Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

21 minut temu

Budowa domu

25 minut temu

Projekt wnętrza

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

12 maj 2012 - 23:44:23

dzieki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-26 21:44 przez Berenika0001.

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 00:04:37

to twoje dziecko i nie daj sobie wmowic nic pomimo fochow ;) jak sie urodzi to im przejda, u mnie tez chcieli zebym inne wybrala ale ja nie zmienie go ;) jak mi mama probowala inne wmowic to jej powiedzialam zeby sobie zrobila jeszcze jedno dziecko i wtedy wybierala imie ;p nie przejmuj sie bo nie ma czym


end subSub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-13 00:05 przez zakupywnecie.

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 07:18:37

To może pogodzić wszystkich i dać jakieś takie uniwersalne imie np. Anna i w angli jeat Anna,Ann albo EmiliaDaniela,Sara itp. ja mam Zosie moja mama poolka ale we włoszech mówi do niej Sofi,

Niestety nie możesz przewidziec tego czy nie wrócisz do kraju a dzieckoz takim imieniem niestety nie będzie miało najlepiej.

To tylko moje zdanie ale leczą mnie te wszystkie udziwnione imiona Brajan,Denis,Dżesika,Dżordż,Dzejms,Skarlet i jeszcze by się znalazło,a już szczyt głupoty jak oboje rodzice to polaki i jest np. Skarlet Malinowska.

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 10:12:15

Moim teściom też nie podobało się imię jakie wybraliśmy z mężem dla naszego synka. Po urodzeniu jak byłam w szpitalu obrazili się okropnie, bo chcieli żeby dziecko miało inne imię. Ale to nie ich dziecko i my decydowaliśmy i w końcu został Florian:D Dziś wszyscy zachwycają się tym imieniem:)

zweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 1/5

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 11:32:53

Cytat
o0oannao0
To może pogodzić wszystkich i dać jakieś takie uniwersalne imie

powiedz, że żartujesz?? to jej dziecko, jej decyzje i jej wybory. A rodzina? hmm nie podoba się trudno. Zresztą bardzo dziwi mnie ich podejcie i fochy w tym temacie.
Moje dziecko ma na imię Stella. Też były w rodzinie dyskusje - co to za imie, jakie ono brzydkie, jak to bede dziecko przezywac w szkole itp. Ale nikt nigdy nie obrażał się za to jaką dezyzje podjęlismy
Berenika0001 jedno jest pewne - wybierz takie imie żeby WAM sie podobało i żeby pasowało do nazwiska.

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 11:36:40

Ja również jestem za uniwersalnym imieniem. Wiem, że to jest Twoje dziecko, ale wydaje mi się że warto szanować narodowość jego przodków, czyli Twoją i ojca dziecka. Dlaczego imię angielskie? Co to dziecko ma wspólnego z Anglią? Matka Polka, ojciec Hiszpan i imię Phoebe. Bez sensu. Może Maria?

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 11:38:09

Olej ich! To jest Twoje WASZE dziecko, a nie babć, dziadków czy ciotek... To tylko wasza sprawa jak jej dacie na imię...ehh, czasami z tą rodzinką to naprawde ręce opadają...:/

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 11:41:18

Cytat
AgataBatycka
Ja również jestem za uniwersalnym imieniem. Wiem, że to jest Twoje dziecko, ale wydaje mi się że warto szanować narodowość jego przodków, czyli Twoją i ojca dziecka. Dlaczego imię angielskie? Co to dziecko ma wspólnego z Anglią? Matka Polka, ojciec Hiszpan i imię Phoebe. Bez sensu. Może Maria?
Dokładnie, jestem tego samego zdania. Twój wybór brzmi trochę jakbyś wstydziła się tego, skąd pochodzisz, polskości. Tak samo mnie śmieszą rodzice, którzy w PL swoim dzieciom dają angielskie, amerykańskie imiona typu Brajan, Dżesika .. Teraz jakaś moda na to nastała. To kiedyś ludzie bardziej wierzyli w American Dream, ale jakoś nie głupieli w tym temacie, teraz jak dziecko nie ma wymyślnego bądź oczywiście amełykańskiego imienia to aż dziwne ;)) Ja uważam, że powinno mieć imię uniwersalne.

