Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na jakie kobiety, waszym zdaniem, lecą faceci? Niebieskookie blondynki? Zielonookie rudzielce? Może brunetki o brązowych oczach? Tylko nie piszcie, że wnętrze jest najważniejsze i tylko to się liczy, bo wszystkie dobrze wiemy, że faceci to wzrokowcy i lubią nas podziwiać ;)

z tego ja zdążyłam zaobserwować to faceci nie lubią rudzielców ^^ a tak to już indywidualnie chyba xd mój facet woli ciemne, nie lubi blondynek.

trudno powiedzieć,są gusta i guściki ;)

każdemu chłopakowi podoba się coś innego :) tak samo jak jedna brunetka o brązowych oczach może być ładna, zgrabna i w ogóle, a druga okropna...

a na jakich facetow zwracaja uwage kobiety?
kazdemu podoba sie co innego, ale chodzi o to, zeby miec w sobie to "cos", wtedy niewazne jest czy jest sie ruda, blondynka, czy brunetka

Cytat
naomi1
trudno powiedzieć,są gusta i guściki ;)

to prawda, aczkolwiek, twierdzę, że facetów od zawsze podniecały najbardziej delikatne blondynki i tak chyba pozostało do dziś ;)

Mój facet lubi szatynkę :D Myśle, że zależy od faceta, kazdy ma jakieś swoje upodobania. Moich kolegów pociąga tajemniczość i oryginalność, krzywią się, gdy widzą tapety, ale niektórzy i takie lubią :D

No chyba oczywiste jest że na brunetki o piwnych oczach. Do tego te o wzroście 174cm obwodzie w biodrach 96... myslałam że każdy o tym wie.

akurat mojemu zawsze podobały się kobiety o ciemniejszych włosach,jego kumplowi zresztą też :)

to zależy- przeważnie jest tak że oglądają się za ładnymi zgrabnymi, i takimi które np- w lecie pokazują dużo ciałka( przeważnie zwracają uwagę na biust). A czy to jest blondynka czy szatynka czy ma niebieskie oczy czy zielone to już chyba nie jest takie ważne. Przeważnie każdy facet chce mieć ładną dziewczynę, którą będzie się mógł chwalić przy znajomych.

Każdemu facetowi podoba się co innego mój np woli brunetki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 3.681

faceci lubia ładne dziewczyny, a każdemu się coś innego podoba ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-27 11:04 przez kfiatuszek90.

a z kolei mam takiego znajomego,któremu podobają sie tylko brunetki.Kiedyś była taka sytuacja że widział mnie z moja koleżanką blondynką i ona chciała jego numer więc zapytałam go o to.Powiedział,że jest bardzo ładna ale nie jest brunetką więc numeru nie dostanie :P

myslę że na każdą oprócz bardzo jasnej platyny o żółtym odcieniu i zapachu palonego włosa połączonej ze skórą w odcieniu pieczonego kurczaka z garmażerki. tzn też lecą ale góra raz :)

moim zdaniem zestawienie kolorów w urodzie nie jest tak ważne jak harmonijne rysy, ale w ostatnich latach trend jest raczej na brunetki.

różnie to chyba jest.moj facet akurat wolał jak byłam czarna ale co ma poradzic.zmienilam na blond ale wkoncu nie kocha sie za kolor włosów;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie macie sposoby??