Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 00:27:19

Cytat
abotak
nie no, laski, nie mówcie, że wasi faceci są "idealni"!

hmm... coś z obrzydliwości- mój czasami nosi skarpetki kilka dni z rzędu, mimo, że już capią. jeszcze gorzej, jak mają jeszcze dziurę na pięcie czy palcu. obrzydliwe, nie znoszę tego!! a zawsze co mówi? że ma za mało skarpetek (wtedy otwieram jego szufladę a tam- mnóstwo czyściutkich, wypranych skarpeteczek :P)

Mój nigdy nie segreguje skarpetek po praniu i nie odrzuca tych z dziurami, a potem rano przed pracą marudzi, że się spóźni, bo nie może żadnych porządnych, pasujących do siebie znaleźć. :)

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 00:29:12

Cytat
kingusia23
mój chłopak jest strasznie zakręcony potrafi wyjść z domu z patyczkiem w uchu i zorientować się dopiero w autobusie :)

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 00:42:31

Mój puszcza bardzo smierdzące bąki pod kołdrą no i oczywiście nie jest mu głupio tylko sie jeszcze z tego śmieje

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 00:47:57

ha! co do lizania, to po czole czy policzku to pół biedy- ja nie znoszę, jak wkłada mi jęzor... do nosa!
to jest obrzydliwe xD

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 00:54:04

Cytat
abotak
ha! co do lizania, to po czole czy policzku to pół biedy- ja nie znoszę, jak wkłada mi jęzor... do nosa!
to jest obrzydliwe xD

o to tez;p albo czasem po oku... o fujstwo;p

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 00:54:46

ale urocze jest gdy dzwoni kolo 2 czy 3 w nocy ja jestem zaspana a on mi spiewa jakies piosenki hehe;D

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 00:56:49

Cytat
BonbonGirl
Cytat
abotak
ha! co do lizania, to po czole czy policzku to pół biedy- ja nie znoszę, jak wkłada mi jęzor... do nosa!
to jest obrzydliwe xD

o to tez;p albo czasem po oku... o fujstwo;p

o, albo głęboko do ucha! łeeee... :P

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 01:01:48

Cytat
BonbonGirl
hmm oblesne, może tylko ja tego nie znosze, ale nie cierpie gdy czasem lezymy przytulamy sie jest tak miło a on nagle z zaskoczenia polize mnie całym jęzorkiem po czole albo policzku... on sie cieszy a ja wsciekam i okładam go poduszka zawsze potem sie konczy tak ze ja jestem unieruchomiona i umieram ze smiechu bo mnie laskocze;) urocze ale wstepu nie znosze;p


kurcze a myslalam ze to tylko moj jest taki psychiczny:D ciagle mnie lize, po rekach czole gdzie sie da.. zeby tylko zostawic jak najwiecej sliny :D zawsze sie bronie i krzycze ale jego to jeszcze bardziej rajcuje:D okropnosc:D niecierpie tego :P

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 01:02:57

Oni coś mają z tym lizaniem po twarzy :P
u mnie każda zaczepka kończy się tym że jestem unieruchomiona i umieram ze śmiechu, łaskotki mam wszedzie wiec to trudne nie jest.

Mój chłopak jest strasznym czyścioszkiem, ostatnio umówiliśmy się na mieście mieliśmy iść razem do sklepu. Chciałam kupić sobie nowe buty ( a że mój luby po1 lubi zakupy :D w porównaniu do mnie :P po2 chce mieć jakiś wpływ na moją szafe) stwierdził że idziemy razem. Zgodziłam się, umówiliśmy sie na mieście, On miał byc od razu z pracy w swoim typowym roboczym stroju. Który mi obardzo odpowiada... nie ejst to jakiś tam kombinezon. Spodnie wojskowe typu em-ki, czarna kurtka, buty trekingowe - co zabawniejsze lubie jak tak wygląda. hmm... takie to męskie :P no i starsznie mi się podoba w tym stroju, tak jakoś, a po za tym On się nie brudzi w tej pracy. Nie ejst jakiś uświniony ani nic. Wiec nie ma problemu zeby poszedł tak gdziekolwiek ze mną. Niktórzy faceci chodzą tak na codzień. Ale nie oczywiscie mu nie pasuje. Jest jakies 10 minut dos potkania dostaje wiadomość "pojade do domu się przebrac", szkoda mi się zrobiło... na szczescie do sklepu zdarzyliśmy...

co jeszcze hmm.. za każdym razem jak wychodzimy gdziekolwiek i On musi na mnie chciaż chwile poczekac to komentuje to, jak ja czekam dluzszą chwile to już nie mogę komentować.

ogólnie nie narzekam, to ja daje mu nieźle popalić... On by mógł naprawde dużo rzeczy o mnie napisać no ale ciii... ;)

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 01:04:20

Cytat
abotak
Cytat
BonbonGirl
Cytat
abotak
ha! co do lizania, to po czole czy policzku to pół biedy- ja nie znoszę, jak wkłada mi jęzor... do nosa!
to jest obrzydliwe xD

o to tez;p albo czasem po oku... o fujstwo;p

o, albo głęboko do ucha! łeeee... :P


oj tak i jeszcze tak "pomerda" Ci tym jezorkiem w uchy.... az mnie sama mysl przyprawia o grymas na twarzy;p

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 01:04:56

Cytat
strusiek
Cytat
BonbonGirl
hmm oblesne, może tylko ja tego nie znosze, ale nie cierpie gdy czasem lezymy przytulamy sie jest tak miło a on nagle z zaskoczenia polize mnie całym jęzorkiem po czole albo policzku... on sie cieszy a ja wsciekam i okładam go poduszka zawsze potem sie konczy tak ze ja jestem unieruchomiona i umieram ze smiechu bo mnie laskocze;) urocze ale wstepu nie znosze;p


kurcze a myslalam ze to tylko moj jest taki psychiczny:D ciagle mnie lize, po rekach czole gdzie sie da.. zeby tylko zostawic jak najwiecej sliny :D zawsze sie bronie i krzycze ale jego to jeszcze bardziej rajcuje:D okropnosc:D niecierpie tego :P

o tak bo jak Ty sie bronisz to on dostaje slinotoku;p

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 01:24:31

mój kochany ma straszna wade brudne bokserki i skarpetki rzuca do kąta i sobie tal leża kilka dni.....

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 01:25:19

albo szczypanie mnie.... potem mam siniaki ;/

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 01:29:31

hmmm ma jeszcze takie natręctwo;p gdy bylismy na wakacjach tak do mnie mowił Misiu, Misiu, az mu sie zrymowało ze Zdzisiu.....wiec od tamtej pory notorycznie mowi do mnie Zdzisiu;p Kiedys byliśmy w sklepie, przymierzał spodnie, okazaly sie za małe i krzyczy; "Zdzisiek, prosze poszukaj wiekszych".... usiłuje go oduczyc;p

Faceci i ich numery ;)

12 lut 2009 - 01:30:52

hehe to akurat jest urocze;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co kupić chłopakowi na 2 lata związku ????