Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

nie wiecie może jak się skończyła ta sprawa? ten mały bardzo przypomina chłopca, którego znaleziono martwego w stawie pod Cieszynem. od ponad pół roku nie udało się go zidentyfikować i ustalić kto go zabił. Są tu jakieś dziewczyny z okolic Cieszyna? co wy o tym myślicie?
nikt nie pomoże? chciałam napisać do założycielki wątku, ale ona ostatnio logowała się w lutym, więc to nie ma sensu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-26 16:25 przez niewywrotna.

zweryfikowana
Posty: 1.037
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo przykre :(

Cytat
Konto usunięte
coś niechcesz mówic a to znak oszutwa
czy we wszystkim musicie doszukiwać się podstępu???nawet w tak poważnej sprawie???może dziewczyna nie ma ochoty publicznie się uzewnętrzniać a pomaga poprostu z potrzeby serca:)a po drugie istotą sprawy nie jest kto to jest dla tej matki tylko fakt,że próbuje pomóc a nam nie musi się tłumaczyć dlaczego:)

Bardzo smutna sprawa..Nie widziałam..,ale jak bym tylko widziała..

Czytałam dziś o tej małej kruszynie i się popłakałam , bo mam dwóch synów. Jestem ciekawa czy sprawa się jakoś wyjaśniła i czy maluch się odezwał.... pozdrawiam i trzymam kciuki za mamę......

witam. tez jestem bardzo ciekawa co i jak z ta sprawa. ja az sie poplakalam jak to czytalam bo mam 2 coreczki i jak by mi ktos takie swinstwo(malo powiedziane) zrobil to chyba bym ... oj szkoda slow na takich. bardzo wspolczuje kobiecie i dzieciom:(

Cytat
Konto usunięte
coś niechcesz mówic a to znak oszutwa
mówią o tym w telewizji to nie jest oszustwo

zweryfikowana
Posty: 239
Ostrzeżenia: 1/5

SZUKAM PRACY JAKO NIANIA. MAM DOSWIADCZENIE
ZABRZE I OKOLICE

następna dyskusja:

Jak rozmawiać z nastolatką , aby słuchała