikaa1990
Mój K. wziął mnie na weekend do Krakowa. Na niedzielę (w walentynki) wziął mnie do restauracji,takiej pięknej, francuskiej,bardzo luksusowej, więc nie było dla mnie dziwne,że założył garnitur, ja też się elegancko ubrałam. Wchodząc do restauracji spadłam ze schodów :) Widział to taki Francuz i tak śmiesznie rodzinie opowiadał o moim wypadku :D Gdy już siedzieliśmy przy stoliku, spojrzałam w menu i mówię, kurde, po co tyle kasy mamy tracić, nawet nie wiem,co zamówić. I się denerwowałam,bo już sam wyjazd to duży wydatek,a tu taka restauracja,a on mówi,że raz na jakiś czas to można i że ślicznie wyglądam ;) Zamówiliśmy w końcu i tak siedzimy.. nagle wchodzi jakaś Pani z bukietem róż, mój K. podszedł, uklęknął i zapytał,czy zostanę jego żoną. Byłam w takim szoku,że wybuchnęłam (dosłownie) wielkim płaczem i tak płakałam,a on biedny klęczał i czekał zestresowany na odpowiedź :D I ludzie bili brawa... Normalnie było tak,jak sobie to wyobrażałam, jak na filmach :) Później był replay,żeby pozować do zdjęcia :)

no to elegancko :))))

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:44:16

Dziewczyny świetne wspomnienia macie, ja narazie w gronie tych oczekujących ;P ale czekam na kolejne historie ;)

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:49:18

podbijam:) milo sie to czyta:) a tez naleze jeszcze do grona oczekujacych buuu:p

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:49:52

ojej...:) ja nadal czekam...ale na wybranka serca ;p

Gratuluję wszystkim zaręczonym :)

Zaręczyny :) jak wspominacie?

02 kwi 2010 - 16:53:06

To jest wspaniałe przeżycie. Od tego dnia,wszystko wydaje mi się piękniejsze :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prześladuje mnie od 2 lat. Pomocy.