Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chamska dziewucha

16 maj 2012 - 17:30:44

witajcie dziewczyny :)
przestrzegam przed nette , dziewucha kupiła u mnie sukienkę w idealnym stanie , a wystawiła mi taki komentarz potransakcyjny że żal patrzeć , obrażający i chamski , dziewucha nie ma żadnej opinii ale oczywiście dla szanownej administracji jest bardziej wiarygodna niż ja , prosić tutaj o pomoc " rządy " to strata czasu , wybaczcie żalenie się , ale długo już pracuję na swoją opinię tutaj a uczciwości ze strony " pomocy " żadnej :(

chamska dziewucha

16 maj 2012 - 17:35:21

sorry ale zawsze mozesz napisac do administracji i wyjasnic sprawe,zrobic ewentualnie zwrot towaru i komentarze wam usuna..bezpodstawnie ci tego komenatrza napewno panna nie wystawila...

chamska dziewucha

16 maj 2012 - 17:36:42

oj wystawiaja na zlosc:( a szafa nic z tym nie robi..


end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

chamska dziewucha

16 maj 2012 - 17:42:09

ależ czywiście że napisałam , ale to bez sensu , pytają jej o zdanie , ta ściemnia i tyle w temacie , ot całe wyjaśnienie sprawy

chamska dziewucha

16 maj 2012 - 17:49:03

a nie mozesz pokazac im tresc waszych prywatnych wiadomosci, jesli masz tam cos co by cie oczyszcilo? Ja tez mialam kiedys sytracie z jedna niezdexcydowana uzytkowniczka , ale administracja wziela moja strone gdy pokazalam im screny prv.

chamska dziewucha

16 maj 2012 - 17:53:50

Przestań sie przejmować jakaś dziewucha co ma zero komentarzy a ty masz ponad 300. Ona ma więcej do stracenia niż ty. Bo jak ty jej wystawisz Lipę i to będzie jej pierwszy komentarz, to raczej wątpię żeby ktoś coś kupił od niej nie zastanawiając sie nad tym. A co do ciebie, to masz już sporo pozytywów na swoim koncie, a co do lip no cóż zawsze trafi sie jakiś idiota co mu cos nie pasuje, niestety wszystkim nie dogodzisz.
A z ta plamą tłustą, to stary trik. rzeczywiście plama musiała być na przodzie sukienki, żebyś
jej nie zauważyła.
Widzisz ja sprzedałam dziewczynie spodnie, ona pisze że do niej nie doszły, oddałam jej pieniążki i co......patrze po paru miesiącach a ona wystawia je na sprzedaż i jeszcze sie kłóci że tylko zapożyczyła zdjęcie ode mnie , ręce opadają....
No ale cóż administracja z tym nic nie robi....także hulaj dusza na szafce, rób ta co chce-ta...
Olej to....szkoda życia sie martwić.....pozdrawiam

chamska dziewucha

16 maj 2012 - 18:44:15

Cytat
dortys
Przestań sie przejmować jakaś dziewucha co ma zero komentarzy a ty masz ponad 300. Ona ma więcej do stracenia niż ty. Bo jak ty jej wystawisz Lipę i to będzie jej pierwszy komentarz, to raczej wątpię żeby ktoś coś kupił od niej nie zastanawiając sie nad tym. A co do ciebie, to masz już sporo pozytywów na swoim koncie, a co do lip no cóż zawsze trafi sie jakiś idiota co mu cos nie pasuje, niestety wszystkim nie dogodzisz.
A z ta plamą tłustą, to stary trik. rzeczywiście plama musiała być na przodzie sukienki, żebyś
jej nie zauważyła.
Widzisz ja sprzedałam dziewczynie spodnie, ona pisze że do niej nie doszły, oddałam jej pieniążki i co......patrze po paru miesiącach a ona wystawia je na sprzedaż i jeszcze sie kłóci że tylko zapożyczyła zdjęcie ode mnie , ręce opadają....
No ale cóż administracja z tym nic nie robi....także hulaj dusza na szafce, rób ta co chce-ta...
Olej to....szkoda życia sie martwić.....pozdrawiam

dziękuję kochana za dobre słowa :)

następna dyskusja:

Ciąża - co robić? :(