Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 18:57:59

Dziękuję za porady i słowa wsparcia i otuchy a wszystkim panienkom jeżdżącym po mnie i rzucającym jadem życzę wszystkiego najgorszego w życiu. Oby ktoś dla was był taki chamski jak wy teraz dla innych.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-01 20:37 przez mtg91.

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:02:21

Mnie sie nóz sam w kieszeni otwiera jak czytam takie posty ale w obawie o ostrzezenia za niecenzuralne slowa jakie same cisna sie na usta ( a raczej pod palce w tym wypadku ) napisze tak:

JAK NIE UWAZAŁAŚ JAK ROBISZ TO TERAZ RÓB JAK UWAZASZ


P.S.Na trzezwo patrzac wyglada mi to na prowo bo nie chce mi sie wierzyc ze sa tacy ludzie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-28 19:03 przez Antalisa.

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:02:26

no tak tabletki wczesnoporonne to nie aborcja...( dla tych mniej inteligentnych to jest IRONIA )
no coz nie jestes juz dzieckiem sama mam 22 lata i 2,5 letniego synka. nawet przez chwile nie pomyslalam zeby usunac ciaze jak sie o niej dowiedzialam a bylam mlodsza od ciebie o 2 lata! jak jestes na tyle dorosla zeby uprawiac sex to teraz badz zeby urodzic i wychowac dziecko.. jak urodzisz bedziesz zalowala ze moglas wogole pomyslec nad tymi tabletkami maly czlowiek ktoremu daliscie zycie to nie tragedia tylko szczescie.. zastanow sie dobrze nim popelnisz glupote...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-28 19:12 przez monika171189.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:02:55

Nieplanowana ciąża to zazwyczaj szok ale dasz radę.Na początek może porozmawiaj z chłopakiem a potem razem idżcie z tą wiadomością do twoich rodziców



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-28 19:03 przez monia_25.

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:03:10

Nie wiem co się spodziewasz usłyszeć. Chcesz uspokoić sumienie jak ktoś Ci powie "jesteś w takiej sytuacji że w sumie aborcja jest w pełni usprawiedliwiona"? Nie! Trzeba myśleć co się robi, dziewczyno!!! Nie rozumiesz że powinnaś ponieść odpowiedzialność za to co się stało? Nie masz 13 lat! Nosisz w sobie życie! Co masz robić? Wziąć odpowiedzialność za swoje dziecko.

Cytat
monika171189
a tabletki wczesnoporonne to nie aborcja... no coz nie jestes juz dzieckiem sama mam 22 lata i 2,5 letniego synka. nawet przez chwile nie pomyslalam zeby usunac ciaze jak sie o niej dowiedzialam a bylam mlodsza od ciebie o 2 lata! jak jestes na tyle dorosla zeby uprawiac sex to teraz badz zeby urodzic i wychowac dziecko.. jak urodzisz bedziesz zalowala ze moglas wogole pomyslec nad tymi tabletkami maly czlowiek ktoremu daliscie zycie to nie tragedia tylko szczescie.. zastanow sie dobrze nim popelnisz glupote...

"tabletki wczesnoporonne to nie aborcja" - że co niby? Może zwykłe leki, ciąża minie jak przeziębienie? Masz dziecko i piszesz takie głupoty?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-28 19:05 przez casablanca.

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:03:54

Jak wg trzeźwej Ciebie to prowokacja to się upij i wtedy przeczytaj. Gdyby to miała być prowokacja to bym napisała że mam 15 lat. I nie bawiłabym się w takie pierdoły przed sesją.

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:05:28

Mtg na pyskówki Cie stać ...
Szkoda ze taka mądra nie jestes w tej sprawie.

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:06:49

Cytat
casablanca
Nie wiem co się spodziewasz usłyszeć. Chcesz uspokoić sumienie jak ktoś Ci powie "jesteś w takiej sytuacji że w sumie aborcja jest w pełni usprawiedliwiona"? Nie! Trzeba myśleć co się robi, dziewczyno!!! Nie rozumiesz że powinnaś ponieść odpowiedzialność za to co się stało? Nie masz 13 lat! Nosisz w sobie życie! Co masz robić? Wziąć odpowiedzialność za swoje dziecko.
Cytat
monika171189
a tabletki wczesnoporonne to nie aborcja... no coz nie jestes juz dzieckiem sama mam 22 lata i 2,5 letniego synka. nawet przez chwile nie pomyslalam zeby usunac ciaze jak sie o niej dowiedzialam a bylam mlodsza od ciebie o 2 lata! jak jestes na tyle dorosla zeby uprawiac sex to teraz badz zeby urodzic i wychowac dziecko.. jak urodzisz bedziesz zalowala ze moglas wogole pomyslec nad tymi tabletkami maly czlowiek ktoremu daliscie zycie to nie tragedia tylko szczescie.. zastanow sie dobrze nim popelnisz glupote...


"tabletki wczesnoporonne to nie aborcja" - że co niby? Może zwykłe leki, ciąża minie jak przeziębienie? Masz dziecko i piszesz takie głupoty?


jakbys nie wyczula to bylo z ironia... wez sie odczep babo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-28 19:07 przez monika171189.

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:08:13

Prosiłam o porady a nie chamskie odpowiedzi. Ale chyba niektórzy inaczej nie potrafią.

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:09:00

Tabletki wczesnoporonne to nie aborcja? No przepraszam bardzo ale to tak samo zabija się płód mimo że lekarz tego nie robi. Inaczej to brzmi ale to jest to samo.

Póżniej będziesz żałować jak usuniesz, każdy się martwi że nie da sobie rady ale zawsze jakoś to jest. Po 15 lat dziewczyny mają dzieci i sobie radzą więc i Wy dacie radę!!

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:10:07

porozmawiaj na spokojnie najpierw z chlopakiem pozniej z rodzicami...nie bedzie tak zle na pewno:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-28 21:48 przez monika171189.

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:10:40

Nie prosi Was żebyście ją objeżdżały.
Ma własne sumienie i wie co robi.
Nie usunęłyście własnych ciąż? super, gratuluję, ale ludzie są RÓŻNI i są w różnych sytuacjach.

Może jak się otrząśniesz z pierwszego szoku to będzie lepiej. Porozmawiaj najpierw z chłopakiem, musisz wiedzieć czy możesz na niego liczyć

zweryfikowana
Posty: 303
Ostrzeżenia: 1/5

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:11:05

Porozmawiaj z chłopakiem a nie sama podejmujesz decyzję za 2

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:12:03

gratuluję, wierzę , że w końcu wszystko się ułoży.
Ps. zazdroszczę Ci :*

Ciąża - co robić? :(

28 maj 2012 - 19:12:25

ja miałam 18 lat jak urodziłam i dałam rade!Wzięłam odpowiedzialność za swoje dziecko...Gdy usuniesz dziecko, będziesz mieć wyrzuty sumienia i będziesz żałować do końca życia! Dziecko to nie koniec świata jak Ci się teraz wydaje, wiem to po sobie. Na początku może to być szok dla Ciebie jak i twojego otoczenia ale każdy się do tego przyzwyczai a ty będziesz później szczęśliwa z tego powodu zobaczysz! Ja pomimo młodego wieku instynktu macierzyńskiego dostałam po urodzeniu dziecka! Powiedz rodzicom przecież nie jesteś dzieckiem, chociaż się tak zachowujesz:/

następna dyskusja:

Komunia a dziecko męża