Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:23:19

Witam
Mam pewien problem, ostatnio rozmawialam ze swoim chloakiem na temat mojego ubioru, na codzien ubieram sie normalnie, swterek kozaki jeansy lub bluza z kapturem i adidasy.. moj chlopak stwierdzil iz chcialby zebym zaczela ubierac sie odważniej.. oc mu moze chodzic?? spytalam co on ma na mysli a on mi powiedzial ze np ostatnio widzial leginsy lateksowe i mu sie bardzo spodobaly.. no tak ale ja uwazam ze to tandeta.. powiedzcie jakie to jest odwazne ubieranie sie.. ?zeby nie bylo kiczowato a zarazem z klasa

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:27:06

ja bym mu strzelila z otwartej reki w ryj i wysyczala chama.... chce sie na opiete latexem dupsko popatrzec i tyle... nie kocha Ciebie tylko Twoje cialo i jest oblesnym samcem wedlug mnie... uhhh ...
to ponizajace dla kobiety... on nie chce miec dziewczyny z klasa tylko(same wiecie co mam na mysli),wydaje mi sie ze takich omienela ewolucja bo to dla mnie niskie loty...
Kochanej szafowiczce-zalozycielce watku wspolczuje takiego samca,mysle ze zasluguje na cos lepszego,z reszta kazda z nas zasluguje na szacunek do wlasnego ciala i wlasnie prawdziwej milosci i szacunku szafowiczce z okazji swiat zycze
.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-24 11:30 przez jamajeczka.

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:27:10

Mysle ze odrobina mody nikomu nie zaszkodzi. ;)

byle z głową i z klasą. ;d nie musisz nosic tego co inni. Wystarczy jedna `modna` czesc (w tym wypadku moga to bycc wspomniane wyzej latexowe legginsy) . mozesz je laczyc juz po swojemu, dobierac dodatki do swojego stylu. :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.944

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:27:26

Twój chłopak narzuca Ci styl ubierania się, a nie lepiej pozostać soba?Wiedział jaki masz styl, przed Waszym byciem razem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-24 11:33 przez pogromca331.

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:29:38

Cytat
jamajeczka
ja bym mu strzelila z otwartej reki w ryj i wysyczala chama.... chce sie na opiete latexem dupsko popatrzec i tyle... nie kocha Ciebie tylko Twoje cialo i jest oblesnym samcem wedlug mnie... uhhh ...

Oj nie zgadzam sie . ;p

wedlug mnie nie ma w tym nic zlego ze kobieta pokazuje swoje atuty. zreszta KAZDY chlopak jest wzrokowcem, nie oszukumy sie. :)

a tak nawiasem, to przeciez nikt nie namawia zalozycielki watku aby stala sie `sztuczna laleczka` , tylko odrobine podkrecila swoj styl. :)

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:30:22

Cytat
xxRoSeSxx
Cytat
jamajeczka
ja bym mu strzelila z otwartej reki w ryj i wysyczala chama.... chce sie na opiete latexem dupsko popatrzec i tyle... nie kocha Ciebie tylko Twoje cialo i jest oblesnym samcem wedlug mnie... uhhh ...

Oj nie zgadzam sie . ;p

wedlug mnie nie ma w tym nic zlego ze kobieta pokazuje swoje atuty. zreszta KAZDY chlopak jest wzrokowcem, nie oszukumy sie. :)

a tak nawiasem, to przeciez nikt nie namawia zalozycielki watku aby stala sie `sztuczna laleczka` , tylko odrobine podkrecila swoj styl. :)

zgadzam się :)

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:31:11

jamajeczka ma racje!

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:31:56

Odważniej ubierać się to wg mnie np. jeansowa mini, kozaczki na szpilce lub muszkieterki, krótka kurteczka, coś z typu, żeby inni faceci się za Tobą oglądali, ale oczywiście odważny ubiór nie kojarzyć z dziwkarskim stylem. Mogą być legginsy nie koniecznie latexowe, do tego tunika, może chodziło mu o to, żebyś ubierała się bardziej kobieco, uwydatniała swoje kobiece walory, a nie ubierała się jak chłopczyca, jeansy, bluza i adidasy.

