Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Faceci i ich numery ;)

20 kwi 2016 - 10:57:27

Mój jest mistrzem doprowadzanie mnie do szału. Opatentował doskonały sposób na poprawianie mi humory w te dni, kiedy to jestem drażliwa i zirytowana. Opowiada mi żarciki, niekończącą się lawinę żarcików. Oczywiście o mnie. Najgorsze jest to, że są śmieszne i trafne, więc nawet nie mogę się z czystym sumieniem na niego wściec. On nie rozumie, że to pociesza, bo "przecież się śmiejesz", a późniejsza afera nie ma nic z tym wspólnego, tylko z moim okropnym nastrojem sprzed kuracji żarcikowej :D.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Faceci i ich numery ;)

19 cze 2016 - 20:50:23

Czasem brakuje mi słów do mojego faceta. Ale ogólnie lepiej z nim niż samej :)

Faceci i ich numery ;)

19 cze 2016 - 20:56:09

Moj natomiast nieraz po 12 h pracy twierdzi ze nie musi sie kapac bo wlasciwie nic nie robil i nawet nie zdazyl sie spocic :D

Faceci i ich numery ;)

11 gru 2016 - 21:47:59

Uprawialiśmy seks. Chciałam skończyć w trakcie, bo poczułam bardzo duży ból. Prosiłam, błagałam, szarpałam się. Nic nie pomogło, bo mężczyźni to umysłowe ameby. Kiedy się odmawia któryś raz z rzędu, trzeba użyć wulgaryzmów i przemocy, żeby zrozumieli. Fajny numer mi wykręcił, nie sądzicie? Przynajmniej zrozumiałam jak należy traktować wszystkich mężczyzn po kilku odmowach czegokolwiek (nawet randki, czy jakichś pierdół). Wulgaryzmy i przemoc - okazuje się, że tylko to do nich dochodzi po którymś razie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-11 21:52 przez gtagirl.

Faceci i ich numery ;)

12 gru 2016 - 10:32:20

witam,

drogie Panie zgłaszam protest:), pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Faceci i ich numery ;)

10 mar 2017 - 17:56:25

mój mąż odpalił mi niezłą racę na dzień kobiet, nie odzywam się do niego bo zamiast kwiatów i miłych słów z okazji mojego święta dostałam samotnie spędzony wieczór bo on umówił się z kolegami i wrócił napruty jak stodoła :(

Faceci i ich numery ;)

24 maj 2017 - 13:41:25

Mój jest normalny :D chyba chcę to!

Faceci i ich numery ;)

29 maj 2017 - 15:00:05

Widzę że większość tutaj ma facetów za debili, najlepsi to oni nie są ale nie można ich aż tak cisnąć. A tak chyba źle nie jest co nie :)

Faceci i ich numery ;)

06 cze 2017 - 18:14:38

Cytat
czokoszok1992
Moj natomiast nieraz po 12 h pracy twierdzi ze nie musi sie kapac bo wlasciwie nic nie robil i nawet nie zdazyl sie spocic :D

ja mam ze swoim odwrotny problem, kąpie się 2x dziennie i zajmuje mu to cholernie dużo czasu. Oblega mi łazienkę ;)

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Faceci i ich numery ;)

21 lip 2017 - 08:09:19

mój mąż to samo, muszę pilnować żeby się ogolił, że wypadałoby iść do fryzjera,że ta koszulka nie nadaje się już do chodzenia bo trzeba ja uprać itp. Faceci są jak dzieci :P

Faceci i ich numery ;)

16 paź 2017 - 12:17:56

Łooo grube akcje tu wyczytałam tańczy

Faceci i ich numery ;)

16 paź 2017 - 14:05:13

Mój tam wszystko ma na swoim miejscu :D

Faceci i ich numery ;)

16 paź 2017 - 16:34:46

a mój zapomniał w tym roku o rocznicy ślubu;(

Faceci i ich numery ;)

14 lis 2017 - 17:24:07

No to mój mężulek jest chyba ideałem, pamięta o wszystkich rocznicach, urodzinach, imieninach itp Dużo mi pomaga, czasem wręcz wyręcza, żebym mogła np poczytać, bo bardzo to lubię. Są też kwiaty bez okazji. Myślałam, że przejdzie Mu po roku, góra dwóch. Jesteśmy razem już ponad cztery lata i póki co nic się nie zmieniaserce

Faceci i ich numery ;)

14 lis 2017 - 19:45:39

Wchodzisz do łazienki, gdzie pierwsze co rzuca się w oczy, to podniesiona klapa od sedesu.Najbardziej denerwuje mnie, gdy ciągle muszę za nim łazić i poprawiać. Nie wystarczy, że setny raz poprosisz go o opuszczenie klapy.
Ogląda duzo sportowych programów i wszystko inne może nie istnieć.
Wszędzie się spóźnia, ponieważ nagle ma coś ważnego do zrobienia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem. Czy to ma jeszcze sens??