Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:02:39

Cytat
diabelkova
a to smutne. a z którym facetem?
Z Twoim. -.-

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:08:17

NIE MAM!

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:10:49

Cytat
diabelkova
NIE MAM!
Się nie dziwię.

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:13:47

przynajmniej nie mam teraz takiego problemy jak ty! a przecież ta twoja antykoncepcja była taka niezawodna i zawsze się śmiałaś i dziwiłaś: JAK TO W TYM WIEKU MOŻNA ZAJŚĆ W CIĄŻĘ. i byłaś pewna, że ci się to nie zdarzy. a tu proszę ;d

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:17:14

Po pierwsze: dziecko to nie problem.
Po drugie: nie zawiodła antykoncepcja tylko jej nie było.
Po trzecie: 21 lat to normalny wiek.
Po czwarte: masz kompleksy.

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:21:47

wiecie co czasami jak czytam wasze posty to szlag mnie trafia normalnie... niektóre wypowiedzi to masakra , ludzie złoci co sie w dzisiejszych czasach dzieje , kiedyś za czasów mojej i wszej babci nie było aborcji i rodziło się po 5cioro i więcej dzieci i była bieda że aż piszczało i dali ludzie radę aby wychować dzieci , a czasem było co rok to prorok i się żyło teraz są takie czasy że sie "wpadnie " i już koniec świata...trzeba było trochę uważać , takie igranie z losem i matką naturą to głupota , też miałam 18 lat i zaszłam w ciąże i nie miałam pracy bo dopiero co szkołe skończyłam i nie pisałam na forum co mam robić bo wiedziałam że trzeba mieć głowe na karku i poniesc konsekwencje niezabezpieczania się podczas seksu.... myślisz że jak miesiac dwa czy pół roku jedziecie bez zabezpieczenia to nie zajdziesz wg w ciąże? po co jest antykoncepcja?wczoraj oglądałam filmik z aborcji i płakałam niemożliwie jak tak mozna , zabić żyjącą istote w nas , sama jestem w 28tygodniu ciąży z drugim dzieciaczkiem i nie umiem pojąć jak tak mozna bestialsko zabić płód , dziecko ?? dla mnie aborja to to samo co zabicie dziecka które już jest na świecie....

czas : 2:24 coś niesamowitego




aborto



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-29 20:31 przez edusia_88.

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:21:49

Cytat
Antalisa
Mnie sie nóz sam w kieszeni otwiera jak czytam takie posty ale w obawie o ostrzezenia za niecenzuralne slowa jakie same cisna sie na usta ( a raczej pod palce w tym wypadku ) napisze tak:

JAK NIE UWAZAŁAŚ JAK ROBISZ TO TERAZ RÓB JAK UWAZASZ


P.S.Na trzezwo patrzac wyglada mi to na prowo bo nie chce mi sie wierzyc ze sa tacy ludzie.

PODPISUJĘ SIĘ RĘKOMA I NOGAMI. Bardzo dobrze powiedziane, lepiej bym tego nie ujęła

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:24:13

Cytat
andzia00155
Tabletki wczesnoporonne to nie aborcja? No przepraszam bardzo ale to tak samo zabija się płód mimo że lekarz tego nie robi. Inaczej to brzmi ale to jest to samo.

Póżniej będziesz żałować jak usuniesz, każdy się martwi że nie da sobie rady ale zawsze jakoś to jest. Po 15 lat dziewczyny mają dzieci i sobie radzą więc i Wy dacie radę!!

jaki płód w 2 dniu?
Cytat
mtg91
Po pierwsze: dziecko to nie problem.
Po drugie: nie zawiodła antykoncepcja tylko jej nie było.
Po trzecie: 21 lat to normalny wiek.
Po czwarte: masz kompleksy.

dodaj, że zazdrościmy, bo nie dopełniłaś szafowego kanonu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-29 20:25 przez 7medeis.

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:27:37

edusia_88 - zawsze się zabezpieczaliśmy oprócz tego jednego razu, od ponad 3 lat.
7medeis - jaki 2 dzień? To jest 4 tydzień bodajże.

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:29:57

Cytat
mtg91
edusia_88 - zawsze się zabezpieczaliśmy oprócz tego jednego razu, od ponad 3 lat.
7medeis - jaki 2 dzień? To jest 4 tydzień bodajże.

to nie rozumiem po co dyskusja o tabletce do 72 h :]

po pasach też można popindalać na czerwonym 100 razy a samochód zaparkuje w pupie dopiero przy 101.

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:30:31

Jesli nie chcesz go wychować to oddaj go, bo inni czekaja na taki cud a nie moga go miec.

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:36:03

Cytat
7medeis
Cytat
mtg91
edusia_88 - zawsze się zabezpieczaliśmy oprócz tego jednego razu, od ponad 3 lat.
7medeis - jaki 2 dzień? To jest 4 tydzień bodajże.

to nie rozumiem po co dyskusja o tabletce do 72 h :]

po pasach też można popindalać na czerwonym 100 razy a samochód zaparkuje w pupie dopiero przy 101.
Ja nie mówię o tabletkach 72 h po tylko o tabletkach wczesnoporonnych, które można brać do 9 tyg.

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:36:30

Cytat
mtg91
Każdy to odbiera inaczej. Może i bym się bardziej cieszyła albo w ogóle cieszyła gdybym wiedziała, że mam pełną akceptację i wsparcie rodziców. Ale na razie jestem na ich utrzymaniu a dziecko to też dodatkowy wydatek. No i gdybym sama pracowała to też by było inaczej. Dlatego też liczę, że po tej pracy za granicą przynajmniej te 10 tys. odłożymy na wyprawkę... Ale i tak martwię się okropnie.

zawsze dziwi mnie ryk nad wylanym mlekiem. albo sie zabezpieczaj, albo nie marudz jak wpadniesz. bo raczej sie wie (?) jakie konsekwencje niesie za soba fizyczna milosc. a co robic. sama wiesz najlepiej.

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 20:47:30

Nie chcę Ci tu prawić kazania moralnego, bo zrobisz jak uważasz. Powiem Ci jedno: dziecko odchowasz, studia wznowisz, kiedy pójdzie do przedszkola bądź wcześniej do żłobka. Jeżeli masz porządnych rodziców i chłopaka to pomogą Ci i już. Po aborcji mogą Cię dopaść wyrzuty sumienia- pytanie czy będziesz potrafiła z nimi żyć.

Ciąża - co robić? :(

29 maj 2012 - 21:07:11

Cytat
mtg91
Po pierwsze: dziecko to nie problem.
Po drugie: nie zawiodła antykoncepcja tylko jej nie było.
Po trzecie: 21 lat to normalny wiek.
Po czwarte: masz kompleksy.

nie problem? to skad ten watek.



Cytat
mtg91
Cytat
7medeis
Cytat
mtg91
edusia_88 - zawsze się zabezpieczaliśmy oprócz tego jednego razu, od ponad 3 lat.
7medeis - jaki 2 dzień? To jest 4 tydzień bodajże.

to nie rozumiem po co dyskusja o tabletce do 72 h :]

po pasach też można popindalać na czerwonym 100 razy a samochód zaparkuje w pupie dopiero przy 101.
Ja nie mówię o tabletkach 72 h po tylko o tabletkach wczesnoporonnych, które można brać do 9 tyg.


troche mi wygladasz na taka do przodu. wez tabletke, poronisz i zyj dalej.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-29 21:09 przez henesi.

następna dyskusja:

Komunia a dziecko męża