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:35:38

Cytat
dana82
Odważniej ubierać się to wg mnie np. jeansowa mini, kozaczki na szpilce lub muszkieterki, krótka kurteczka, coś z typu, żeby inni faceci się za Tobą oglądali, ale oczywiście odważny ubiór nie kojarzyć z dziwkarskim stylem. Mogą być legginsy nie koniecznie latexowe, do tego tunika, może chodziło mu o to, żebyś ubierała się bardziej kobieco, uwydatniała swoje kobiece walory, a nie ubierała się jak chłopczyca, jeansy, bluza i adidasy.

takto dobre stwierdzenie...moze chodzilo mu o kobiecosc? ale wiecie...jakbym byla facetem(czyli osobnikiem nie znajacym sie na modzie,i bez swiadomosci ze mamy powrot do lat 80 i latex jest po prostu modny) to kojarzylby mi sie z burdelem tylko i wylacznie a stad juz krotka droga to stwierdzenia ze ma jedynie motywy post sexualne
wtrace jeszcze ze nie zgodze sie XxRosesxX.Mialam chlopaka ktory nietolerowal konwencjonalnej mody a uwielbial jak wygladalam po prostu dziwnie,on w tym widzial dusze i kreatywnosc(goth lolita,lady gaga,szymon majewski,emo kidy i takie tam...byleby dziwnie)...latexy nazywal "outletem z wulkanizacji".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-24 11:38 przez jamajeczka.

zweryfikowana
Posty: 314
Ostrzeżenia: 1/5

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:39:32

Cytat
jamajeczka
ja bym mu strzelila z otwartej reki w ryj i wysyczala chama.... chce sie na opiete latexem dupsko popatrzec i tyle... nie kocha Ciebie tylko Twoje cialo i jest oblesnym samcem wedlug mnie... uhhh ...
to ponizajace dla kobiety... on nie chce miec dziewczyny z klasa tylko(same wiecie co mam na mysli),wydaje mi sie ze takich omienela ewolucja bo to dla mnie niskie loty...
Kochanej szafowiczce-zalozycielce watku wspolczuje takiego samca,mysle ze zasluguje na cos lepszego,z reszta kazda z nas zasluguje na szacunek do wlasnego ciala i wlasnie prawdziwej milosci i szacunku szafowiczce z okazji swiat zycze
.

Czy on powiedział, że ją zostawi, jeśli nie będzie się tak ubierała?
Zasugerował tylko, co przypadło mu do gustu. Chyba każdej dziewczynie czasami chłopak doradza albo sugeruje korzystną dla niego też zmianę bez żadnych zobowiązań. Nie jest żadnych obleśnym samcem, ani też nie sądzę, by autorki wątku nie kochał.
Nie popadajmy w skrajność.
Lateksowe legginsy mogą być też ubierane przez kobiety z klasą. Dorzuci do nich eleganckie szpilki, dłuższy żakiet i kopertówkę i będzie w porządku.

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:40:04

a czy facet nie moze miec wlasnego zdania? i powiedziec go glosno, tylko ma przytakiwac na wszystko. ciesz sie ze Ci o tym powiedział, bo nie kazdy ze wzgledu na kobiece foszki potrafi sie zdobyc na szczerośc.
moze zechcialby czasem zobaczyc swoja kobiete w jakiejs spodniczce, czy tunice. moze jakies buty na niewysokim obcasie. nikt tu nie mowi od razu o wyzywajacym wygladzie, tylko moze malej odmianie. troszke kobiecosci ;) mozesz kupic zwykle leginsy, jak te lateksowe Ci sie nie podobaja, i dobrac do nich cos, w czym bedziesz sie przede wszystkim Ty dobrze czuła a i jemu sie spodoba. moze wybierzcie sie razem na zakupy i niech Ci pokaze co mial na mysli, używajac słowa odważniej ;)

