Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->

i ja się wreszcie zdecydowałam :

i jeszcze mam pytanie do mam :) czy polecicie mi jakiś laptop odpowiedni dla dziewczynki ,dwulatki, najlepiej żeby na ekranie dużo migało:)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 19:11 przez jagodowa07.

a myslalam zetylko ja kupuje wczesniej ;p
wlasnie dzisiaj zakupilam juz 2 prezenty na gwiazdke dla corki (1 rok 9 miesiecy)
od teciowej(nie wiedziala co kupic)

Lalka Baby Born urodzinowa - w zestawie lalka, butelka, smoczek, lyzeczkam miseczka, pampersik, porcja kaszki i nocniczek

i od nas rodzicow - wielofunkcyjny wozek Hauck 7w1

a co kupi reszta rodziny nie mam pojecia

na mikolajki zapewne dostanie drewniane klocki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 19:16 przez MartynaZdr.

zweryfikowana
Posty: 1.153
Ostrzeżenia: 2/5

ja bym kupiła dziecku te klocki :D ale niestety nie mam ani chrześniaka, ani dziecka w odpowiednim wieku w rodzinie:( moja przyjaciółka podchwyciła pomysł i jej chrześnica jest zadowolona ;) można je dostać na stronie drewniaczek . peel


ja jeszcze nie wiem co kupić dla 5 letniego synka?? i czytam forum z pomysłami na prezent....

Ja mojemu 2 latkowi kupię interaktywną Myszkę Miki i jakieś ciuszki ;)



zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

dziewczyny jaka jest różnica między zhu-zhu pets i go-go pets?
chcę kupić Ysiowi takiego cudaka pod choinkę i nie wiem który lepszy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-13 22:11 przez alenka85.

witam mamy
ja też mam problem co kupić starszej prawie 5 letniej córce? i młodszej 15 m-cznej?

myślałam dla młodszej coś interaktywnego ale nie mam pomysłu co?

a starszej? może pomogłybyście w wyborze?

pozdrawiam

ja zakupilam malemu narazie tyle za 98 zl w churtowni zabawek poco mam przeplacac za markowe zabawki ktore kosztuja drogo skoro moge kupic tansze i wiecej







w nastepny miesiacu mu dokupie nastepne zabawki za 100 zl i bedzie miał mega duzy prezent za nieduza kase

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Cytat
alenka85
dziewczyny jaka jest różnica między zhu-zhu pets i go-go pets?
chcę kupić Ysiowi takiego cudaka pod choinkę i nie wiem który lepszy :)
alenka też się tym interesowałam bo chciałam kupić dla chrześnicy i w internecie przeczytałam,że go-go to jakaś podróbka.

Cytat
alenka85
dziewczyny jaka jest różnica między zhu-zhu pets i go-go pets?
chcę kupić Ysiowi takiego cudaka pod choinkę i nie wiem który lepszy :)
niczym to jego brat:)

A co myślicie o takiej farmie?
Farma mialaby byc dla mojej 18mscznej córeczki,ale nie wiem co kupić 3 letniej siostrzenicy. Problem w tym,że muszę wysłać do Angli,także muszę zwrócić uwagę na wagę:) i gabaryty,może jakis pomysł?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-15 12:19 przez aniolkassz.

zweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 4/5

Kochane co kupujecie swoim pociechom i ile mają lat? Ja mam problem Michaśka ma 3 lata i multum zabawek.. Najwięcej to kucyków pony(za którymi szaleje) i lalek barbie po mojej młodszej siostrze...I co ja mam jej kupić by to doceniła? Co prawda nie niszczy zabawek, ale chciałabym żeby było to coś ekstra bo to przecież święta. Jak sie jej zapytałam co chce dostać to byłam zaskoczona bo powiedziała, że "Jajko niespodziankę". I co tu począć?

Ja zaszalałam w tym roku i zamówiłam trampolinę z zabezpieczeniami taką 140cm średnicy,która spokojnie zmieści się w naszym domu, córka (2latka i 2 miesiące) co prawda dołożyła trochę zaskórniaków ze skarbonki,bo jest to kosztowny prezent ale wiem ,że radości będzie co nie miara, bo jak tylko jedzie do kuzyna,który ma trampolinę to krzyczy z radości i pierwsze co robi jak przyjeżdżamy to wskakuje na trampolinę :)

Fajnym prezentem jest książka ,gdzie bohaterem jest własne dziecko, jest na 1 stronie jego zdjęcie oraz dedykacja. Ja osobiście zamówiłam taką dla podopiecznego, pamiątka na lata, opowieść ładna i błysk w oku,że to o nim jest książeczka :)

A może najlepszym rozwiązaniem będzie zabranie dziecka do sklepu i niech sama wybierze to o czym marzy :)

Moja córka po zapytaniu "co chciałabyś od św.Mikołaja" odpowiedziała "komputerek " powiedziałam,że już ma anona odpowiedziała "ale prawdziwy" hehe .. zdecydowaliśmy,że kupimy trampolinę, bo w głębi o tym marzy :)

zweryfikowana
Posty: 243
Ostrzeżenia: 4/5

No ładnie ile dałaś za trampolinę? no mojej córki do komputera nie ciągnie;p na szczęście;p

Witam dziweczyny :) moja chrześnica ma 4,5 roku. Ma starsze rodzeństwo ok 20stki. Jest tak rozpieszczona, że głowa mała... Mała rządzi całą rodzinką, eh masakra. Obsługa zwykłego komputera to dla niej nie problem, trampoline na podwórku ma.Zawsze mam problem co kupić, bo jak patrze na zabawki to widzę, że ona to już ma i ciężko ją czymś zainteresować na dłużej. Z tego co odczuwam, to rzadko doceniają jak coś dostaną, obojętnie co by to było.

następna dyskusja:

w ciaży na solarium?