Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

36 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:06:19

Hej dziewczyny. Mam do Was takie pytanie. Czy poznałyście kogos przez czat, portal randkowy ? Umówiłyście się na randkę ? Cos miedzy Wami zaiskrzyło czy był to totalny niewypał ? Co myślicie o tym warto/nie warto ? Ja własnie dostałam propozycję takiej randki. Rozważam wszystkie za i przeciw.

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:07:40

ja poznał swojego narzeczonego na czacie;)
ogólnie fajna zabawa ale naprawdę trzeba uważać, bo nie zawsze faceci są tym za kogo się podają;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.329

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:08:36

Lepiej być ostrożną . Nigdy nic nie wiadomo kto jest po drugiej stronie sieci.

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:09:14

pewnie to uogólnienie, ale często ludzie mający konta na portalach randkowych są zdesperowani lub mają jakieś problemy z sobą.
Lepiej uważaj, bo nie wiesz na kogo możesz trafić - może to być przygodą życia albo koszmarem.

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:09:44

Ja tez kiedys poznałam chłopaka na czacie. Rozmawialiśmy codziennie na gadu przez miesiąc i postanowiliśmy się spotkac. Bylismy ze soba 5 lat :) Teraz znów jestem wolna i dostałam propozycję randki. Nie wiem czy się zgodzić czy nie.

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:10:34

Nie ma co rozważać tylko wypróbować,oczywiście na swoim terytorium(w razie gdyby okazało,że trzeba wiać przed czasem:))

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:11:12

Ostrożności nigdy za wiele,ale czasami można poznać naprawdę bardzo fajne osoby :-) Polecam,jednak z dużą dawką dystansu i odpowiedzialności :-) Każde miejsce jest dobre do nawiązywania nowych,ciekawych znajomości :-)

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:12:14

ja nie wiem czy to jakaś przypadłość, bo koleżanka też poznała chłopaka przez internet (czat?) i po 5 latach się rozstali.. aż się boje co to będzie, jak mi stuknie 5 lat z chłopakiem;p

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:12:33

ja poznalm tez swojego kochanego na czacie:) i jestesmy szczesliwi ,prawda jest taka ze poznajac kogos w klubie te znie wiesz jaki jest:) wiec sie spotkaj w miescu publicznym gdzie bedizesz sie czula bezpiecznie:)

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:12:45

Ja również poznałam mojego obecnego chłopaka przez internet. I nie uważam jego ani siebie za osobę zdesperowaną ani mającą ze sobą jakieś problemy.
Czat czy inne portale są jakimś rodzajem zabawy, a przy okazji można poznać naprawdę ciekawe osoby :)
A jeśli dobrze rozmawia Ci się z tym chłopakiem to idź ;p A nuż zaiskrzy między Wami :)

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:12:49

Ech :) Dobra skuszę się:) Spotkanie w przyszłą sobotę :)

Cytat
wisniowa
ja nie wiem czy to jakaś przypadłość, bo koleżanka też poznała chłopaka przez internet (czat?) i po 5 latach się rozstali.. aż się boje co to będzie, jak mi stuknie 5 lat z chłopakiem;p

Hehe :) Nie bój się to pewnie zbieg okoliczności :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-10 16:14 przez pantyka0011.

zweryfikowana
Posty: 717
Ostrzeżenia: 1/5

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:14:45

ja kiedys chodzilam przez net z typem haha mlodosc;d ale ani razu sie nie spotkalismy BO mieszkal ode mnie 360 km ;/

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:15:52

Cytat
miszcz
Ja również poznałam mojego obecnego chłopaka przez internet. I nie uważam jego ani siebie za osobę zdesperowaną ani mającą ze sobą jakieś problemy.
Czat czy inne portale są jakimś rodzajem zabawy, a przy okazji można poznać naprawdę ciekawe osoby :)
A jeśli dobrze rozmawia Ci się z tym chłopakiem to idź ;p A nuż zaiskrzy między Wami :)

W ramach sprostowania - miałam na myśli portal randkowy, a nie czat. Czytać uważnie!
Cytat
pantyka0011
Ech :) Dobra skuszę się:) Spotkanie w przyszłą sobotę :)
Cytat
wisniowa
ja nie wiem czy to jakaś przypadłość, bo koleżanka też poznała chłopaka przez internet (czat?) i po 5 latach się rozstali.. aż się boje co to będzie, jak mi stuknie 5 lat z chłopakiem;p

Hehe :) Nie bój się to pewnie zbieg okoliczności :)

Heh :) oby ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-10 16:16 przez wisniowa.

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:16:58

ja znam pare osób przez gg przeważnie. z czatu bym się chyba bała. mojego obecnego faceta z którym jestem już prawie 2lata poznałam przez gg:)

Randka z czatu

10 sty 2010 - 16:17:03

ja poznałam mojego chłopaka , jesteśmy ze soba ponad 2,5 roku :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Muzyka do striptizu!