Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 62 63 64 65 66 ... 68 69 -->
niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Faceci i ich numery ;)

17 gru 2014 - 11:14:39

To i tak jednak nic przy kobiecych fochach:)

Faceci i ich numery ;)

17 gru 2014 - 11:29:12

Cytat
kiotto
mój często jak jedziemy samochodem i ja prowadzę, jest cisza spokój i potrafi tak znienacka krzyknąć "o miałam ci jabłonkę!" albo "hamuj lis!" :D ja już się do tego przyzwyczaiłam, ale gdy ktoś jeszcze z nami jedzie to podskoczy ze strachu aż głową o sufit zaczepi :D :D albo jak on kierował to była taka sytuacja, że mi mówił "pokazać ci coś? zamknij oczy. <ja zamykam, a on> i nie otwieraj, otworzymy razem" :D albo po południu robiłam obiad i potrzebne mi były pieczarki. widzę, że się ewakuuje z kuchni więc mówię mu, że trzeba je obrać, a on nagle "ale ja nie mogę, umówiłem się na spotkanie" ja taka zdziwiona jakie spotkanie? a on : "z telewizorem" :D ojj jest dużo sytuacji gdzie wychodzi jaki on głupkowaty jest :P

mam podobnie! ale tekst znienacka "o miałam ci jabłonkę" mnie zabił haha :D

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Faceci i ich numery ;)

17 gru 2014 - 17:02:52

skarpetki w całym pokoju - żadna nowość :D
wiecznie zalana łazienka - bo nie można się wytrzeć przy samym prysznicu przecież
białe koszulki wrzuca do kosza na kolorowe ciuchy - bardzo tego nie lubię
ale najgorsze są skarpetki! wrzuca je do prania na lewej stronie. proszę i proszę ale to nic nie daje.. :D
lizanie po buzi - jakaś dziwna przypadłość wielu facetów :D
beknięcie, pierdnięcie - dla mnie to nie jest wielki problem - każdemu się zdarza :D

ale poza tym nie mam na co narzekać - przynajmniej obiadek mam zawsze ciepły :D

Faceci i ich numery ;)

13 sty 2015 - 11:36:06

mój to wojskowy i lubi przychodzić do mojej pracy w mundurze i udawać ze ma do mnie ważną sprawę i musimy wyjsc na chwile:P
zwraca się do mnie na Pani a ja udaje ze nie wiem o co chodzi:P

Faceci i ich numery ;)

13 sty 2015 - 12:03:55

a moj zawsze , ale to zawsze zostawia skarpetki na podlodze obok pralki ;)to i tak progres bo wczesniej zostawial w kacie w pokoju ;)

i tak jak napisala kolezanka wyzej - moj rowniez uwielbia gotowac wiec nie mam na o narzekac :)

i ostatnia akcja - cisza, jemy obiadek , prawie zjedlismy a moj misiek przypomnial chyba sobie jakas reklame ,kzyknal nagle glosno "czadomeeeeen " i cisza. ja sie patrze zaskoczona, szczegolnie , ze misiek nie gra w zadnw gry i nigdy nie rajcowal sie jakimis komiksami , a on sie patrzy na mnie bez wyrazu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-13 12:10 przez Bang_Bang_Bang.

Faceci i ich numery ;)

13 sty 2015 - 12:13:56

jeszcze jesli chodzi o smieszne akcje to bylismy nad morzem i szła taka pani z psem białym terierem małym jak z asterixa i obelixa
i moj podbiega do niej bierze psa na ręce i krzyczy INDEFIS ZNALAZŁEM CIĘ
i ucieka z nim
mina babki bezbłędna:D

Faceci i ich numery ;)

13 sty 2015 - 12:24:30

:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-13 12:26 przez Bang_Bang_Bang.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Faceci i ich numery ;)

16 sty 2015 - 01:38:41

Wspaniała historia:D

Faceci i ich numery ;)

13 kwi 2015 - 12:51:10

Diewczyny w zeszły weekend byłam ze swoim M na dyskotece, był też mój przyszły szwagier ze swoją narzeczoną. Ona się upiła w pewnym momencie poprosiła mojego M,aby z nia zatańczył więc poszli, szwagier przy okazji wziął mnie do tańca. Po pewnym czasie widziałam jak ona zaczęła zmysłowo przy nim tańczyć nie mówiąc o tym że były je widać pończochy a sukienka poszła w górę i było jej du*e widać...za chwilę stanęła za nim i zmysłowo zaczęła schodzić w dół dotykając go w dół po ciele. Widząc to zrobiło mi się ciepło a widząc minę mojego jak był zaskoczony nie wiedziałam co ja mam zrobić. Szwagier mi powiedział nie bądz zazdrosna, jak było odbijany zapytałam mojego "co to miało być?" wkurwił się i powiedział o kogo jestem zazdrosna, przecież będziemy rodziną, i tak się tańczy. Ja mu powiedziałam że są pewne granice i dla mnie taki taniec jest dziwny, to ja mogę tak przy Tobie tańczyć a nie ona i nie obchodzi mnie czy my będziemy rodziną czy też nie. Oczywiści mi się dostało opieprz i ja byłam tą najgorszą, ja musiałam przeprosić mojego M o tą sytuacje że jestem zazdrosna.. bo jak ja mogę być o taniec zazdrosna a nie ważne że ona była najebana i jakby umiała to kuźwa za krocze też go złapie...co ja mam o tym sądzić...chodzi mi to ciągle po głowie

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Faceci i ich numery ;)

15 cze 2015 - 14:16:17

Jak dla mnie chora sytuacja. Uciekaj z tej rodziny.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Faceci i ich numery ;)

02 wrz 2015 - 13:48:57

mój facet ma takie zagrywki że wysyłam go przykładowo po masło a on wraca po kilku godzinach podpity i bez masła :)

co jest Dziewczyny? Zgorszyłam Was tym wyznaniem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-18 14:29 przez szmaragdowa_dama.

Faceci i ich numery ;)

07 paź 2015 - 19:04:28

Cytat
szmaragdowa_dama
mój facet ma takie zagrywki że wysyłam go przykładowo po masło a on wraca po kilku godzinach podpity i bez masła :)

co jest Dziewczyny? Zgorszyłam Was tym wyznaniem?

mnie akurat takie zachowanie nie dziwi.. Znam niejednego faceta, co też ma takie "akcje" ;)

Faceci i ich numery ;)

03 gru 2015 - 18:48:13

Czytam i jestem szczęśliwa że wychowałam swojego i nie mam takich problemów :D

Faceci i ich numery ;)

04 sty 2016 - 21:02:32

numer kolegi: facet jak to facet, wiesza pranie, raz mu wychodzi raz nie, ale już po wszystkim pod suszarką leżą wszystkie skarpetki

- czemu te skarpetki leżą na podłodze?

- dłużej bym je wieszał niż by się suszyły... ;D

Faceci i ich numery ;)

04 sty 2016 - 21:29:06

Mój nigdy nie zwraca uwagi na kolor skarpetek i na wizytę do teściów założył szarą i bezową.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

miałyście tak?