Obecnie rozmawiamy o:

odzież robocza online

gorący temat

Dom czy mieszkanie

11 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

- Błagam, pomóżcie mi odzyskać Michelka. Tak bardzo za nim tęsknię... - szlocha zrozpaczona Małgorzata Kiepas (30 l.) z Nowogardu (Zachodniopomorskie). Swojego 2,5-letniego synka nie widziała już od sierpnia. Dziecko zabrał jej mąż, który ukrywa się przed policją.Trzy lata temu Małgorzata Kiepas zamieszkała z mężem Rafałem i swoją córeczką z pierwszego małżeństwa w Niemczech. Sielanka nie trwała długo. Kiedy przyszedł na świat ich synek Michel, Rafał z czarującego mężczyzny zmienił się w potwora. - Zaczęło się od tego, że przestał akceptować moją córeczkę Patrycję, która miała wtedy pięć lat. Zażądał wręcz, bym oddała ją poprzedniemu mężowi. Mało tego! Pilnował, by Patrycja nie zbliżała się do Michelka, bo nie są prawdziwym rodzeństwem - opowiada zbolała kobieta.

Mąż zaczął regularnie znęcać się nad Małgorzatą i jej córeczką. Raz Małgorzata zemdlała od uderzenia w kark. Patrycję zabrali w końcu do Polski dziadkowie.

- Potem mąż powiedział, że mogę spierd.... do Polski. Ale bez Michela! - głos Małgorzaty łamie się. Spakowała półtorarocznego Michela i sześcioletnią Patrycję. Uciekła do Polski, choć znów była w ciąży. Razem z dziećmi znalazła schronienie w ośrodku dla ofiar przemocy.

Rafał Kiepas w Niemczech założył sprawę o władzę rodzicielską nad Michelem. Niemiecki sąd postanowił, że do czasu wyjaśnienia sprawy chłopiec ma przebywać przez 3 tygodnie z matką, a z ojcem - tydzień.

W sierpniu Rafał wziął syna, by spędzić z nim tydzień - i zniknął. Małgorzacie zawalił się świat. - Mąż nie stawia się na kolejne rozprawy, a o postanowieniu sądu powiedział, że ma je gdzieś, bo dziecka i tak nie odda - mówi zrozpaczona pani Małgorzata.

- Wiemy, że pani Kiepas jest w rozpaczy. Robimy wszystko, by jej pomóc. Uczestniczymy w rozprawach, rozmawiamy z sędzią, informujemy, że pan Kiepas utrudnia postępowanie, że się ukrywa. Nie mamy jednak mocy sprawczej, sądy są niezawisłe - wyjaśnia nam konsul z Monachium Marek Meyer.

Dzięki staraniom konsula doszło jednak do krótkiego spotkania zrozpaczonej matki z Michelkiem w domu rodziców ojca. - Płakałam po nim całą noc i powiedziałam sobie, że nie odpuszczę, pójdę nawet do Strasburga, ale odzyskam synka! - rozpacza Małgorzata Kiepas.

- Wydaliśmy zarządzenie o poszukiwaniu męża pani Małgorzaty na terenie całej Polski - mówi prokurator z Goleniowa Adam Gołuch. - Jeśli mężczyzna jest w Polsce z dzieckiem, nie wydostanie się poza nasz kraj - dodaje.

Małgorzata podejrzewa, że mąż z synkiem ukrywa się na terenie Polski. - W Niemczech Rafała ściga urząd skarbowy za oszustwa podatkowe. Ma on też na pieńku z policją za sprzedaż podrabianych monet i przedmiotów ozdobionych hitlerowską swastyką. Proszę Boga o siłę, by iść dalej. Przyrzekam, że poruszę niebo i ziemię, by mieć przy sobie ukochanego synka! - płacze kobieta.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-05 22:03 przez moderator.

Bardzo bym prosiła o pomoc jeżeli ktoś coś wie na ten temat.Była bym wdzięczna.

a masz cos z tym związane

a co, bo jezeli ktos ma pomoc powinien wiedziec bo oszustwa są na każdym kroku

jeśli będę coś wiedziała - oczywiście pomogę !

Cytat
emilia89
a co, bo jezeli ktos ma pomoc powinien wiedziec bo oszustwa są na każdym kroku
myślisz że ja oszukuje?? i wstawiłam sobie tak watek z nudów,to się kochana bardzo,ale to bardzo pomyliłaś...jeżeli chcesz dowodów to zapraszam obejrzeć filmik i na profil nk matki zaginionego aniołeczka.

To żadne oszustwo, widziałam ostatnio p. Kiepas w TV. Zrozpaczona matka chce odzyskać dziecko a sk*** kpi sobie z postanowień sądów.

coś niechcesz mówic a to znak oszutwa

A nie masz dokładnego zdjęcia tego ... nazwijmy go Ojcem? dziecka cięzko szukać, maluchy są bardzo podobne do siebie ;/ faceta łatwiej zauważyć..

Cytat
MoNutka
A nie masz dokładnego zdjęcia tego ... nazwijmy go Ojcem? dziecka cięzko szukać, maluchy są bardzo podobne do siebie ;/ faceta łatwiej zauważyć..
No właśnie?

tak i co na tym będziesz ty, wiesz nie wiem jak wyglądasz u nie mowie ze jestes oszutka mówie ogólnie, a nie widzialam w tel. żeby ktos zaginał, zaginąl ale to było bardzo dawno temu

Matko już jakaś kłótnia się szykuje. Nie sądzę, aby to było jakieś oszustwo, bardzo bym chciała pomóc w tej sprawie

moim zdaniem tu nie ma jak oszukac... bo niby w czym??? tu tylko da sie pomoc!!!

Cytat
emilia89
tak i co na tym będziesz ty, wiesz nie wiem jak wyglądasz u nie mowie ze jestes oszutka mówie ogólnie, a nie widzialam w tel. żeby ktos zaginał, zaginąl ale to było bardzo dawno temu

Jesli już to TV Kochanie :-/

I znowu- jest poważny wątek, weszła sobie panna emilia89 i usiłuje podburzać. Nudzi Ci się????? To idź na spacer. Dotlenisz się to odechce Ci się ZNOWU awantur;-/

następna dyskusja:

jak uspokoić dziecko ??