Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

witam serdecznie myslałyscie juz co kupic na okazje grudniowe swoim pociechą? a moze macie ciekawe pomysly co sprawic dla dwulatka bogłownie u mnie sa to drogie prezenty ktore glownie po kilku zabawach laduje gdzies i tak leża:P
corke 5 letnia mam z głowy ale synek zostal


<moderacja> drobna korekta tytułu



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 17:48 przez moderator.

Ja już mam wszystkie kupione :) Dlaczego ??? Bo mam do obdarowania oprócz własncórek jeszcze dzieci w rodzinie do tego w jednym okresie: mikołaj, gwiazdka, moje córki i bratanek w tym czasie mają też urodziny :) tak więc koszty sobie rozłożyłam i zaczęłam kupować już od sierpnia powoli, powoli dzięki czemu ominie mnie zakupowa gorączka prezentowa :) a i koszty rozłożyły się na kilka miesięcy :)
Co do synka niestety nie pomogę :(

Mysle, mysle intensywnie :)
Córka 7 lat dostanie deskorolke, co dalej nie wiem, tez szukam inspiracji.

a ze mnie się śmieją moje przyjaciółki że już robie pierwsze zakupy świąteczna, a tu widzę że nie jestem sama :) ja jestem fanką robie zakupów dużo wcześniej. jak dla mnie to spora oszczędność nerwów i pieniędzy :) spokojnie mogę się zastanowić co jest potrzebne moim dzieciom i na co stać mnie w stosunku do chrześniaczki i przyszlego chrześnika moje męża( co prawda z mamą chrześniaków nie mam problemów bo to moja najbliższa przyjaciółka i ona poprostu podsyła mi liste zachcianek :))...takie wcześniejsze planowanie pozwala rozłożyc mi wydatki,a nie potem w połowie grudnia nie dość że czas goni to i jeszcze finanse :)
także całym sercem jestem za zwolenniczkami zakupów światecznych w okresie jesiennym :D

Witajcie, Ja sie pomału zastanawiamale też brak pomysłów a do obdarowania mamy 2 chłopców i 3 dziewczynki także nie mało :( . Dla córci myślałąm o klockach z MORPHUN bo są super, mozna wszystko ułozyc każde zwierzątko ale cena powalająca bo 180zł z wysyłką :(. Synkowi autko z wadera to do 150kg będzie miał dopiero roczek także pasuej (30 listopada roczek)

my mieliśmy kupic domek dla lalek ale taki jaki chcielibyśmy dla córy jest po prostu za drogi bo kosztuje 600zł wiec tata zrobi sam a ze jest zdolniacha to na pewno wyjdzie super :) taki o...




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-19 18:25 przez PastwaLosu.

PastwaLosu no no super domek rewelka :P no ja tez duzo wczesniej mysle o prezentach córka 5 lat otrzyma zestaw Littles Pets Shop (chyba tak to sie pisze -mało ważne chyba) domek karoce oraz przychodnie i ok 30 zwierzatek w zestawie udało mi sie odkupic to w orginale bardzo tanio a synek niecale dwa latka nie mam pomysłu myslałam nad ta gadająca cieżarowka CHUCKA cena tez powalajaca bo od 149zl sie zaczynaja no i zostaje mi 3 letni chrzesniak :P co roku obiecuje sobie ze nie bede kupowac drogich prezentow bo starsza chwile sie pobawi i na tym koniec w tamtym roku dostała chomiku zu zu pets zestaw (wystawiony oczywiscie na sprzedaz) brak zainteresownia a sama chciala z reklam widziala synek z racji ze nie mial roku dostał gawędziarke z FP I BAWI SIE do dzisiaj dlatego mysle ze nie warto czasem inwestowac duzo bo tansze zabawki bardziej ciesza moja córcia gdy ja pytam co chce od mikołaja mowi BAŃKI zwykle mydlane bo je uwielbia haha
a powiedzcie sadzicie ze zabawki na okazje swiateczne to tylko nowe musza byc czy odkupione w dobrym stanie tez byscie zakupiły



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-19 19:16 przez PEPUSZEK.

