Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Cytat
emilia89
tak i co na tym będziesz ty, wiesz nie wiem jak wyglądasz u nie mowie ze jestes oszutka mówie ogólnie, a nie widzialam w tel. żeby ktos zaginał, zaginąl ale to było bardzo dawno temu



to po jaką cholere dalej ciągniesz swoją wypowiedź ?nie ufasz jesz przejdź na inny wątek!

Cytat
emilia89
ja bardzo kochma dzieci i wsólczuje ten pani ale skoro nie umiecie czytac moich wypowiedzi to juz nie moja wina


weź porób trochę na drutach zima nie daleko bo tu jesteś jakby zbędna,jak będziesz miała dzieci zrozumiesz ,a teraz pa!

Cytat
aguska24
Również mam synka i jest całym moim światem,i nie wiem co bym zrobiła jak krzywda by mu się stała,założyłam ten watek bo Gosia to mojej koleżanki siostra i nie tylko dlatego ale wiem jak cierpi....serce mi się kraja dlatego pomyślałam ze tutaj mogła bym to nagłośnić,dziękuje Wszystkim z całego serca za bardzo miłe wsparcie i za te nie miłe również,bo każdy ma prawo głosu........


Bardzo dobrze ze go założyłaś kazda pomoc jest dobra,ja na miejscu matki bym zwariowała ona pewnie też traci zmysły,kurcze wpsóczuję to mało jakbym coś wiedziała to oczywiście dam znać musi sie znaleźć przecież chodzi do sklepu banku czy lekarza...

poplakalam sie az ;( jak tu pomoc jejku ja bym była bezsilna...to jak wyrwanie komus serca.. jak ciezko odnaleźć 2 osoby jak tu na swiecie 6 milionow ludzi:(

jak by ojciec porwal moje dziecko, to by nie zdożył sie wyrobić, jeżeli nie zrozumieliście co napisałam okulista ma otwarte drzwi więc ruszyć sie mozna, ktoś napisał o 23 że mam isadc sie przejś ja o tej porze juz spie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Miejmy nadzieję że dziecku nic nie będzie i wreszcie wróci do mamy.

Cytat
Kr0kuSeQ
poplakalam sie az ;( jak tu pomoc jejku ja bym była bezsilna...to jak wyrwanie komus serca.. jak ciezko odnaleźć 2 osoby jak tu na swiecie 6 milionow ludzi:(

6 miliardów....Życzę, żeby chłopczyk się odnalazł.To, co musi teraz przeżywać matka przechodzi ludzkie pojęcie...Współczuję i obiecuję odezwać się jeśli tylko będę coś wiedziała.

Cytat
emilia89
jak by ojciec porwal moje dziecko, to by nie zdożył sie wyrobić, jeżeli nie zrozumieliście co napisałam okulista ma otwarte drzwi więc ruszyć sie mozna, ktoś napisał o 23 że mam isadc sie przejś ja o tej porze juz spie
A może tak troszkę po polsku zaczniesz pisać??albo lepiej nie wypowiadaj się w ogóle bo piszesz bez sensu,będę wdzięczna pozdrawiam.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

DZIEWCZYNY NIE ZWRACAJCIE JUŻ UWAGI NA POSTY EMILIA89

Cytat
emilia89
ja bardzo kochma dzieci i wsólczuje ten pani ale skoro nie umiecie czytac moich wypowiedzi to juz nie moja wina

jakbyś pisała po polsku to bym umiała czytać, zanim umieścisz komentarz na forum przeczytaj go 10 razy

Współczuję, pomodlę się za tą rodzinę, mam nadzieje że chłopczyk wróci do mamusi:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-06 21:15 przez mka18.

Bez sensu cała ta paplanina o oszustwie. Jeżeli któraś chce o tym pisać niech się najpierw grubo namyśli o czym tak w ogóle pisze. Niestety nie mogę pomóc sprawie, ale twarz Michałka nie jest przeciętna. Rzuca się w oczy, szkoda, że ojciec nie jest bardziej rzucający się w oczy.

Ja na terenie Wloch mieszkam ,bede miec na uwadze tego typa ...

następna dyskusja:

jak uspokoić dziecko ??