Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 8 9 10 -->

WŁAŚNIEU MNIE JEST TEN PROBLEM ZE DUZO RZECZY MAMY CO MU SIE JUZ KUPILO I PO STARSZEJ SIOSTRZE GAWĘDZIARKE GARNUSZKI SLIMAKI ITP MAMY KLOCKI DREWNIANE ROWNIEZ PLASTIKOWE Z MEGA BLOCK CIEZAROWE WYWROTNA PUZLE PIANKOWE Z DINOZAURAMI PUZLE ZWYKLE MASE ROWNIEZ POCZAWSZY OD 4 ELEMENTOW NO TO JEST TEN BOL JAK DZIECI JUZ MAJA ZA DUZO TO TERAZ BRAK POMYSLOW BYLY U NAS JUZ CHOMIKI ZHU ZHU NIETRAFIONY PREZENT TERAZ JUZ MAM ZESTAW OGROMNY PETS SHOPOW DLA STARSZEJ CORKI MAMY SAMOCHODZIKI Z HOT WELLSA NO ALE NIE MAMY JESZCZE GARAZU DLA AUTEK :p SAMA JUZ NIE WIEM POSIADAMY ROWNIEZ DUZY ZESTAW PACYNEK ZA KTORY DAŁAM 115ZL A ZAINTERESOWANIA BRAK ROWNIEZ <moderacja>
A CO MYSLICIE O MACIE WODNEJ DO RYSOWNIA MIAŁ KTOS MOZE?



naruszenie regulaminu forum szafiarenka.pl punkt 13 oraz 16. Proszę o zapoznanie się z regulaminem. - moderator



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 12:42 przez moderator.

alenka85 ,,LISCIANI,, to chyba włoska firma zabawek , tez słyszłam ze sa fajne moce i rozwojowe chyba tez cos kupue z tej firmy bo do obdarowania 7 dzieciaczków , dla syna juz kupiłam lego lesny posterunek fak ze drogie ale jedyna rzecz która bawi sie nie skończenie , inne taki jak ben10, auta na baterie, inne zabawki z bajek to byly na kilka miesiacy a lego ma od 4 lat i bawi sie nimi cały czas ma kilkanascie róznych zesawów , dla 2 chrzesniaków kupuje słonie elefun na allegro sa po 45zł ...





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-03 12:56 przez iwo25.

Cytat
PEPUSZEK
ja w tamtym roku 4 letniej corce na mikołaja sprawiłam zestaw kolorowanek i oto ten zestaw do malowania uzywa do tej pory polecam<link do allegro>

Witam:)
Poproszę ten link na priv - dizęki

Spróbuj tu zajżeć http://4gift.pl/prezent-dla-dziecka ja bym stawiała moze na mini perkusję albo pluszaka. Ale wiadomo, dzieci mają swoje preferencje i byle czekoladą się nie będą jarzyć :D Zawsze możesz zabrac do jakiegoś dziecięcego cxentrum rozrywki i zrobić niespodziankę w sklepie z zabawkami typu "wybierz sam jedną rzecz":)

Moim zdaniem dieciom, które mają pełno zabawek, najlepiej dokupować coś z tych, którymi sie najczęściej bawią.
U mnie od lat w czołówce drewniana kolejka i lego. Zawsze kupuję zaraz po zabawkach, bo nie lubię kupować w pośpiechu i bez zastanowienia. Staram się też dzieci podpytywać wcześniej co by chciały mieć, tak kilka razy w odstępach czasu i jak się jakaś odpowiedź często powtarza to wpisuję na listę. W tym roku tak było z autokulą, garażem dla samachodów, takim dużym drewnianym i domkiem dla lalek :)

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 1/5

hej mamuśki macie już może kupione lub upatrzone prezenty dla swoich pociech na mikołaja i pod choinkę jeśli tak to pochwalcie się
ja mam bliźnięta :)syna i córkę mam już kupione prezenty bo wiem że później nie będę miała czasu :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-10 20:03 przez jasia578.

i to co niby na mikołaja? hmm kosztowne no ale coz nic nie zastapi zabawy z rodzicami my mamy troche inny poglad na zabawki owszem sa ale nie kosztowne a rowniez ciesza wieksze dostaja pod choinke ale ogolem fajne rzeczy

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
PEPUSZEK
i to co niby na mikołaja? hmm kosztowne no ale coz nic nie zastapi zabawy z rodzicami my mamy troche inny poglad na zabawki owszem sa ale nie kosztowne a rowniez ciesza wieksze dostaja pod choinke ale ogolem fajne rzeczy

a umiesz czytać napisałam na mikołaja i pod choinkę wiadomo że nie dostana wszystkiego w jeden dzień

nie tym tonem pozatym forum o prezentach juz jest od dawna wystarczy poszukac

Witajcie!
Szukam prezentu dla mojej 5letniej siostry na święta. Musi to być coś niebanalnego, sprawiającego dziecku frajdę. Poproszę Was o podanie konkretnych zabawek do 150 zł.
Pozdrawiam!:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 16:44 przez aulia.

Temat głównie do mam, albo do dziewczyn mających styczność z dziećmi ;)
Zbliża się Mikołaj, gwiazdka i urodziny mojej chrześnicy.
Zosia w grudniu skończy 10 miesięcy i co mam Jej kupić ? Nie mam pomysłu, nie znam się na tym a Jej mama mi nie ułatwia, bo co zapytam to odpowiedź brzmi "nic". Zosia ma też brata, w grudniu skończy 3 lata więc też muszę coś kupić na Mikołaja i gwiazdkę. Dodam, że za rozsądne pieniądze.

moreloweucho na urodziny kupila bym edukacyjnego pchacza np z fisher pirce na pewno się przyda przy stawianiu pierwszych kroków lub krzesełeczko uczydełko. a z drobniejszych rzeczy u nas wtedy rządził garnuszek klocuszek i gąsienica gawendziarka

6 latek - na mikołaja karnet roczny na basen dla dziecka 250 zł za to opiekun wchodzi gratis :) pod choinką będzie zestaw speedo torba recznik kąpielówki czepek okulary i koszulka torbę skompletowałam z oddzielnych elementów w większości z makro za wszystko ok 160 zł na urodziny czekam na kurs nurkowania na gruponie :)

Ja kupiłam kolejkę drewnianą 100 elementów,ale moja mała kocha wszystkie fury i w jej przypadku lepszy pojazd,niż lalka:)

Cytat
ania198962
Ja też już kupuję,w zeszłym roku w listopadzie maiałam większość z głowy, a mam tego trochę bo 20 osób w tym 8 dzieci...
W tym roku mam trochę prościej,bo mam sporo punktów na karcie payback a teraz można na stronie smyka płacić punktami:)


super :) to robimy zakupy :)ja też zbieram punkty ale jeszcze nie bylo nic fajnego żeby je wymienić

następna dyskusja:

w ciaży na solarium?