Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

52 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

55 minut temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój teoretycznie lubi brunetki ale zdarza mu się zachwycic blondyneczką :)
Ja jestem brunetką z szarymi oczami.
No i niestety lubi bardzo szczupłe :/ Nie wychudzone wieszaki ale szczuplutkie, drobne, z pupcią jak orzeszek ;)
Piszę niestety, bo cały czas staram się wyglądac jak ten jego ideał co nie jest łatwe ;)

Cytat
kasiula2
No chyba oczywiste jest że na brunetki o piwnych oczach. Do tego te o wzroście 174cm obwodzie w biodrach 96... myslałam że każdy o tym wie.


A skąd wiesz ze na takie brunetki??

Cytat
Futrzana
Mój facet lubi szatynkę :D

dokładnie. ani blondynki ani brunetki tylko SZatynki!!!!

moj narzeczony, zanim mnie poznał opdobno szukał niebieskookich blondynek :p
a teraz mówi że czarnulki z niebieskimi oczami to najcudowniejsze połączenie i nie zmioeniłby mnie na żadną inną i żebym nigdy w życiu nie próbowała się na blond farbować

każdemu podoba się inna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 13:06 przez czubus86.

Też uważam że każdemu się podoba co innego, mojemu facetowi raczej brunetki się podobają,z kolei ja uwielbiam wysokich szatynów z ciemniejsza karnacją a,la Enrique Iglesias, a mój facet jest ciemnym blondynem bladym jak ściana:)ale go kocham i to się liczy;)

mojemu podobaja sie o ciemnych wlosach i nie dlatego ze ja takie mam ;]
kiedy zapytalam czy zrobic sobie blond bo chcezobaczyc jak wygladam to odrazu zaprzeczył ;pp

manga24, a czy on wygląda jak Twój ideał? Dziewczyny, dlaczego my się tak tym przejmujemy, podczas gdy oni mają to gdzieś, żeby nam się podobać? myślą że skoro się myją i perfumują to jest ok a my latamy za balsamami kremami siłowniami... ehh

Cytat
kayus22
Cytat
kasiula2
No chyba oczywiste jest że na brunetki o piwnych oczach. Do tego te o wzroście 174cm obwodzie w biodrach 96... myslałam że każdy o tym wie.


A skąd wiesz ze na takie brunetki??
Z prostego powodu. Ja taka właśnie jestem.

Spokojnie, taki mały żartasek;)

Cytat
kayus22
Cytat
kasiula2
No chyba oczywiste jest że na brunetki o piwnych oczach, Do tego te o wzroście 174cm obwodzie w biodrach 96... myslałam że każdy o tym wie.


A skąd wiesz ze na takie brunetki??
Z prostego powodu. Ja taka właśnie jestem.

Spokojnie, taki mały żartasek;)

a mój zawsze lubił brunetki, ale trafiła mu sie blondyna czyli ja ;)
Kiedys z nim rozmawialam na ten temat, powiedział, ze kolor nie ma znaczenia, są ładne blondynki, brunetki, szatynki czy rude - jeśli kobieta ma w sobie to "coś", przyciąga, magnetyzuje wzrokiem, po prostu jest ładna, to kolor włosów czy oczu nie ma znaczenia. I oczywiście nie cierpi wytapetowanych plastykowych lalek spalonych na heban ;)

kayus22 z prostego powodu, ja własnie taka jestem.


spokojnie, taki mały żartasek;)

Cytat
yennaofvengerberg
manga24, a czy on wygląda jak Twój ideał? Dziewczyny, dlaczego my się tak tym przejmujemy, podczas gdy oni mają to gdzieś, żeby nam się podobać? myślą że skoro się myją i perfumują to jest ok a my latamy za balsamami kremami siłowniami... ehh

bo niestety ale facetom podobają się zadbane kobiety, a nie te zapuszczone:)

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

Większość chłopaków których znam lubią ty urody jak np. Kim Kardishan czy jak to się pisze ;p i Nicole Scherzinger tzn. długie ciemne włosy, pełne usta i duże ciemne oczy + kobiece krągłości i ciemniejsza karnacja ;)
aaa, mam jeszcze dwóch takich którzy szaleją na punkcie Azjatek ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-25 13:16 przez monicca.

Cytat
yennaofvengerberg
manga24, a czy on wygląda jak Twój ideał? Dziewczyny, dlaczego my się tak tym przejmujemy, podczas gdy oni mają to gdzieś, żeby nam się podobać? myślą że skoro się myją i perfumują to jest ok a my latamy za balsamami kremami siłowniami... ehh

Oj, przesadzasz... Chyba trochę źle mnie zrozumiałaś.
Jesteśmy ze sobą prawie 6 lat. Przez ten okres miałam lepsze i gorsze okresy... A jak się poznaliśmy to już wogóle wygląłam nieciekawie :) On mnie kochal jak byłam 10kg grubsza i wiem, że będzie mnie kochał jakkolwiek bym nie wyglądała.
Ale chyba to normalne, że chcę wyglądac jak najlepiej, że chcę żeby patrzył na mnie z zachwytem. Nie uwierzę, jeśli któraś z was powie, że jest jej to obojętne. Każda z nas chce wyglądac dobrze dla swojego faceta.
Poza tym ja sama czuję się 10000 razy lepiej kiedy dobrze wyglądam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie macie sposoby??