Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
sarritta
Ja bym poszła sama.. bez łachy... jak nie chce to nie.. ile Ty masz lat żeby siedzieć w domu? co?.. no bez przesady... może ja bym się nie bawiła najlepiej ale w końcu może by coś zrozumiał...

Kiedyś miałam podobny problem... i poskutkowało. Myślał do końca ze jednak nie pójdę.. ale ja i tak się szykowałam i w ostatniej chwili zmienił zdanie. Ale ile gadania to masakra.. teraz idziemy bardziej na kompromis. Bo mu powiedziałam że mu na mnie nie zależy i takie bzdety, że mnie nie kocha na tyle zeby choć raz sie poświęcić itd. ;] Pomogło

może i bym poszła sama, ale wiem co będzie jak wróce do domu a nie mam ochoty na kolejne kłótnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 15:24 przez Aga2485.

a mozna wiedziec w jakim wieku jestescie ??
wiesz albo teraz zacisniesz zeby i zniesiesz kłotnie albo bedziesz zawsze ulegac i wszelkie imprezy spedzac w domu

to może idź z e znajomymi, pewnie nie wytrzyma i do was dołączy ;-)

Cytat
Aga2485
Cytat
sarritta
Ja bym poszła sama.. bez łachy... jak nie chce to nie.. ile Ty masz lat żeby siedzieć w domu? co?.. no bez przesady... może ja bym się nie bawiła najlepiej ale w końcu może by coś zrozumiał...

Kiedyś miałam podobny problem... i poskutkowało. Myślał do końca ze jednak nie pójdę.. ale ja i tak się szykowałam i w ostatniej chwili zmienił zdanie. Ale ile gadania to masakra.. teraz idziemy bardziej na kompromis. Bo mu powiedziałam że mu na mnie nie zależy i takie bzdety, że mnie nie kocha na tyle zeby choć raz sie poświęcić itd. ;] Pomogło

może i bym poszła sama, ale wiem co będzie jak wróce do domu a nie mam ochoty na kolejne kłótnie w takich sytuacjach on jest do wszystkiego zdolny

A co to znaczy, że jest do wszystkiego zdolny?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 15:17 przez matylda_jasmin.

Cytat
chili27
a mozna wiedziec w jakim wieku jestescie ??
wiesz albo teraz zacisniesz zeby i zniesiesz kłotnie albo bedziesz zawsze ulegac i wszelkie imprezy spedzac w domu
pewnie ja mam 24 on 30

zweryfikowana
Posty: 1.164
Ostrzeżenia: 2/5

Mój też nigdzie nie chce chodzić ani na ostatki ani nic, każdy sylwek to zwykle była domówka, ale ostatni był beznadziejny i myślałam, że w tym roku gdzieś wyskoczymy.Znajomi jadą do pragi, tez bym chciała, ale nie wiem czy wypali, głównym powodem są pieniądze, kupił mieszkanie i się urządzamy i cienko stoimy, ale tez duży wpływ na to ma to, że on może siedzieć w domu, różnicy mu to nie robi. Więc chyba będę musiała się poświęcić i zostać w chacie, ale już mu powiedziałam, że po poście zacznę jeździć na balety czy z nim czy bez niego.

kompromis a w zamian ty zrobisz to co on bedzie chciał

ja mam niestety podobnie. w tamtym roku siedzieliśmy u niego w domu, byłam zła jak cholera, bo dowiedziałam się, że nigdzie nie idziemy w ostatniej chwili ;/ w tym roku czuję, że będzie powtórka z rozrywki, choć jeszcze o tym nie rozmawialiśmy ;O ale przy najbliższej okazji poruszę ten temat i otwarcie powiem, że jeśli mamy siedzieć we dwoje w domu, to ja idę gdzieś sama. i będzie co będzie, nie mam 70 lat żeby oglądać sylwestra z dwójką.

Mój chłopak nie chciał ze mną jechać na sylwka w góry, postanowiłam postawić go przed faktem dokonanym (niby dokonanym:P) powiedziałam że opłaciłam już wszystko. Troszkę pokrzyczał i powiedział że możemy w sumie jechac :)

Cytat
chili27
a mozna wiedziec w jakim wieku jestescie ??
wiesz albo teraz zacisniesz zeby i zniesiesz kłotnie albo bedziesz zawsze ulegac i wszelkie imprezy spedzac w domu

znieś kłótnie to ja mogę, ale boję się że moje dzieci mogą na tym ucierpieć, ostatnio powiedział mi pare słów, że w głowie mi tylko imprezy że mam już dzieci i mam dorosnąć i to nimi mam się zajmować a nie imprezkami?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 15:51 przez Aga2485.

o matko ale to tylko Sylwester, jedna noc w roku
przecież cały rok się dziećmi zajmujesz, to chyba raz możesz wyjść...
a jesteście małzenstwem? ojcowie rzadko dostaja prawo do dzieci po rozwodzie

Mam taki sam problem i identyczne odpowiedzi mi udziela...ale czy ktoś kto ma 22lata jest za stary żeby iść na dyskotekę czy jakąkolwiek imprezę???
Tylko że my nie mamy dzieci więc problemu nie ma...ale jak tu go namówić na wspólne wyjście???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-09 15:37 przez ganja2089.

Cytat
Aga2485
Cytat
chili27
a mozna wiedziec w jakim wieku jestescie ??
wiesz albo teraz zacisniesz zeby i zniesiesz kłotnie albo bedziesz zawsze ulegac i wszelkie imprezy spedzac w domu

znieś kłótnie to ja mogę, ale boję się że moje dzieci mogą na tym ucierpieć, ostatnio powiedział mi pare słów, że w głowie mi tylko imprezy że mam już dzieci i mam dorosnąć i to nimi mam się zajmować a nie imprezkami? powiedzcie mi jedno czy ojciec może odebrać matce dzieci bo jest bezrobotna?

Trochę nie rozumiem, obawiasz się,że on może Tobie zabrać dzieci, a mimo to chcesz z nim iśc na bal sylwestrowy? Może coś źle zrozumiałam.
Polskie sądy raczej przyznają prawo do opieki matce, ale jeśli matka nie może im zapewnić opieki i nie ma pieniędzy na to, to sąd może się do tego przychylić.

Czytałam kiedyś w gazecie ze z facetom nie można mówić "ja chce..." raczej trzeba mu mówić "zależy mi bardzo na tym żeby..." albo "bardzo bym chciała..." i że jest taki sposób jak go przekonać do rzeczy których on nie chce no i tam było napisane ze jemu potrzebne sa porządne argumenty. Musiałabyś wiec zaplanować jaką fajną impreske z ludzmi których on lubi no i jakieś ciekawe artakcje:)) Powodzenia

Ja spedzalam tak TYLKO RAZ sylwestra(znaczy w dwojke w domu) i nigdy wiecej!
SYLWESTER TO SYLWESTER! macie siebie na codzien a trzeba gdzies wyjsc tym bardziej kiedy sie jest jeszcze mlodym!

Cytat
Krolewna
Mam to samo do tego takie jego tekst "żartobliwy" - Kochanie czy sylwester z dwójką nie wydaje Ci się wystarczająco egzotyczny-
xD Twój partner jest bardzo dowcipny.

Nie mam pojęcia jak można przekonać do wyjścia Twojego faceta... Nawet jak nie ma imprezę do kogoś czy bal, to może chociaż jakieś małe wyjście do centrum na koncerty czy coś...?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kłótnie z partnerem??najczęściej o co??