Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

9 minut temu

najtańsza apteka

29 minut temu

rozwód

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Wierze z całego serca że znajda w koncu tego łobuza, najgorsza jest ludzka niemoc, bezsilnosc:(:( ale masz rację czym sprawa będzie bardziej nagłosniona tym wieksze szanse na złapania gnojka jesteśmy z rożnym krańcow wiec trzeba mieć oczy szeroko otwarte...łaczę się w bólu z matką maluszka:(

Wlasnie taki ktoś to nie człowiek, a cóż dopiero nazwać go ojcem,jak tylko go złąpią nigdy już nie powinien wyjśc z kryminału!!

widziałam chyyba coś w telewizji na ten temat ..;( nie chciała bym być na miejsscu tej matki :(

emilia89-weź się rozbierz i i pobiegaj na około domu jej komentarze już mnie dobijają ;/

Jejj to straszne! ...
Oby wszystko skończyło się dobrze!...

<emilia89> co Ty w ogole wypisujesz!?...

Czy wszystkie możliwe instytucje zajmujace sie takimi sprawami zostały uruchomione?może ktoś poda jesli zna takowe to matka napewno z nich skorzysta.

kurcze ja tak dawno o tym w tv słyszałam .

i nadal go nie odzyskała ;( ?

mam tylko nadzieję,że skoro ten Michel jest z ojcem to przynajmniej troszczy się o syna !!

daj Boże oby tak było....

hmm...boże czy wy o wszystko musiscie się klócić? Wracając do tematu..wiadomo może w jakiej części Polski mógł pojawić się ojciec? gdzie miał jakąś rodzinę? Nie znam tej sprawy, ale myślę że tak łatwioej rozpocząć szukanie..bo raczej wątpie by któraś z nas natknęła się na nich na ulicy...niestety:( strasznie mi przykro i mam nadzieje że faceta znajdą i że..no powiedzmy zapłaci za to;/

to jest straszne jak tak wogule mozna.... ludzie so naprawde wredni chyba nie wiedza co to jest milosc matki do synka i wogule jakiegos dziecka. widzac tu kolezanka sie udziela emilia ktora pewnie nie ma pojecia oco chodzi bo to dalej dzieciak i we wszystkich widzi kryminalistow. ja nic nie wiem mieszkam za granica w angli ale tak slyszalam w telewzji o uprowadzonych dzieciach. (mam polska telewizjie) bardzo wspolczuje mamie michela sama nie wiem co bym zrobila gdyby moje dziecko zaginelo.... ludzie z roznuch stron probuja pomuc.... ja rowniez bardzo chetnie jednakze nie sadze zeby byl gdzies w angli... bardzo mi przykro..... wspolczuje z calego serca ♥

Cytat
MONIKA1985
Pewnie zaraz zostanę zjechana po tym co zaraz tu napiszę. Bardzo współczuję tej Pani, że straciła dziecko. Uważam jednak że w takich sytuacjach jak ta po części winę ponoszą również matki. Idą do sądu walczą o to aby ojciec nie widywał się z dzieckiem, albo widywał np: raz w tygodniu przez 4 godziny. Matka nie ma prawa zabraniać spotykać się ojca z dzieckiem.

PS: Mam nadzieję że chłopiec się odnajdzie.

Moniko, on miał wtedy tygodniowe widzenie z Michelkiem i wtedy go uprowadził. To nie jest zabronienie widywania. Niedawno, po nagraniu programu Sprawa dla Reportera próbował uprowadzić drugiego syna, Maksyma. Nie udało się, gdyż wtedy matka była w pobliżu! Jestem znajomą pani Małgorzaty, matki Michela. Zapraszam na www.michel-kiepas.lua.pl , to nie żadne oszustwo!

Cytat
Kasiiulla
Cytat
MONIKA1985
Pewnie zaraz zostanę zjechana po tym co zaraz tu napiszę. Bardzo współczuję tej Pani, że straciła dziecko. Uważam jednak że w takich sytuacjach jak ta po części winę ponoszą również matki. Idą do sądu walczą o to aby ojciec nie widywał się z dzieckiem, albo widywał np: raz w tygodniu przez 4 godziny. Matka nie ma prawa zabraniać spotykać się ojca z dzieckiem.

PS: Mam nadzieję że chłopiec się odnajdzie.

Moniko, on miał wtedy tygodniowe widzenie z Michelkiem i wtedy go uprowadził. To nie jest zabronienie widywania. Niedawno, po nagraniu programu Sprawa dla Reportera próbował uprowadzić drugiego syna, Maksyma. Nie udało się, gdyż wtedy matka była w pobliżu! Jestem znajomą pani Małgorzaty, matki Michela. Zapraszam na www.michel-kiepas.lua.pl , to nie żadne oszustwo!

Tak, to ŻADNE OSZUSTWO! Maksyma próbował uprowadzić 2 razy. W wyszukiwarce na Naszej Klasie wystarczy wpisać Michel Kiepas i Małgorzata i odrazu wyświetli się profil matki. Prosimy o przekazywanie strony www.michel-kiepas.lua.pl dalej!

widzialam to na nk, youtube i w tv ..

następna dyskusja:

Rozwód czy kłótnie