Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:22:53

Podbijam temat, mam ten sam problem, a 8nastka w środę.

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:23:04

ja osobiście na 18stkę nie chciałabym dostać jakiejś pierdoły co by mi leżała i zbierała kurz, to już wolałabym jakąś perfumę coś co wiem że wykorzystam.. wychodzę z zasadą że lepiej coś praktycznego niż coś co będzie niepotrzebne, bo takich rzeczy mam masę i nie mam co z tym zrobić a zbierają tylko kurz

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:27:47

Cytat
takaxja
zgadzam się z poprzedniczką, najlepiej idź do sexshopu, tam na pewno coś wybierzesz ;)

prezenty z sexshopu sa bez sensu... nie lepiej cos smiesznego ale praktycznego? chociaz jak kupisz dla fazy kajdanki to jednak moga sie jej w przyszlopsci przydac;p...

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:28:02

Cytat
MoniqueJulie
ja osobiście na 18stkę nie chciałabym dostać jakiejś pierdoły co by mi leżała i zbierała kurz, to już wolałabym jakąś perfumę coś co wiem że wykorzystam.. wychodzę z zasadą że lepiej coś praktycznego niż coś co będzie niepotrzebne, bo takich rzeczy mam masę i nie mam co z tym zrobić a zbierają tylko kurz

perfum dla niej musiałabym kupić chyba Channel żeby mnie nie wysmiala...

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:30:51

Cytat
aaasiulka17
Cytat
MoniqueJulie
ja osobiście na 18stkę nie chciałabym dostać jakiejś pierdoły co by mi leżała i zbierała kurz, to już wolałabym jakąś perfumę coś co wiem że wykorzystam.. wychodzę z zasadą że lepiej coś praktycznego niż coś co będzie niepotrzebne, bo takich rzeczy mam masę i nie mam co z tym zrobić a zbierają tylko kurz

perfum dla niej musiałabym kupić chyba Channel żeby mnie nie wysmiala...

warto spróbować ;p no a jeżeli jesteście bliskimi koleżankami to możesz zrobić kolaż z waszymi wspólnymi zdjęciami ;)

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:32:30

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
aaasiulka17
Cytat
MoniqueJulie
ja osobiście na 18stkę nie chciałabym dostać jakiejś pierdoły co by mi leżała i zbierała kurz, to już wolałabym jakąś perfumę coś co wiem że wykorzystam.. wychodzę z zasadą że lepiej coś praktycznego niż coś co będzie niepotrzebne, bo takich rzeczy mam masę i nie mam co z tym zrobić a zbierają tylko kurz

perfum dla niej musiałabym kupić chyba Channel żeby mnie nie wysmiala...

warto spróbować ;p no a jeżeli jesteście bliskimi koleżankami to możesz zrobić kolaż z waszymi wspólnymi zdjęciami ;)


nie jesteśmy aż tak bliskimi koleżankami :))

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:36:19

Cytat
aaasiulka17
Cytat
MoniqueJulie
Cytat
aaasiulka17
Cytat
MoniqueJulie
ja osobiście na 18stkę nie chciałabym dostać jakiejś pierdoły co by mi leżała i zbierała kurz, to już wolałabym jakąś perfumę coś co wiem że wykorzystam.. wychodzę z zasadą że lepiej coś praktycznego niż coś co będzie niepotrzebne, bo takich rzeczy mam masę i nie mam co z tym zrobić a zbierają tylko kurz

perfum dla niej musiałabym kupić chyba Channel żeby mnie nie wysmiala...

warto spróbować ;p no a jeżeli jesteście bliskimi koleżankami to możesz zrobić kolaż z waszymi wspólnymi zdjęciami ;)


nie jesteśmy aż tak bliskimi koleżankami :))

to już nie mam pomysłu..

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 16:46:54

Ja kumpeli kupiłam duzego hmmm pluszaka ;D haha xD (oczywiscie zboczony xD )
I 24 kartony spakowalam a w ostatniej ( wielkosci pudelka od zapalek ) wsadzilam podwiazke xD miala mnie zabic bo 45 minut go otwierala xD ;D

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 16:52:30

Ja ostatnio kupiłam koleżance książkę 'Świat Zofii' i kosmetyki.
Myślę, że książka będzie pamiątką.
Napisz w niej coś od siebie.
Moim zdaniem te różne pierdoły to tylko wyrzucenie pieniędzy...
18-ste urodziny to takie, które powinno się pamiętać;)

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 16:54:17

A może antyrame z wspólnymi fotkami???;D my z kumpelami koleżance takie coś zrobiłysmy;) Cieszyłą sie bardzo;)

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 16:59:32

jakąs dobrą płytę albo ksiązkę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaręczyny :) jak wspominacie?