u nas również rozmyślanie nad prezentami troszkę dzieciaczków w rodzinie jest więc z reguły wcześniej każdy pyta co kupić, a żeby nie rozpieścić za bardzo bączków ustalony jest też limit na cene:D choć nie powiem my w tym roku mamy nie mały dylemat co sprawić naszej pannie ale jednym z prezentów będzie mata wodna do malowania... chętnie poczyczytam co wy kupiły byście dla 2,5 letniej dziewczynki

Tydzień temu kupiłam Córce już prezenty na mikołaja w następnym miesiącu kupię gwiazdkowe i problem z głowy :)
Co roku kupuję wcześniej prezenty :)

moja córka w tym wieku 2,5 oczywiscie uwielbiala zabawy ciastolina i puzlle byla w tym naprawde dobra wiec do dzisiaj w to inwestujemy bo wiem ze jej sie nie nudzi to ale to naprawde zalezy od dziecka poniewaz juz moj 3 letni chrzesniak nie ma pojecia co robic z puzlami czy ciastolina

U nas w rodzinie w tym roku ustaliliśmy że zabawki na prezenty mogą być używane oczywiście w bdb stanie :) dlaczego ??? bo każdy korzysta z allegro czy innych podobnych portali :) Stwierdziliśmy że w niższej cenie możemy kupić coś naprawdę fajnego lepsze to niż tona tanich badziewi :) oczywiście nowe pewnie też będą ale używane także. Mnie np. udało się w sierpniu kupić domek dla barbie z pełnym wyposażeniem 5 pokoi, używany ale w bdb stanie i zapłaciłam już z przesyłką 80zł :) Tak więc gwiazdka spełni marzenie mojej starszej córeczki :)

Cytat
Anika110
U nas w rodzinie w tym roku ustaliliśmy że zabawki na prezenty mogą być używane oczywiście w bdb stanie :) dlaczego ??? bo każdy korzysta z allegro czy innych podobnych portali :) Stwierdziliśmy że w niższej cenie możemy kupić coś naprawdę fajnego lepsze to niż tona tanich badziewi :) oczywiście nowe pewnie też będą ale używane także. Mnie np. udało się w sierpniu kupić domek dla barbie z pełnym wyposażeniem 5 pokoi, używany ale w bdb stanie i zapłaciłam już z przesyłką 80zł :) Tak więc gwiazdka spełni marzenie mojej starszej córeczki :)


tak tak ja tez jestem za tym by odkupic dlatego w tym roku jak wspomnialam odkupilam zestaw pets shopow tylko kilka rzeczy w tym bylo nowych reszta uzywanych ale jesli sie ładnie zapakuje dziecko i tak nie ma pojecia ile sie za to dalo a tym bardziej ciezko bedzie rozpoznac czy to uzywane jesli zabawka w dobrym stanie

Ba!
Łajbek


Warsztat Mańka



Gra Angry Birds




i się pytam skąd "Mikołaj" ma na to wszytsko znależć fundusze ?!??!! ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-19 19:49 przez Frida_a.

PastwaLosu od razu skopiowałam sobie domek :) cudny i też pomyślę o tym ,żeby tata zrobił naszej córci ,ale już nie na święta.Sama bym się takim pobawiła chętnie :)) U nas są tylko dwie dziewczynki w rodzinie - moja córa i siostrzenica , w tym roku dostaną tablice na kredę i jakieś drobiazgi.Widziałam tablice u nas w sklepie po 45 zł chyba więc złożymy się we 3 z siostrą i mamą i prezenty będą po 30 zł ,ale napewno trafione bo moja córeczka dziadkom wymalowała całą sypialnie całe 3 ściany ... a póżniej w nowo pomalowanym swoim pokoiku :) Drugim dziadkom dopiero wymyślę prezent ,jeszcze nie mam pojęcia co mogłaby jeszcze dostać.Prezenty kupimy wcześniej oczywiście , w tym miesiącu.Pamiętam jak w tamtym roku zamawiałyśmy z all to ceny były przyzwoite w pażdzierniku ale już na początku grudnia podwyżka o 20-30 zł na tym samym produkcie :)

MI SIE STRASZNIE SPODOBAL TEN PIESEK " PIESEK INTERAKTYWNY FURREAL " CÓRECZCE PEWNIE TEZ BY SIE SPODOBAL LUBI ZWIERZATKA ALE CENA JEST STRASZANA NIESTETY MOZE KTÓRAS Z PAŃ MA NS SPRZEDAZ :)



następna dyskusja:

w ciaży na solarium?