Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

a dla starszej zastanawiam sie nad pieskiem "Lapek" ze smyczą albo lalke barbie z koniem mam dylemat co jej kupić ?????

Witam - to mój dzisiejszy zakup
Domek jest dość duży - 40x22x40, naklejki do ozdobienia domku, mebelki - cena jest niewygórowana 63zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 13:23 przez jojaku.

a może ktoś doradzi mnie co bedzielepsze dla 2,5 latki:
zamek konikow filly

lub Hotel Pinypon



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 13:20 przez _MaRtyNiiiA_.

Cytat
renia77
a dla starszej zastanawiam sie nad pieskiem "Lapek" ze smyczą albo lalke barbie z koniem mam dylemat co jej kupić ?????

Ja mojej małej kupiłam tą Barbie z koniem,była promocja w Tesco-69zł:)
Na Mikołaja dostanie Roszpunkę od dziadków (tak sobie zażyczyła),ja mam dla niej tą Barbie i zastanawiam się jeszcze nad takim dużym domkiem dla lalek:)

Cytat
asiunia_1989
MI SIE STRASZNIE SPODOBAL TEN PIESEK " PIESEK INTERAKTYWNY FURREAL " CÓRECZCE PEWNIE TEZ BY SIE SPODOBAL LUBI ZWIERZATKA ALE CENA JEST STRASZANA NIESTETY MOZE KTÓRAS Z PAŃ MA NS SPRZEDAZ :)


Zakupiłaś go może? my właśnie też zastanawiamy się nad tym pieskiem bo Liwia zażyczyła sobie kota i psa no i na mikołaja dostanie kotka lulu z tej samej serii fur real hasbro (te zabawki warte są tej ceny) no i na gwiazdkę chcieliśmy własnie kupić jej tego psa ale ciekawa jestem opini na jego temat bo w necie zdania są podzielone....

dziewczyny,
widziałyscie moze gdzies w dobrej cenie ja poki co :
smyk 299 zł
skrzat 259 zł
allegro 198 zł

moze gdzies widzialyscie taniej ? kupilabym z all ale troche sie boje ze jak cos sie zepsuje to gdzie ja z tym pojde :(

zdjecie cos mi sie niechce załadować wiec podam link :
http://allegro.pl/mattel-barbie-i-konik-tawny-new-reklama-tv-x2630-i2801713078.html





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 17:55 przez janetvip123.

My jak narazie mamy dla naszej małej Zamek Fisher Price seri Little People zamówiny w niemczech bo tutaj jest niestety jeszcze niedostepny

a od dziadków dostanie Quada Smoby
niewiem co jej jeszcze dokupić może Mate wodną albo lalke Dora na DObranoc bo ją sobie życzy

Cytat
Motylek09
Cytat
asiunia_1989
MI SIE STRASZNIE SPODOBAL TEN PIESEK " PIESEK INTERAKTYWNY FURREAL " CÓRECZCE PEWNIE TEZ BY SIE SPODOBAL LUBI ZWIERZATKA ALE CENA JEST STRASZANA NIESTETY MOZE KTÓRAS Z PAŃ MA NS SPRZEDAZ :)


Zakupiłaś go może? my właśnie też zastanawiamy się nad tym pieskiem bo Liwia zażyczyła sobie kota i psa no i na mikołaja dostanie kotka lulu z tej samej serii fur real hasbro (te zabawki warte są tej ceny) no i na gwiazdkę chcieliśmy własnie kupić jej tego psa ale ciekawa jestem opini na jego temat bo w necie zdania są podzielone....


My mamy tego pieska, jest super! Naprawdę wart swojej ceny.

U nas będzie ten psiak, bo od 29-go bedzie po 89 w Tesco, a ja mam jeszcze upust -10%



Lunka1984 a jak z jego mechanizmami ? czy naprawdę głośno chodzą przy poruszaniu się pieska? jaki jest w dotyku?

Cytat
Motylek09
Lunka1984 a jak z jego mechanizmami ? czy naprawdę głośno chodzą przy poruszaniu się pieska? jaki jest w dotyku?


Do cichych nie należy ale znowu wiadomo że będzie słychać jak się porusza (u nas łapa strzela bardzo jak się podnosi). Piesek ma bardzo mięciutkie futerko. Baterie w zastraszającym tempie się zużywają.

Cytat
Lunka1984
Cytat
Motylek09
Cytat
asiunia_1989
MI SIE STRASZNIE SPODOBAL TEN PIESEK " PIESEK INTERAKTYWNY FURREAL " CÓRECZCE PEWNIE TEZ BY SIE SPODOBAL LUBI ZWIERZATKA ALE CENA JEST STRASZANA NIESTETY MOZE KTÓRAS Z PAŃ MA NS SPRZEDAZ :)


Zakupiłaś go może? my właśnie też zastanawiamy się nad tym pieskiem bo Liwia zażyczyła sobie kota i psa no i na mikołaja dostanie kotka lulu z tej samej serii fur real hasbro (te zabawki warte są tej ceny) no i na gwiazdkę chcieliśmy własnie kupić jej tego psa ale ciekawa jestem opini na jego temat bo w necie zdania są podzielone....


My mamy tego pieska, jest super! Naprawdę wart swojej ceny.
ogladałam filmiki z udzałem tego pieska i faktycznie ten mechanizm jest dosc głosny
zrezygnowalismy z niego szukam teraz zestawu opiekunki , niania cos w tym stylu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-27 18:33 przez asiunia_1989.

Cytat
666kasja
U nas będzie ten psiak, bo od 29-go bedzie po 89 w Tesco, a ja mam jeszcze upust -10%
no my równiez czekamy na tego pieska z tesco fajna sprawa :)

Cytat
janetvip123
dziewczyny,
widziałyscie moze gdzies w dobrej cenie ja poki co :
smyk 299 zł
skrzat 259 zł
allegro 198 zł

moze gdzies widzialyscie taniej ? kupilabym z all ale troche sie boje ze jak cos sie zepsuje to gdzie ja z tym pojde :(

zdjecie cos mi sie niechce załadować wiec podam link :
http://allegro.pl/mattel-barbie-i-konik-tawny-new-reklama-tv-x2630-i2801713078.html

Ale co by Ci się miało zepsuć:)
Nie ma co przepłacać,ja większość zabawek kupuję na All,Smyk ma kosmiczne ceny.. Różnią się czasem o 100-150zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-29 05:55 przez Anastazja30.

następna dyskusja:

w ciaży na solarium?