Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Chrapanie :/

06 cze 2012 - 00:16:51

Chrapanie może naprawdę mocno utrudnić życie nie tylko chrapiącemu, ale też otoczeniu ;) oprócz aerozoli do kupienia w aptece, można też zastosować coś bardziej skutecznego. W gabinecie harmonia w Krakowie można poddać się laserowej terapii chrapania, znalazłam cos takiego: http://www.gabinetharmonia.pl/Laserowa-Terapia-Chrapania

Chrapanie :/

27 maj 2013 - 11:29:00

ja polecam leczenie metodę celon, bo jest mało inwazyjna, a jednocześnie bardzo skuteczna. polega na odparowaniu wody z podniebienia za pomocą wprowadzenia takiej małej elektrody, a dzięki temu ono robi się sztywne i przestaje się chrapać. mój chłopak miał taki zabieg robiony w centrum medycznym Krajmed w Warszawie i polecam wszystkim, bo trawa tylko kilkanaście minut, a dzięki temu już nie chrapnie

Chrapanie :/

27 maj 2013 - 11:34:48

Podobno nie ma domowej metody na chrapanie w jednym odcinku Kliniki Urody przedstawiają ten problem :))

Chrapanie :/

27 maj 2013 - 11:41:02

Każe mu położyć sie na boku bo tak nie chrapie :D

Chrapanie :/

27 maj 2013 - 11:44:51

u mnie w związku to ja chrapię :D

Chrapanie :/

27 maj 2013 - 11:46:24

Ja swojemu M, zatykam nos. Pomaga ale tylko na chwilę ;-)

Chrapanie :/

27 maj 2013 - 11:49:59

Mój mąż też chrapie nic nie pomaga dlatego póki co nie śpię z nim bo nie znoszę tego i nie mogę zmrużyć oka. Nawet spałam jakiś czas w stoperach ale ile można:(

Chrapanie :/

27 maj 2013 - 11:57:19

Mój, żeby tylko chrapał. On się strasznie wierci, czasami jak się zamarchnie to tak dostaję, że na obdukcję o pobicie mogłabym iść :D Na szczęście coraz mniej się rzuca :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-27 12:00 przez young_girl.

Chrapanie :/

27 maj 2013 - 12:10:22

Cytat
anta83
Mój mąż też chrapie nic nie pomaga dlatego póki co nie śpię z nim bo nie znoszę tego i nie mogę zmrużyć oka. Nawet spałam jakiś czas w stoperach ale ile można:(

Wyślij go do laryngologa, serio :) Chyba, że odpowiada Ci spanie bez niego... ;p


Cytat
young_girl
Mój, żeby tylko chrapał. On się strasznie wierci, czasami jak się zamarchnie to tak dostaję, że na obdukcję o pobicie mogłabym iść :D Na szczęście coraz mniej się rzuca :)

Hahaha... ojej :)))

Chrapanie :/

27 maj 2013 - 12:23:11

Skąd ja to znam. Na razie nie mieszkamy razem ale jak zamieszkamy to ja chce oddzielna sypialnię. Dla mnie każda noc razem to noc nieprzespana. Czasem jest spokój przez chwilę ale wystarczy że zmieni pozycję i już chrapie. Miał nawet prostowaną przegrodę nosową i podobno po tym chrapanie miało ustąpić ale nic z tego. Nie wiem skąd to chrapanie się bierze, mój facet jest szczupły, nie objada się na noc, nie pije alkoholu co podobno sprzyja chrapaniu. Chociaż myslę że mojego taty w chrapaniu to nic nie pobije, ja nie wiem jak moja mama może przy nim spać, ja słyszę go piętro niżej:D

Chrapanie :/

27 maj 2013 - 12:39:03

Ja dla swojego faceta na chrapanie kupiłam w aptece na zamówienie krople DATONG koszt około 40-50zł. Nie spodziewaj się od razu cudów. Ale po tygodniu aplikowania ich do nosa przed snem, dźwięki znacznie ucichły, po około dwóch tygodniach-trzech tygodniach chrapanie znikneło. Aż którejś nocy się obudziłam i myślałam że mój nie żyje bo nie chrapał xD :D :) W każdym bądź razie krople działają, wypróbowane i przeze mnie polecane.

P.S. Uwaga po zaaplikowaniu do nosa przez jakieś 30 sekund nieprzyjemnie piecze (wiem bo sprawdzałam na sobie :D )

Chrapanie :/

27 maj 2013 - 12:43:39

spanie na boku??

Chrapanie :/

28 maj 2013 - 16:06:50

zatykanie nosa moze byc niebezpieczne, spanie na boku - jak ktos nie ma nawyku to i tak sie przekręci, medykamenty - próbujcie ale mojemu szymkowi żaden nie pomógł. poszliśmy do logopedy bo ja już dostawałam na głowe i ten stwierdził (Borkowski/Borowski jakoś tak, w Certusie - Poznań)że winne jest podniebienie, które jest miękkie i w czasie oddechu drga - i to powoduje to nocne "piłowanie". Skierował Szymka na taki zabieg, gdzie mu to usztywnili takimi pręcikami - implantami, malutkie to, brzmi grozniej niz przebiega, na miejscowym znieczuleniu, kilka minut i wracaliśmy do domu.

Chrapanie :/

28 maj 2013 - 16:09:49

moze paski na nos na chrapanie, ale czy to dziala, to nie wiem

zweryfikowana
Posty: 1.000
Ostrzeżenia: 3/5

Chrapanie :/

28 maj 2013 - 16:11:52

niech się wybierze do lekarza, przeważnie te jakże wspaniałe rzeczy z apteki nie pomagają, różne są przyczyny chrapania, np może mieć krzywą przegrodę nosową

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

złamane serce