Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 11:55:37

Hej dziewczynki :))
mam wielki problem. Za tydzień w piątek idę na 18-stkę do kumpeli i w ogóle nie wiem co jej kupić ;/ problem jest w tym ze ona jest osoba, która ma wszystko co najmodniejsze, kupę kasy itd. Pomóżcie co jej mogę kupić????

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 11:58:21

coś zboczonego:D

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 11:59:45

zrób coś :) jakies zdjecia zmontuj albo cos takiego :) albo zrob cos co wiaze sie z tym kim chce byc w przyslosci :)

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:00:37

zależy co lubi. zazwyczaj na 8 nastki kupuje sie cos smiesznego. ;)

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:00:42

zgadzam się z poprzedniczką, najlepiej idź do sexshopu, tam na pewno coś wybierzesz ;)

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:01:21

jakiegos zboczonego nego gadżeta :))) hi hi :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-02 12:02 przez kobietaa.

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:06:25

Tylko problem w tym że w okolicy nie mam sexshopu ;/

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:07:48

a w internecie ? ;>

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:08:34

a nie można się złożyć? w parę osób i jej coś kupić? my tak z dziewczynami się składałyśmy na 18stkę koleżanki z klasy, i kupiłyśmy jej torebkę + zegarek z dużą tarczą ;) znaczy się było coś jeszcze do tego tylko nie pamiętam co, bo nie kupowałam tego prezentu i nie było mnie na urodzinach bo nie dałam rady, ale z racji że dostałam zaproszenie to dołożyłam się do prezentu, i po 15zł się składałyśmy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-02 12:09 przez MoniqueJulie.

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:07:38

Został tydzień czasu więc nie zdąże zamówić bo w poniedziałek nikt nie pracuje więc nie dojdzie mi na piątek :(

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:11:08

Cytat
MoniqueJulie
a nie można się złożyć? w parę osób i jej coś kupić? my tak z dziewczynami się składałyśmy na 18stkę koleżanki z klasy, i kupiłyśmy jej torebkę + zegarek z dużą tarczą ;) znaczy się było coś jeszcze do tego tylko nie pamiętam co, bo nie kupowałam tego prezentu i nie było mnie na urodzinach bo nie dałam rady, ale z racji że dostałam zaproszenie to dołożyłam się do prezentu, i po 15zł się składałyśmy ;)


Idę z chłopakiem więc wolalabym kupić sama prezent bo zazwyczaj jak ktoś idzie z kimś to kupuje sam ;/

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:11:32

hmm.. jakbyś zamówiła w poniedziałek, we wtorek zapłąciła z rana, w ten sam dzień by zaksięgowali wpłatę i możliwe że wysłali, kurierem myślę, że by doszło ;]

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:19:32

u nas n 18nastki prezenty zawsze kupowało się zbiorczo :D
czyli ze paczka znajomych składala się po 20zł np i jedna osoba kupowała za tą kase różne rzeczy.
masę takich pierdół, jakies bielizny seksowne, wibratory czy inne artykuły ;p
a jesli wiedziałyśmy ze dana osoba chce to i to to zbierało się na tą daną rzecz :)
tak jak np kolezance na prostownice za ok 300zł :)

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:19:27

Cytat
aaasiulka17
Cytat
MoniqueJulie
a nie można się złożyć? w parę osób i jej coś kupić? my tak z dziewczynami się składałyśmy na 18stkę koleżanki z klasy, i kupiłyśmy jej torebkę + zegarek z dużą tarczą ;) znaczy się było coś jeszcze do tego tylko nie pamiętam co, bo nie kupowałam tego prezentu i nie było mnie na urodzinach bo nie dałam rady, ale z racji że dostałam zaproszenie to dołożyłam się do prezentu, i po 15zł się składałyśmy ;)


Idę z chłopakiem więc wolalabym kupić sama prezent bo zazwyczaj jak ktoś idzie z kimś to kupuje sam ;/

tzn, każda od nas z dziewczyn też dostała zaproszenie z osobą towarzyszącą i szły koleżanki z chłopakami ;p a i tak się złożyłyśmy, a paru kolegów z klasy też się osobno złożyli i dali nam kasę by jej coś kupić :)

byłam w ferie na 18stce, to dziewczyna zaprosiła połowę swojej klasy i się jej złożyli i dunki kupili ;)

18-stka tuż tuż

02 kwi 2010 - 12:21:36

Najwspanialszym prezentem z mojej osiemnastki jest książka, z genialnym cytatem jako dedykacją.

Warto postawić na seksowną bieliznę, to zawsze sie podoba i przydaje :) może torebka na łańcuszku, broszka kwiat czy opaska z kokardką albo po prostu wymyśl coś sama - koszulka z nadrukiem '' gorąca 18'' dzisiaj jest mnóstwo możliwości :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaręczyny :) jak wspominacie?