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:45:09

Cytat
jamajeczka
ja bym mu strzelila z otwartej reki w ryj i wysyczala chama.... chce sie na opiete latexem dupsko popatrzec i tyle... nie kocha Ciebie tylko Twoje cialo i jest oblesnym samcem wedlug mnie... uhhh ...
to ponizajace dla kobiety... on nie chce miec dziewczyny z klasa tylko(same wiecie co mam na mysli),wydaje mi sie ze takich omienela ewolucja bo to dla mnie niskie loty...
Kochanej szafowiczce-zalozycielce watku wspolczuje takiego samca,mysle ze zasluguje na cos lepszego,z reszta kazda z nas zasluguje na szacunek do wlasnego ciala i wlasnie prawdziwej milosci i szacunku szafowiczce z okazji swiat zycze
.

chyba jestes przewrazliwiona albo Ciebie ktos tak potraktowal :D
sugestia faceta nt. ubioru to jeszcze nie chamstwo. a ciekawe co by bylo, gdyby ci oddal to strzelenie w ryja? boze, jak mnie takie gadanie wkurza, zastanow sie nad soba. facetom dziewczyny krawaty i koszule co chwile chca zmieniac, ale jak facet cos powie, to ze od razu na dupe chce popatrzec. zenada ;]

autorko watku - Twoj facet interesuje sie moda, ja Ci go zazdroszcze, bo moj to by chcial zebym ja w bojowkach i zwyklych t-shirtach chodzila, a jak kupuje cos modnego to kreci nosem :) wiec docen, bo moze facet ma racje, moze warto cos zmienic?

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:46:22

może jakieś leginsy ( fakt lateksowe to tandeta ; P ) i do tego ładna tuniczka czy spódniczka ?

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:50:42

Trzeba być zawsze sobą. Jeśli nie masz ochoty tego nosić- niech się buja, nie zmuszaj się!

odważne ubieranie sie

24 gru 2009 - 11:51:00

Cytat
blue
Cytat
jamajeczka
ja bym mu strzelila z otwartej reki w ryj i wysyczala chama.... chce sie na opiete latexem dupsko popatrzec i tyle... nie kocha Ciebie tylko Twoje cialo i jest oblesnym samcem wedlug mnie... uhhh ...
to ponizajace dla kobiety... on nie chce miec dziewczyny z klasa tylko(same wiecie co mam na mysli),wydaje mi sie ze takich omienela ewolucja bo to dla mnie niskie loty...
Kochanej szafowiczce-zalozycielce watku wspolczuje takiego samca,mysle ze zasluguje na cos lepszego,z reszta kazda z nas zasluguje na szacunek do wlasnego ciala i wlasnie prawdziwej milosci i szacunku szafowiczce z okazji swiat zycze
.

chyba jestes przewrazliwiona albo Ciebie ktos tak potraktowal :D
sugestia faceta nt. ubioru to jeszcze nie chamstwo. a ciekawe co by bylo, gdyby ci oddal to strzelenie w ryja? boze, jak mnie takie gadanie wkurza, zastanow sie nad soba. facetom dziewczyny krawaty i koszule co chwile chca zmieniac, ale jak facet cos powie, to ze od razu na dupe chce popatrzec. zenada ;]

autorko watku - Twoj facet interesuje sie moda, ja Ci go zazdroszcze, bo moj to by chcial zebym ja w bojowkach i zwyklych t-shirtach chodzila, a jak kupuje cos modnego to kreci nosem :) wiec docen, bo moze facet ma racje, moze warto cos zmienic?

Boze pisze sie przez duza litere,a ja nie zadaje sie z tak niska warstwa spoleczna by mi ktos cokolwiek oddawal... to ze Ty zapewne masz takie wzorce to nawet sie nie przyznawaj publicznie... a przewrazliwiona...byc moze...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chłopak mojej mamy... co robić