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 11:50:50

Ja jestem zdania że to wasze dziecko i to WY decydujecie o tym jak będzie miało na imie a nie rodzina. Nie rozumiem tych babć wcinających się w nie swoje sprawy. Mają już swoje dzieci, nadały im imiona więc teraz niech się nie mieszają w wybór imienia wnuka.
Ja sama zadecydowałam jak moje dziecko będzie miało na imię i nigdy nikt nie podważał mojej decyzji.

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 11:53:01

Juanita- tak się to pisze.
To wasze dziecko, więc możecie je nazwać nawet tak jak Michał Wiśniewski.

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 11:58:48

u nas tesciowa chciala malemu dac na imie kacper i nic tylko to imie a my wybralismy oskar i tak tez dalismy co komu do imienia Twojego dziecka? ja bym sie nie przejmowala i dala malej na imie tak jak Tobie sie podoba

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 12:05:40

hmmm... imię super :) Szkoda, że ta pisownia taka zakręcona, bo jakbyś ewentualnie wróciła do kraju, to w szkole Panie sobie nie poradzą ;p;p ale po co masz tu wracać? O teściową się nie martw, bo teściowej nigdy nie zadowolisz :) jak dasz dziecku "odpowiednio" na imię to i tak będziesz je "niedopowiednio" wychowywała :):) Ja myślę, że skoro Ty i Twój mąż uważacie że Fibi jest ok to tak jest.

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 12:06:38

Jak postawisz ich przed faktem dokonanym to dziecko pokochają bez względu na imię Hiszpańskie,Polskie czy Angielskie.
Wy jako rodzice decydujecie. A swoją drogą radze przemyślec dokładnie tą decyzje byle by imię pasowało do nazwiska.

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 12:10:48

Cytat
AgataBatycka
Ja również jestem za uniwersalnym imieniem. Wiem, że to jest Twoje dziecko, ale wydaje mi się że warto szanować narodowość jego przodków, czyli Twoją i ojca dziecka. Dlaczego imię angielskie? Co to dziecko ma wspólnego z Anglią? Matka Polka, ojciec Hiszpan i imię Phoebe. Bez sensu. Może Maria?

Tylko nie Maria, sama mam tak na imię i bardzo go nie lubię,a jak byłam młodsza to już w ogóle. Jak będą zwracać się np.do 20-paro latki, Marysia to już trochę jak dla małego dziecka,a Maria..jak dla 80 latki.

Imie dla dziecka - fochy w rodzinie .

13 maj 2012 - 12:10:52

no cóż. Ja jestem zdania, że to twoje dziecko i ty powinnaś wybrac. Ja jestem w ciąży i jakiś czas temu teściowie zapytali jak będzie miał synek na imię. Reakcja ich była taka, że "może lepiej byście dali..." coś tam po dziadku. Ja krótko ucięłam, że oni sobie mogli swoim dzieciom dawac po dziadku a to jest nasze i my będziemy decydowac. Tylko ja jestem taką osoba, która ma gdzieś zdanie rodziny. Jeżeli ty natomiast bierzesz zdanie rodziny pod uwagę to można pójśc na kompromis i zastanowic się nad imieniem ,które zadowoli wszystkich. Jak już któraś dziewczyna powiedziała wcześniej Maria to byłby, że tak powiem ukłon w stronę jednej i drugiej rodziny. Pytanie tylko czy te rodziny chcą pomóc czy narzucic ci imię dla twojego dziecka-bo na to bym się w życiu nie zgodziła.

następna dyskusja:

chamska dziewucha