Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 14:57:28

Mam chłopaka od 2 lat , a on wywija mi taki numer , że nie chce iść ze mną na studniówkę ...
Jego zdaniem to "drętwa" impreza , a 2 powodem jest to że nie założy garnituru...

Dziewczyny jak go namówić? Dziwnie tak iść samej , kiedy wszyscy wiedzą że ma się tą 2 połówkę

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:00:42

moja koleżanka też ma taki problem z chłopakiem, ale bierze na 100dniówkę kolegę, pogodziła się już z tym:/ moim zdaniem jak cię kocha to powinien się poświęcić dla ciebie:)

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:00:58

Szczerze mówiąc nie widzę za dużych szans, żeby się zgodził. Oczywiście możesz pojechać mu po emocjach, że jakby cie naprawde kochał, jakby mu zależało to by poszedł. Ale to raczej mało skuteczne na dłuższą metę.
Lepiej zastanów się czy nie lepiej iść samej niż z facetem, który i tak nie będzie się bawił, bo to "drętwa" impreza".
Jeśli facet czegoś nie chce to ciężko, go przekonać, cóż tacy to oni są, zawsze swoje wiedzą lepiej.

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:02:38

Mialam znajoma w liceum,ktora miala ta sytuację jak Ty,jej facet powiedzial ze nie lubi takich imprez i ...SIEDZIALA W DOMU!!!
szczyt jak dla mnie!
Dla mnie proste! albo idzie z Toba albo niech siedzi w domu! a TY znajdziesz kogos z kim pojdziesz1 nie pozwalaj sobie tak bo potem nie bedziesz miala za ciekawie.
Pamietaj NIE REZYGNUJ ZE 100DNIOWKI BO TO NAPRAWDE SUPER IMPREZA!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 15:03 przez aneczka88.

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:05:16

nie zrezygnuję na pewno ;))
Tylko nie wiem czy za obcego faceta chcę płacić 200 zł ...

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:05:20

Hmm no trochę dziwne....
Spróbuj go namówić:)
Szkoda żebyś rezygnowała z takiej imprezy:)

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 2/5

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:05:34

Eh. Czasem jak kobieta ma problem z facetem to nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że oni to mają poprostu we krwi i zmienić się ich nie da. Ja tak mam z każdą "imprezą", bo jedyne co mu się podoba to picie w gronie kolegów. Ale studniówka.. Nie rozumie jak to dla Ciebie ważne? Chyba by mi było strasznie przykro.....

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:08:21

Oj ja bym kopnęła takiego w tyłek za przeproszeniem.
Co z niego za facet? korona mu z głowy spadnie jak założy garnitur i pójdzie?

to na Wasz ślub i wesele też nie pójdzie? Jak dla mnie to jest trochę chore ;)

ps. skoro on twierdzi, że studniówki są drętwe to widocznie sam jest drętwy, sorry ;)

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:09:44

Zaproś jakiegoś dobrego kolegę, takiego, z którym wytańczysz się i wybawisz ;) nie ma co zmuszać chłopaka jeśli nie chce. z dwojga złego lepiej pójść z kolegą, niż z chłopakiem, który będzie marudził przez całą imprezę. tak czy owak, współczuję.

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:11:18

powiedz chłopakowi że to dla ciebie ważny bal nawet sobie nie wyobrażam jakby tak mój mi powiedział jak bym się na niego wkur.....
poza tym co że nie ubierze garniaka????????a to na swój ślub w jeansach pujdzie???????faceci są dziwni dobrze,że ja trafiłam znakomicie....w najgorszym wypadku wez go na PŁACZ

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:13:22

Idź sama!! Nie to nie...Wybawisz się z koleżankami i kumplami...
Jakby jemu zależało na Tobie to by nie było wogole mowy o tym, że nie idzie...
Lepiej się wybawisz bez niego w końcu to ostatnia Wasza klasowa wspólna impreza..a nie jak masz słuchać od niego, że to i tamto...Umów się z jakimś kolegą z klasy, że razem idziecie jako znajomi..Każdy za siebie płaci..Napewną są tacy co nie mają nikogo;D

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:14:12

Cytat
marzenkka1
w najgorszym wypadku wez go na PŁACZ

nie jestem aż tak zdesperowana :)

zweryfikowana
Posty: 1.019
Ostrzeżenia: 2/5

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:23:31

No na płacz trochę bez sensu, sam powinien do tego dojść... Nie rozumiem facetów. Nawet nie starają się rozumiec naszych potrzeb, podczas gdy my poświecamy dla nich cały nasz swiat, a w koncu i tak wychodzi, ze my jestesmy egoistkami. W każdym razie wkurzyłabym sie okropnie i bylo by mi przykro, ale chyba udawałabym twarda i poszła bez niego. Już bym sie nie prosiła. Powiedziałabym tylko, żeby nie miał wiec pretensji jak pojde sobie z kims innym. I pewnie i tak nie bawiłabym sie dobrze, ale nie zalowałabym ze nie poszłam na studniówke wcale np.

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:26:32

weź kolegę i tyle
na studniówkach jest fajnie widocznie on nie nadaje się do zabawy skoro uważa,że jest drętwo
ja bym poszła z kolegą i miała go w ......łaski bez ;))

Facet , a studniówka ?

09 gru 2009 - 15:32:40

Ha! :) Pójdź z kolegą, baw się dobrze, a później pokaż swojemu chłopakowi na zdjęciach co stracił... ;) Wjedź mu na ambicję, faceci się tego boją! ;) Zobaczysz, następnym razem pójdzie z Tobą na podobną imprezę... ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kłótnie z partnerem??najczęściej o co??