Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nie mam siły sie rozstać

26 paź 2009 - 22:19:18

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-31 20:53 przez kasia9_0.

nie mam siły sie rozstać

26 paź 2009 - 22:22:22

zalezy co mu zrobilas. ty go chyba nie kochasz

nie mam siły sie rozstać

26 paź 2009 - 22:26:38

co mu zrobiłam... pisalam z kolega (takim którego znam od lat żadna zdrada ani nic zwykły kumpel ) ale mój chłopak jest strasznie zazdrosny i mu o tym nie powiedziałam bo nie chciałam zeby sie mnie czepial.. ciągle są jakies pytania z jakim kolegą pisze a po co z nim pisze a kto mnie odprowadza po szkole i tak dalej.. ciezko sie codziennie tłumaczyc ze nie robie nic zlego więc po prostu sklamałam mu. Wiem że źle zrobiłam ale cóż jestem głupia :(
i wlasnie kocham go jakbym nie kochała to wszystko bylo by proste i bezduszne a tak to nie umiem sobie poradzic ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-26 22:31 przez kasia9_0.

nie mam siły sie rozstać

26 paź 2009 - 22:47:02

To gon do niego:) !!! Przepros go

nie mam siły sie rozstać

26 paź 2009 - 22:51:52

Ale kochana!! Za co ty go masz przepraszac?! Za to, że cie kontroluje na każdym kroku?! To jest chore i obrzydliwe! Jesli go kochasz to musisz to w nim zmienic bo inaczej caly czas sie bedziecie ranic i stwarzac takie sytuacje... W zwiazku powinnas czuc sie bezpiecznie,a szczerosc i zaufanie sa w tym wszystkim chyba najwazniejsze nie uwazasz?
Nie moze yc tak ze ty sie bedziesz bala z kolegą porozmawiac , no ludzie! Przeciez to nic złego!!!
3maj sie:*

nie mam siły sie rozstać

26 paź 2009 - 23:00:53

dokladnie zalezy jaka krzywde mu wyrzadzilas ja tez bylam w takim zwiazku i jakos juz bylo takie przyzwyczajenie do siebie i juz zastanawialam sie czy ja naprawde go jeszcze kocham czy nie zasluguje na kogos lepszego ale ja jestem taka ze ciagne az zycie mi pokaze co mi pisane az w koncu wyszlo on cos zrobil heh.

takze poukladaj sobie wszystko w glowce plusy i minusy waszego zwiazku i czy naprawde ci zalezy na nim czy moze ktos inny ci sie podoba na ktorym mozesz lepiej polegac ktory cie bardziej wspiera ja teraz mam lepiej ale juz nie mowie ze jest cudownie bo roznie jest sa wzloty i upadki i tez czasem mam metlik co zycie mi znow ulozy co mnie czeka z nim.

nie martw sie Bog wie co robi zobaczysz w trakcie powodzenia ;)

nie mam siły sie rozstać

26 paź 2009 - 23:08:07

Wasz zwiazek ejst lekko nie powazny jak na taki staż, ja chodze z momim 3 lata, i ja jestme zazdorsnica, kontroluje go itp, ale sama aniolkie mnie jestem pisze z innymi itp on o tym wie ale nie jest zazdrosny i nei robi awantur bo wie ze kochamn tylko jego a tamci to koledzy ktorzy mnie nie obchodzą pod 'tym względem'

nie mam siły sie rozstać

26 paź 2009 - 23:09:04

DAJ MU SZANSE!!!!!!!!!!!!

i zobaczysz czy bedzie miedzy wami ok,jak nie to wtedy sie pożegnacie. Tylko ustacie sobie pewne rzeczy,wiecej szczerosci,mniej kontroli,wiecej zaufania.

Ja 2,5 roku temu popełniłam ten straszny bład ze zostawiłam osobę którą kochałam ponad zycie,bo ta osoba myslalam ze mnie "olewa" wiec odeszlam niesluchajac proszenia,placzu,blagania i obiecania poprawy,odeszlam do innego.... juz po pol roku zaczelam załowa i do dziś żałuje ;((( i zamartwiam sie co zrobić, bo mi to żyć nie daje.....

wiec prosze nie bądź taka głupia jak ja..... daj szanse.... jak nic sie nie zmieni to po prostu sie rozstaniecie.

nie mam siły sie rozstać

26 paź 2009 - 23:15:03

ja miałam taki sam problem.. przestałam pisać z tym chłopakiem, mimo że znałam go od dawna, ale to była zwykła znajomość, a wolałam żeby między mną i moim facetem było dobrze ;p i nie wiem czy dobrze zrobiłam.. kiedy on miał taką samą sytuację traktowałam go tak samo jak on mnie.. specjalnie zaczęłam kontrolować itp ;p no i zorientował się o co mi chodzi :) że nie może być tak strasznie zazdrosny, bo mam swój rozum a nie ważne jak bardzo by mnie sprawdzał gdybym chciała wywinąć jakiś numer to bym to zrobiła :) przeprosił i teraz już nie mamy z tym problemów :) zaufanie to podstawa, zwłaszcza jak się jest w trwałym związku :) a my właśnie w takim jesteśmy :) od ponad 2,5 lat się ze sobą użeramy :):):)

nie mam siły sie rozstać

26 paź 2009 - 23:15:04

w tym problem że jedną sznase już dostał.... teraz prosi blaga o drugą i co ja mam zrobic.. ? nie wiem czy on sie może jeszcze poprawić...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

`facet.! ;)