Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Chrapanie :/

25 paź 2011 - 11:06:07

ja łapie swojego za nos hhiiii:)

Chrapanie :/

25 paź 2011 - 11:10:43

Czasami mam ten sam problem ze swoim mężczyzną, ale odrazu mówie do niego "Misio chrapiesz, proszę Cię" a on na to "Tak ojej przepraszam" i tak słodko mnie całuje i tuli... Noi jakoś te chrapanie już tak bardzo nie przeszkadza ;)

Chrapanie :/

25 paź 2011 - 11:14:10

Chrapanie powinno się leczyć...Mogą być różne powody chrapania, krzywa przegroda nosowa, za długi język, trzeci migdał itp. Najlepiej wyślijcie swoich mężczyzn do laryngologa, bo chrapanie czasem może być też objawem bezdechu sennego a to jest męcząca choroba i mogąca przynieść spore komplikacje.

niezweryfikowana
Posty: 687
Ostrzeżenia: 3/5

Chrapanie :/

25 paź 2011 - 11:22:39

Mój R. chrapie sporadycznie, ale zawsze w jakiś niewinny sposób próbuję go obudzić xD

coś typu: kochanie, słyszałeś?? coś tam jest :))
wstaję niby do toalety i baardzo głośno go pytam czy chce coś do picia ;pp

ale czasami po prostu go kopnę, albo próbuję obudzić przez udawany kaszel, albo dmuchanie powietrza na niego ;D

takie to trochę brutalne, ale pomaga i co najważniejsze moje kochanie nie skapnęło się ani razu, że specjalnie go budzę ;))

Chrapanie :/

25 paź 2011 - 11:29:24

to jego wyrzuc na kanape!! co to ma byc ze kobieta musi na kanapie spac bo księciunio chrapie? do lekarza go i to juz zeby sie ruzsyzl i cos z tym zrobil a nie ty bedziesz sie meczyc na kanapie bo mu sie dupska nie chce ruszyc

Chrapanie :/

25 paź 2011 - 11:40:30

Cytat
aneeeeeta9
Czasami mam ten sam problem ze swoim mężczyzną, ale odrazu mówie do niego "Misio chrapiesz, proszę Cię" a on na to "Tak ojej przepraszam" i tak słodko mnie całuje i tuli... Noi jakoś te chrapanie już tak bardzo nie przeszkadza ;)

ojojoj :)

podobno są w aptece jakieś krople zapobiegające chrapaniu, może je wypróbujcie :)

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 1/5

Chrapanie :/

25 paź 2011 - 11:44:05

Sposobów raczej nie znam, ale i tak nie powstzymie się od napisania kawału ;) Przychodzi facet do lekarza i mówi: Panie doktorze, budzi mnie moje własne chrapanie... A lekarz na to: To może niech pan śpi w innym pokoju ;)

Chrapanie :/

25 paź 2011 - 13:15:34

Też szturcham,złoszczę się,obracam na bok,ale to wszystko nie działa. Najlepiej jak pierwsza mocno zasnę;)

zweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

Chrapanie :/

25 paź 2011 - 17:44:45

Mój tata też strasznie chrapie , spróbóję z tym gwizdaniem .

Chrapanie :/

25 paź 2011 - 19:43:12

Dobrze,że mój przynajmniej nie ma z tym problemów :p uuff
tylko ja go często kopię przez sen:p

Chrapanie :/

12 kwi 2012 - 09:25:25

Jednym z lepszych sposobów jest zwilżenie błony śluzowej nosa. Dzięki temu nie dochodzi do wibracji tkanek miękkich, co powoduje chrapanie. Najlepiej używać sprayów do nosa, a najlepsze są Datong albo Snoreeze, obydwóch używał mój mąż i dzięki temu od miesiąca śpi już ze mną :)

Chrapanie :/

12 kwi 2012 - 09:28:36

ja swojego szturchne lekko sie budzi przeklada na bok i nie chrapie, bo chrapie tylko wtdey jak lezy na plecach

Chrapanie :/

12 kwi 2012 - 10:00:51

A mój nie chrapie;D:D:D Czasem, jak popije. A że nie pije często i dużo, to mam cicho w nocy:)

Chrapanie :/

12 kwi 2012 - 10:08:21

niech on idzie na kanapę:D

Chrapanie :/

12 kwi 2012 - 10:11:45

w stoperach śpię:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy jestem materialistką?