Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sądzę że najbardziej lecą na inteligentne, jednak nieco mniej od nich (tak im się wydaje) kobiety, które sąwich oczach srednio zaradne zyciowo, którymi to oni się muszą opiekować ;] Z poczuciem humory, miłe, sympatyczne i z dużym sexapilem.

Aaale, uogólniając stereotypy to wiadomo blondynki sa głupsze, więc łatwiejsze, kobiety na chwilę, brunetki są inteligentne i niezależne, cięższe do zdobycia, więc są kobietami na całe zycie ;]

Mój tylko i wyłącznie NATURALNE blondynki, jasne oczy...
Ale każdy facet ma swoje gusta, to chyba oczywiste...

ja widze ze chlopy lubia wysokie kobiety opalone nie za chude nie za grube,czarne i blond

zweryfikowana
Posty: 812
Ostrzeżenia: 1/5

Długonogi,szczupłe,z ładną pupą,krągłym biustem....No i takieco ich fryzura i ubiór wyglądają jakby dopiero wyszły od stylisty....

''brunetki blondynki ja wszystkei was dziewczynki caloooowac chce ":P coz powiem wiecej :P

Cytat
modystka
sądzę że najbardziej lecą na inteligentne, jednak nieco mniej od nich (tak im się wydaje) kobiety, które sąwich oczach srednio zaradne zyciowo, którymi to oni się muszą opiekować ;] Z poczuciem humory, miłe, sympatyczne i z dużym sexapilem.

Aaale, uogólniając stereotypy to wiadomo blondynki sa głupsze, więc łatwiejsze, kobiety na chwilę, brunetki są inteligentne i niezależne, cięższe do zdobycia, więc są kobietami na całe zycie ;]

Poważnie mówiąc nie da się tego stweirdzić, bo nam się wydaje a jest na odwrót. Każdy lubi co innego. To samo tyczy się mężczyzn jakich wolimy, każda marzy o mega przystojnym, wysportowanym, ale tacy sa zazwyczaj na chwilę, a na całe życie wybieramy zupelnie inne typy i lepsze ;]

JEDNO JEST PEWNE

kOCHAJĄ NATURALNOŚĆ!!!!!

Cytat
hejana
Cytat
dorin777
Cytat
kayus22
Cytat
kasiula2
No chyba oczywiste jest że na brunetki o piwnych oczach. Do tego te o wzroście 174cm obwodzie w biodrach 96... myslałam że każdy o tym wie.


A skąd wiesz ze na takie brunetki??

mam wrazenie jakby siebie opisala
dziewczyna ma poczucie humoru a wy zaraz na nią, a jeśli taka jest to na pewno sie za nią oglądają i mają rację
Ochh... mam zwierzchniczkę nie jest źle, grunt, to nie zostac samym na froncie damy rade:D

mój chłopak najlepiej chciałby, żeby mi się popsuła prostownica :<
żeby mi zginęły wszystkie kosmetyki :<
powiedział ze moge używać tylko mydła do mycia <:P

Ja generalnie lubie sie malować i eksperymentować np. rózne gwiazdeczki sobie rysuję koło oczka albo cyrkonie przyczepiam , kiedyś się nie odzywał do mnie pół nocy jak mnie zobaczył taką, gdy przyszłam na impreze. Każdemu się podobało, dziewczyny powiedziały, że super. Zaledwie namalowałam jedną gwiazdkę koło powieki !!!! a ten głupiał !! :///// dla niego było najważniejsze żebym mu obiecała że to zmażę :P podchodził do mnie i za każdym razem się pytał "Zmażesz to??" "zmażesz to??" prosze cie... :/ szczerze to olewam, to, ale z drugiej strony , widze jego PANIKĘ w oczach i nie chce mu robić przykrości.

Cytat
kasiula2
No chyba oczywiste jest że na brunetki o piwnych oczach. Do tego te o wzroście 174cm obwodzie w biodrach 96... myslałam że każdy o tym wie.
:)

moim zdaniem leca na rudzielce ;d

Cytat
malaeczarna
mój chłopak najlepiej chciałby, żeby mi się popsuła prostownica :<
żeby mi zginęły wszystkie kosmetyki :<
powiedział ze moge używać tylko mydła do mycia <:P

Ja generalnie lubie sie malować i eksperymentować np. rózne gwiazdeczki sobie rysuję koło oczka albo cyrkonie przyczepiam , kiedyś się nie odzywał do mnie pół nocy jak mnie zobaczył taką, gdy przyszłam na impreze. Każdemu się podobało, dziewczyny powiedziały, że super. Zaledwie namalowałam jedną gwiazdkę koło powieki !!!! a ten głupiał !! :///// dla niego było najważniejsze żebym mu obiecała że to zmażę :P podchodził do mnie i za każdym razem się pytał "Zmażesz to??" "zmażesz to??" prosze cie... :/ szczerze to olewam, to, ale z drugiej strony , widze jego PANIKĘ w oczach i nie chce mu robić przykrości.
heh wesoło z nim masz:D mam nadzieję, że nie ma dojścia do tego portalu bo jak by zobaczył co masz na półce 'moje ulubione' dostałby białej gorączki:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 15:01 przez kasiula2.

Ja np nie mam jakiegos ustawowego wzorca . Poprostu musi miec to cos w sobie.

Faceci uwielbiają łyse kobiety:)

zależy od gustu faceta ; D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie macie sposoby??