Obecnie rozmawiamy o:

przyczepa campingowa

gorący temat

Opakowania

59 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

najlepsza randka

06 lut 2010 - 14:15:11

chcialabym was zapytac o najlepsza randke w waszym zyciu. gdzie, co robiliscie, dlaczego bylo fajnie i takie tam:)

moja najlepsza randka odbyla sie w parku. siedzielismy na lawce, patrzylismy w gwiazdy i rozmawialismy o naszej przyszlosci ( dzieci, dom itd.:)
a wasza?

najlepsza randka

06 lut 2010 - 14:20:30

poszliśmy na spacer do lasku, zabłądziliśmy, zaczął padać deszcz, złapała nas głupawka, próbowaliśmy przejść przez jakiś jar, dołem którego płynął strumyk, miś mnie próbował wciągnąć na skarpę po drugiej stronie, wyrąbał się, cały upaprał w błocie, śmiałam się, więc mnie też upaprał, w końcu wyszliśmy na pole pszenicy, przestało padać, było ciepło, byliśmy mokrzy brudni i szczęśliwi. Jak wróciliśmy do domu jego rodzice mało nie padli i nawet pies schował się do budy. Było pięknie.

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

najlepsza randka

06 lut 2010 - 14:20:45

Moja nie wiem.... ale jak siegam pamiecia na randki z moim facetem , z ktorym jestem dwa lata to oceniajac mysle ze najlepsze nie byly te - w restauracji czy bardzo wymyslne, najlepsze byly te gdzie rozmawialismy szcerze sobie nie wazne w jakim miejscu popijac winko lub cos innego...w plenerze :)

najlepsza randka

06 lut 2010 - 14:26:30

5 lat temu z moim obecnym mężem... :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-06 16:44 przez Ruda00.

najlepsza randka

06 lut 2010 - 14:37:50

hmm, moja najlepsza randka odbyła sie również w parku:) zresztą tych randek udanych było bardzo wiele i wszystkie najlepsze to oczywiscie te w plenerze. duzo wtedy rozmawialiśmy, nikt nam nie przeszkadzał. w tym samym zreszta parku po raz pierwszy pocałowałem moja ukochaną, chociaż równie dobrze pamietam randke wczesniej gdy próbowałem ją pocałowac i nie wiedziałem jak to zrobić:). w każdym bądż razie dla mnie najlepszym sposobem na randke jest bardzo długi spacer. tylko we dwoje posród zieleni czy też głuszy leśnej jak tez na białym śniegu:)

najlepsza randka

06 lut 2010 - 14:40:06

skarbie.... nie wtracaj sie:) to do gustaw 192:)
mamy randki w plenerze a moze jakies inne? basen, kawiarnia, kino?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-06 14:47 przez kasiulka16.

niezweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

najlepsza randka

13 lut 2011 - 20:02:10

Moja przyjaciółka opowiadała mi ostatnio o swojej cudownej randce. Była z chłopakiem w restauracji Le Scandale w Krakowie i degustowała ze swoim partnerem przeróżne koktajle z różnych części świata. Poza tym zajadali się pysznymi potrawami. W ten sposób spędzili dłuższy czas i dużo dowiedzieli się o swoich smakach... :)

najlepsza randka

14 lut 2011 - 10:57:18

najlepsza... chyba pierwsze spotkanie z moim obecnym chlopakiem. bylo super :-)))

najlepsza randka

14 lut 2011 - 11:01:44

no dokladnie - pierwsze spotkanie :**

najlepsza randka

15 lip 2021 - 14:15:58

Najlepsze randki to te, które naprawdę są wyjątkowe, ciekawe i przebiegają w osobliwy, romantyczny sposób. Kiedyś miałam takie randki z jednym facetem, fajne wspomnienia.

najlepsza randka

27 sie 2021 - 20:08:37

Dla mnie osobiście najlepszą randką jest poprostu obejrzenie dobrego filmu. Uwielbiamy oglądać coś wspólnie i w samotności. Korzystamy ze stronki https://www.ogladaj.to/. Nic nie płacimy i odpoczywamy.

niezweryfikowana
Posty: 162
Ostrzeżenia: 3/5

najlepsza randka

02 mar 2022 - 11:50:59

Aktualnie umawiam się na randki poprzez serwis randkowy https://pigalak.pl/ jak dla mnie jest super, można na nim znaleźć naprawdę super kobiety. Jeśli nie korzystałeś z niego, to zachęcam, nie pożałujesz.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-04-01 10:24 przez szifi.

najlepsza randka

01 kwi 2022 - 10:25:27

Według mnie restauracja Bubbles jest jedną z ciekawszych jeśli chodzi o miejsce na randkę. Byłam u nich w lokalu nie raz i jest to naprawdę fantastyczne miejsce z klimatem. Jedzenie jest smaczne, a obsługa bardzo miła.

najlepsza randka

10 maj 2022 - 15:39:36

Niedawno byłam na randce z okazji 10tej rocznicy związku w restauracja lubin - cichutko, kameralnie, przytulnie, obsługa bardzo profesjonalna, i przede wszystkim smacznie :)

najlepsza randka

19 lip 2022 - 20:34:42

Bardzo wazne jest to, zeby sie odpowiednio do randki przygotowac i faceta zaskoczyc, ja uwielbiam piekną, zmysłową bielizne :d jak dla mnie to nieodlaczny element randek

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

a kto nie lubi walentynek?